Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z Sami Swoi drożej do nowych operatorów

Z Sami Swoi drożej do nowych operatorów

WitekT 11 Marca 2010 11:26

0 0

Od 13. kwietnia ulega zmianie cennik Sami Swoi. Nowości to głównie "rozbicie" cennika połączeń do poszczególnych operatorów, a wraz z tym - podwyżka do P4 i CenterNetu.

Połączenia do sieci P4 będą od tego dnia kosztowały 0,72 zł, a do CenterNetu - 0,80 zł. Minuta do pozostałych operatorów pozostaje na niezmienionym poziomie 0,66 zł, a wewnątrzsieciowo i na stacjonarne - 0,24 zł.




Zapisy cennika dotyczące opłat za połączenia krajowe określonych cennikiem za minutę połączenia do abonentów lub użytkowników dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem sieci Polkomtel S.A., Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel sp. z o.o., Polskiej Telefonii Cyfrowej sp. z o.o., P4 sp. z o.o., Cyfrowy Polsat S.A. oraz CenterNet S.A. nie stanowią zapewnienia stosowania tych stawek do abonentów lub użytkowników dostawców świadczących usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem tych sieci, którzy rozpoczną działalność w przyszłości - dodano w cenniku.

Dokładne zmiany w cenniku zostały opisane na stronie samiswoi.pl.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 56
  • 3

    37. ~samswojak  2010-03-11 13:17:53  host: 94.254.204.85

    nie mam ochoty siedziec sam w sieci

  • 2

    38. ~  2010-03-11 13:33:13  host: 212-102-31-50.adsl.inetia.pl

    Kiedys Sami Swoi bylo dobra oferta. Sam mialem ich karte SIM. To co mnie do nich przyciagnelo: 1.doladowanie za 40zl na 3m-ce (malo rozmawialem, wiec zawsze na telefonie zostawaly zlotowki); 2. dobre stawki bez zabawy w pakiety. Z czasem te dwie rzeczy zdecydowaly, ze od nich odszedlem. Dzisiaj ich oferta to antyoferta.

  • 2

    39. ~  2010-03-11 13:51:25  host: t06-03.opera-mini.net

    A ja znam dwie sąsiadki starsze już panie, które używają Simplusa z przed wojny cenowej w prepaid i nie chcą zmienić na 29gr do wszystkich bo im to wystarcza na miesiąc i lądują zawsze za 30zł. Ludzie są tacy ciemni że żal. Żadne tłumaczenia nie pomagają one chyba się boją że im telefony sieć wyłączy. W końcu dałem sobie spokój. A w kraju takich pewnie jest bardzo dużo. Nawet z żadnych pakietów nie korzystają.

  • 1

    40. ~  2010-03-11 13:59:19  host: v01-15.opera-mini.net

    39@...Jak, ktoś przekazuje pół renty na rozgłośnie to i znajdą się tacy co zadzwonią po 2 PLN w szczycie do operatora tej samej sieci...Myślałem,że tylko rybacy korzystają ze starego CENTERTELA na Bałtyku i płacą krocie:)

  • 0

    41. ~berdys  2010-03-11 14:05:18  host: ip-94-42-40-76.multimo.pl

    Akurat centertel mial bdb ceny. Lepsze w pewnym momencie od GSMow. Nam sie wydawalo ze 78 gr to malo. Tak sie nam tylko wydawalo.

  • 0

    42. ~  2010-03-11 14:09:40  host: v01-15.opera-mini.net

    41@ Oczywiście zgadzam się IDEA była stokroć lepsza od Orange i samą sieć darzę szacunkiem największym z W3 może własnie z sentymentu do pomarańczowego koloru...A CENTERTEL chyba tylko do 01.04.2010 ma działać?

  • 2

    43.  2010-03-11 14:37:21

    Tak marka tylko żyje dzięki nie zorientowanym w rynku użytkownikom.

  • 0

    44.  2010-03-11 16:37:43

    A co to jest Sami Swoi? xD

  • 0

    45. ~rr  2010-03-11 18:15:27  host: 94.254.233.110

    #44: To taki film z Anną Dymną ;-)

  • 0

    46. ~  2010-03-11 18:37:37  host: ip-89-174-127-26.multimo.pl

    haha

  • 0

    47. ~stz  2010-03-11 19:40:55  host: 188.33.104.81

    ja też miałem na początku SS i coraz więcej ludzi w tym czasie ich kupowało. Najbardziej atrajcyjne było to, że rozmowy wewnątrz SS były za darmo. za wcześnie Polkomtel się z tego wycofał, dlatego ilość klientów zaczęła spadać. SS był pierwszym w POlsce prepaidem, gdzie rozmowy wewnątrzsieciowe były za darmo. Teraz też jest pierwszym, ale od końca. W Rodzinie pewnie ma więcej klientów.

  • 1

    48.  2010-03-11 19:42:32

    Plus chce zdobywać nowych klientów i przekroczyć liczbę 14mln ale psuje oferty w taki sposób że po prostu nie oferuje nic ciekawego. Do tego jeszcze podwyższa ceny. Oj nie tędy Plusie droga nie tędy...

  • 0

    49. ~stz  2010-03-11 20:46:41  host: 188.33.104.81

    Plus przekroczy 14 mln ale w dół.

  • 0

    50. ~meny  2010-03-11 22:27:18  host: dqf212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nieładnie Panie Bauc,jaką bronią walczysz od ......... już Plus i Play, łączą siły - bo czują, że W3 to już: CENTERTEL,PTC,AERO2.

  • 0

    51. ~  2010-03-12 00:54:54  host: t18-09.opera-mini.net

    Szkoda na to nerwów...

  • 0

    52.  2010-03-12 10:29:45

    Z SS korzystają tylko osoby, które nie znają rynku. Widziałem ostatnio starszego Pana na poczcie, który nie potrafił sam doładować konta. Myślicie, że zna stawki? Nie. Do takich właśnie klientów skierowana jest oferta SS. 66 groszy do wszystkich to chyba nawet rok temu była zdecydowanie najwyższa stawka.

  • 0

    53. ~klimass  2010-03-12 23:24:52  host: 193.201.36.36

    66gr??!! a siedzcie sobie w tej sieci, ja wole 29gr do wszystkich...

  • 0

    54. ~  2010-03-14 09:51:02  host: apn-77-114-234-55.dynamic.gprs.plus.pl

    do abo i mixa tez szykuja taka podwyzke, czyt. wiekszy rozdzial operatorow, buahahauc;-D

  • 0

    55.  2010-03-15 14:26:19

    zdobycie 14 mln klientow przy takich stawkach? Większość operatorów ma o polowe nizsze ceny, tym bardziej jesli chodzi o oferty pre-paidowe W orange za koszt polaczenia mozna placic 10 gr , wiec osobiscie widze roznice:/

  • 0

    56.  2010-03-16 13:44:36

    SS od dawna się nie rozwija, więc marka jeszcze żyje ze względu na wiernych użytkowników. Stawki powalają, bo i cena wyjściowa do wszystkich sieci i cena za wewnątrzsieciówki jest zaporowa. W Heyah i PF wewnątrz sieci można mieć za darmo, w NTT, w którym stawka do wszystkich wynosi 56-59gr jest więcej ciekawych opcji obniżających koszty połączeń wewnątrz sieci (gzg, pakiet lojalnościowy itp), podobne rozwiązania ma też Orange w taryfach 29gr/min pakiety minut, wybrane numerki czy nawet w TThot Numerki za Grosze. SS to zdecydowanie najmniej ciekawa oferta. Ogólnie w plusie, prócz ostatnich swobodnych numerów, nic się nie zmienia.

Dodaj swoją opinię