Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z telefonem bez potrzeby dzwonienia do domu

Z telefonem bez potrzeby dzwonienia do domu

sirmark 29 Lipca 2004 11:56

0 0

Największy koreański operator sieci komórkowych - SK Telecom - wprowadził do swojej oferty dziecięce aparaty z wbudowanym modułem GPS. Przesyła on rodzicom informacje o aktualnej lokalizacji pociechy.

3158 Sceptycznie nastawione do takiej inwigilacji dzieci ma przekonać efektowny projekt aparatu, który dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych i wygląda bardziej jak zabawka, niż telefon. Nie da się jednak ukryć, że jest to urządzenie bardziej dla rodziców, niż dzieci – nie może łączyć się z Internetem, wysyłać SMS-ów, a ponadto możliwe jest wybranie zaledwie 4 zaprogramowanych wcześniej numerów. Za to system GPS pracuje nawet wtedy, gdy telefon jest wyłączony...
Cena telefonu to równowartość 315 PLN. Można się spodziewać, że w najbliższym czasie podobne urządzenia pojawią się także poza Koreą.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-216-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 3000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet