Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z telekomów do...

Z telekomów do...

WitekT 16 Lipca 2009 09:52

0 0

Wiadomo już gdzie nową pracę znaleźli dwaj byli członkowie zarządów telekomów - Jacek Balicki (Hensler) z P4 i Jacek Kuźnieców z Polkomtela.

Balicki został współwłaścicielem i partnerem zarządzającym FireFly Group, zajmującej się marketingiem zintegrowanym. Ze stanowiska w P4 (członek zarządu ds. marketingu) zrezygnował pod koniec stycznia, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.




Kuźnieców został dyrektorem wykonawczym ds. sprzedaży, logistyki i obsługi klienta w spółce Canal+ Cyfrowy. Ze stanowiska w Polkomtelu (członek zarządu ds. sprzedaży) został zwolniony ponad rok temu, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2009-07-16 10:03:58

    widzę, że sezon ogórkowy się zaczął i te wiadomości jakieś takie marne od kilku dni. Czekamy na jakiegoś hita (wiem, wiem, to nie zależy od Telepolis a od operatorów). A co z przenośnością? Temat przycichł, a myślę, że wielu by bardziej zainteresował. Udało się redakcji Telepolis przenieść numery z Plusa do innych sieci już?

  • 0

    2.  2009-07-16 10:06:12

    angelo: nie przycichł, ale dopiero wczoraj przeniosły się ostatnie numery (Polkomtel). Wszystkie przypadki trzeba powyjaśniać, a to nie jest takie proste, bo żaden operator z trudnem przyznaje się do czegokolwiek, choć - teoretycznie - różnica jest tylko w interpretacji faktów. Jeszcze trochę czasu nam to zajmie, zanim opublikujemy ten raport.

  • 0

    3.  2009-07-16 10:10:07

    nie, no ja wiem, że pracujecie nad tym, ale wcześniej były wiadomości o statusie, co się dzieje w jakich dniach i cieszyły się te tematy większym zainteresowaniem niż "Przetopić komórkę na ślubną obrączkę" czy "Modu jednak trafi na rynek". Ale to nie zarzut absolutnie, także czekamy na raport z niecierpliwością.

  • 0

    4. ~  2009-07-16 10:11:25  host: abjv205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I oby im to na zdrowie wyszło...

  • 0

    5. ~armour  2009-07-16 10:12:25  host: iyp130.internetdsl.tpnet.pl

    Chciałbym zapytać, jak nazywa się pierwszy z panów: Balicki czy Hensler?

  • 0

    6.  2009-07-16 10:16:33

    armour: Balicki. Ale jest bardziej znany jako Hensler, stąd dodałem w nawiasie. We wrześniu zeszłego roku przyjął nazwisko swojej nowej żony.

  • 0

    7. ~armour  2009-07-16 10:19:15  host: iyp130.internetdsl.tpnet.pl

    Dziękuję za wyjaśnienie i pozdrawiam :)

  • 0

    8.  2009-07-16 10:48:28

    WitekT: Przenosiliście numery zupełnie nowe, czy już przez dłuższy czas używane przez Was? Wczoraj dostałem starter darmowy z Orange.pl i się okazało, że nie mogę go zarejestrować (mimo wypełnienia karty rejestracyjnej) bo jest już na kogoś zarejestrowany. Po deaktywacji karty nie wyczyścili danych.

  • 0

    9.  2009-07-16 10:50:30

    matteo: nowe. Wszystko opiszemy w raporcie.

  • 0

    10.  2009-07-16 13:35:16

    WitekT: thx.

  • 0

    11. ~despera  2009-07-16 13:49:20  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    WitekT jakieś info od Mobilking co i kiedy?

  • 0

    12. ~nick  2009-07-16 21:29:36  host: eia73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kasa się im skończyła, głód do dupy zajrzał więc trzeba było sobie zagarnąć ciepłą posadkę. "Zwykłej" roboty nigdy by się nie chwycili.

Dodaj swoją opinię