Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z tuBiedronki za darmo do T-Mobile

Z tuBiedronki za darmo do T-Mobile

WitekT 19 Czerwca 2014 23:16

20 2

Od 2. lipca połączenia klientów tuBiedronka do T-Mobile będą darmowe. To samo będzie dotyczyć wiadomości SMS.




Do tej pory tylko połączenia w ramach sieci tuBiedronka były darmowe. Połączenia do innych sieci to koszt 19 groszy za minutę.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | tubiedronka

w sumie: 33
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14. ~  2014-06-20 10:53:35  host: actn116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    7, poczekwmy, zobaczymy. Biedronka i tak sie zlamala i wprowadza platnosci karta w sklepach, to moze i online bedzie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~Biedronek  2014-06-20 15:09:58  host: 83.137.2.150

    Dziś dostałem sms od tubiedronki, że jest promocja: za doładowanie 30 złotych drugie doładowanie 30 złoty wpada na konto gratis. Trzeba tylko wysłać Tak na jakiś tam numer

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~pabloki  2014-06-20 15:22:17  host: 46.205.71.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    początek końca tubiedronki?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~  2014-06-20 16:26:49  host: 83.218.117.82

    do 15: sprawdź ile kosztuje ten sms na który trzeba wysłać...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~Biedronek  2014-06-20 19:12:01  host: 83.137.2.152

    do 17: 80404 (nr bezpłatny)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~  2014-06-20 19:35:39  host: 83.218.117.82

    do 18: w takim razie warto :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2014-06-20 20:40:08

    Przyzwoicie, tylko trzeba uważać na haki. W TuB, po przekroczeniu terminu rozmów wychodzących, kasa przepada. Także lepiej sobie na wszelaki wypadek kupić awaryjny kupon w Biedronce, bo online na razie nie da rady nic zrobić.
    Gdyby był u nich choć jeden średni pakiecik netu, oferta byłaby całkiem sensowna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2014-06-20 22:26:10

    Ojeju co my teraz zrobimy? Pewnie przeżyjemy to jakoś;-) rewolucją bym tego nie nazwał.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~tho  2014-06-21 05:10:19  host: n09-04-04.opera-mini.net

    @13 jak na złość Tobie i podobnym właśnie w tym miesiącu Biedronka wprowadza płatność kartą w sklepach i w większych miastach obejmuje juz ponad połowę placówek :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    23. ~zdeprawowany  2014-06-21 08:10:02  host: ip-94-42-252-76.multimo.pl

    @22 - podobno na złość Visie, będzie można płacić tylko kartami Maestro oraz MasterCard ;(

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    24.  2014-06-21 09:40:57

    ~zdeprawowany - kto na złość robi? odnoszę wrażenie, ze banki odwracają się od Visy. Karty płatnicze do kont bieżących najczęściej są z logo MasterCard ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25.  2014-06-21 10:13:57

    Przypominam zainteresowanym - bo widzę że pojawiają się tutaj błędne opinie - sprawdzanie stanu konta w ofercie tuBiedronka jest bezpłatne, pomimo obsługi przez T-Mobile.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26.  2014-06-21 10:23:16

    23 - NA PEWNO można wreszcie w Biedronce płacić kartą Visa. Wczoraj, po długich latach oczekiwań w końcu mogłem dokonać płatności wspomnianą Visą ( wydaną przez mBank ). Kolejny cenny krok na drodze do normalności.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27.  2014-06-21 11:13:31

    toms - no mnie szybko nie zobaczą... Siła odzwyczajenia ;-) Chociaż w sumie nawet nigdy nie byłem przyzwyczajony do Biedronki bo sporadycznie tam bywałem i raczej na prośbę o cos konkretnego - żony czy teścia ;-)