Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z Plusa na 0-800 GTS Energisu

Z Plusa na 0-800 GTS Energisu

WitekT 20 Czerwca 2007 12:04

0 0

Klienci Polkomtela mogą dzwonić na numery 0-800 oraz 0-801, które obsługuje GTS Energis. Wkrótce podobne możliwości mają mieć abonenci pozostałych sieci komórkowych.

Cieszę się, że dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy GTS Energis oraz Polkomtelem rozszerzy się wachlarz usług oferowanych przez naszą firmę, Jesteśmy pierwszym alternatywnym operatorem, który będzie obsługiwał tego typu połączenia. W tej chwili w firmie Polkomtel jest ponad 12 mln aktywnych kart SIM, więc nasza współpraca otwiera atrakcyjny rynek połączeń dla GTS Energis - mówi Ireneusz Klimczak, dyrektor ds. produktu w GTS Energis.




W związku z nową ofertą, 25. czerwca GTS Energis rozszerza zakres cenników INfo, INfo Pakiety Usługowe oraz INfo Telekonferencje o nowy rodzaj połączeń realizowanych z sieci telefonii komórkowej. GTS Energis będzie pobierał od swoich klientów 0,69 zł netto za 1 minutę połączenia inicjowanego z sieci telefonii komórkowej na numery 0800 oraz 0801. Opłata nie zależy od rodzaju numeru, który zostanie wybrany. Opłata obowiązuje przez cały tydzień.

Połączenia będą możliwe tylko na numery GTS Energis. Numery przeniesione z innych sieci nie będą objęte funkcjonalnością.

Źródło tekstu: GTS Energis     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~marnet  2007-06-20 12:49:36  host: ano34.internetdsl.tpnet.pl

    "Od swoich klientów 0,69 zł netto za 1 minutę połączenia inicjowanego z sieci telefonii komórkowej na numery 0800 oraz 0801." Rozumiem, że klientem Energisu jest np. firma posiadająca infolinię. Ponieważ rozmowy na 0800 są bezpłatne dla klientów dzwoniących, koszt rozmowy pokrywa firma, która jest abonentem numeru 0800. Czy tak to należy rozumieć???

  • 0

    2.  2007-06-20 13:07:38

    1: Tak.

  • 0

    3. ~Pantg  2007-06-20 13:20:03  host: p07-16.opera-mini.net

    Pantg:) No i plus górą, to bardzo fajnie, że w plusie można dzwonić na numery info, które po to zostały stworzone, by klient za darmo, lub za minimalną opłatą mógł dzwonić do infolini usługodawców, jednak ze zdumieniem trzeba stwierdzić, że połączenia na te numery infolini niby darmowe, lub za minimalną opłatą, w tej nowej opcji są droższe, niż połączenia na zwykle numery, bo brutto wychodzi coś ponad 80g! Też ciekawa sprawa jest, że ta usługa jest niedostępna dla numerów przeniesionych z innych operatorów. A jednak operatorzy mieli rację, że zmuszanie ich do tego, by ludzie mogli swoje dotychczasowe numery przenosić do innych operatorów, to może przynieść abonamentom więcej szkody niż pożytku, a do tego i operatorzy muszą ponieść jakieś koszty z powodu tej rewolucji. Ja też nigdy nie byłem zwolennikiem przenoszenia numerów, ale z moim poglądem na ten temat byłem w zdecydowanej mniejszości. Ps. Tak jest nieomal zawsze, że Pantg ma inne zdanie (oraz rację!) od głosu ludu, ale głos ludu jest podobno święty choć przeważnie się myli!)

  • 0

    4.  2007-06-20 13:30:33

    "Połączenia będą możliwe tylko na numery GTS Energis. Numery przeniesione z innych sieci nie będą objęte funkcjonalnością", co tylko nie wymyszla aby przywiazac do nogi klienta...

  • 0

    5. ~Hani  2007-06-20 13:39:28  host: gates.nasze.pl

    A Orange też ma taką usługę chyba już od 2 lat i na wszystkie numery, z tego co mi się zdaję...

  • 0

    6. ~stz  2007-06-20 13:43:46  host: aayp108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam telefon w Plusie na abonament i nie ma możliwości dodzwonienia się na pogotowie energetyczne w moim mieście pod numer 991. Często zdarzają się awarie i nie ma możliwości kontaktu. Stacjonarnego telefonu nie posiadam. Muszę iść do sąsiada co ma Erę. Dlaczego tak jest i czy można to zmienić?

  • 0

    7. ~GrzegorzL  2007-06-20 14:08:28  host: ip-89-174-122-179.multimo.gtsenergis.pl

    Czyli usluga bedzie dzialac po 25 czerwca pod warunkiem ze firma bedaca klientem GTSu zgodzi sie przyjmowac te polaczenia. Dobrze rozumiem?

  • 0

    8. ~wiwan  2007-06-20 18:05:44  host: hakone.magma-net.pl

    5 do hani-zdaje Ci sie .tylko na numery TPSA

  • 0

    9. ~Hani  2007-06-20 19:56:13  host: skutt.partnertech.se

    8. a to przepraszam

  • 0

    10. ~Pantg  2007-06-20 20:23:10  host: p07-16.opera-mini.net

    A jednak to nie ludzie dzwoniący na te numery będą płacić, tylko firmy posiadające te numery... Chyba teraz to zrozumiałem? Pantg

  • 0

    11. ~~Pantg  2007-06-20 20:36:55  host: p07-16.opera-mini.net

    Coś zawiła to wiadomość i niepełna. Numery zaczynające się od 800 są dla dzwoniących bezpłatne, ale gdy dzwoni się na numer zaczynający się od 801, to jakaś tam opłata obowiązuje, w przypadku gdy dzwoniło się z telefoni stacjonarnej, to była to chyba opłata jak za rozmowy lokalne, a ile będą płacić abonamenci plusa dzwoniący na numer zaczynający się od 801? Tyle samo co z tej stacjonarnej?

  • 0

    12. ~  2007-06-20 20:43:53  host: p05-14.opera-mini.net

    *Pantg: zainspirowales mnie i wlasnie sprawdzam czy moj nick pojawi sie kiedy korzystam z OperyMini ;-) Co do bycia w mniejszosci to nie dowiesz sie tego bez badania na reprezentatywnej grupie respondentow :-) Wielu jednak nie ma po prostu czasu pisac... ;-)

  • 0

    13. ~  2007-06-20 20:47:55  host: p05-14.opera-mini.net

    Niestety, nick sie nie pojawia :-/ Nie wiem jak to robisz ;-) tymis

  • 0

    14. ~Pantg  2007-06-20 22:56:38  host: p07-16.opera-mini.net

    To jest bardzo intrygujące, bo mi się też nigdy nick nie dopisuje, ale tu niespodzianka, nagle i bez ostrzeżenia parę razy nad moim komentarzem pojawia się mój nick! Jednak wbrew pozoru, sprawa jest jasna, bo to po prostu złośliwość rzeczy martwych i przesyłu danych, bo one też są czasami bardzo złośliwe i wredne. A co do racji, to po tak dużej wpadce, to wycofuje się z tego mego zarozumiałego twierdzenia i napisze, że czasami i pantg się myli... choć bardzo rzadko- oczywiście.

  • 0

    15. ~ukenamuniu  2007-06-20 23:16:45  host: nat-go2.aster.pl

    stz: spróbuj wybrać wskaźnik swojej strefy numeracyjnej (dwie cyfry) a potem 991. Jeśli to nie pomoże, to: wskaźnik swojej strefy + 991 + 4 dowolne cyfry. Daj znać o wynikach prób.

  • 0

    16. ~miernik  2007-06-21 00:17:46  host: apn-100-128.gprsbal.plusgsm.pl

    A czy ktoś może ma przykład takiego numeru w tym Energisie co by można przetestować? I czy dzwoniąc na Energisowe 0-801 z Polkomtela to będzie coś kosztować czy za darmo? Jeśli tak to ile będzie kosztować?

  • 0

    17. ~mark997  2007-06-22 07:34:34  host: proxy2.netia.pl

    Pan Klimczak rozmija sie z prawdą. netia już od 2 lat obsługuje takie poąłczenia. GTS Energis jak zwykle KŁAMIE. Ci panowie nie znają co to być uczciwym.

Dodaj swoją opinię