Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z Orange można już dzwonić na wszystkie infolinie i numery premium

Z Orange można już dzwonić na wszystkie infolinie i numery premium

WitekT 2 Stycznia 2008 17:29

0 0

Od 2. stycznia w sieci Orange możliwe są - w ramach promocji - połączenia na numery zaczynające się od 0-300, 0-400, 0-700, 0-701, 0-708, 0-800, 0-801, 0-804 oraz 0-0800 (numery międzynarodowe).

Aby skorzystać z promocji, należy spełnić kilka warunków:
mieć opłacone w terminie 3 ostatnie faktury,
korzystać z jednej z bezgotówkowych form płatności (zlecenie stałe, polecenie zapłaty lub obciążenie karty płatniczej) i opłacenie w terminie tą formą płatności ostatniej faktury za usługi telekomunikacyjne.




Osoby, które nie spełniają tych warunków, mogą skorzystać z promocji po wpłaceniu 400 zł kaucji.

Zobacz: cennik i regulamin świadczenia usług (plik PDF; 42 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32. ~  2008-01-03 08:26:14  host: 87-205-45-2.adsl.inetia.pl

    No jeszcze jedna ciekawostka z orange można się dodzwonić na numery 0-39 (nie tylko te z TP) z innych sieci jeszcze się nie da

  • 0

    33. ~robson82  2008-01-03 09:29:32  host: hbz74.internetdsl.tpnet.pl

    z tym 400 zł kaucji to przegięli chyba. Z tych numerów normalnie powinno się korzystać a nie jeszcze utrudniać do nich dostęp.

  • 0

    34. ~Przemolog  2008-01-03 10:03:44  host: 212.182.59.45

    Ale ten Orange jest fajny - można się z niego dodzwonić na 300, 400, 70x, 80x, 00800, 39 - czyżby cud od Pana Premiera ;-)? 31 - wyrazy współczucia - a poza tym Twój przypadek pokazuje, że dla ważnych 801 czy 804 warto znać alias stacjonarny (dla 800 w sumie też, bo nie zawsze zewaząd da się połączyć).

  • 0

    35.  2008-01-03 10:10:52

    Przemolog: Tia, a sprobuj z innych sieci - dopiero będzie fajnie. Z Orange przynajmniej część było do tej pory dostępne...

  • 0

    36. ~dero  2008-01-03 11:15:33  host: dpw249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    uwazam ze to bardzo dobrze ze udostepnili mozliwosc dzwonienia pod te numery w szczegolnosci pod 0800 i 0801 gdyz wiele osob juz nie ma stacjonarnego telefonu wiec gdy chcieli zadzwonic na infolinie z komorki to niemogli.mam nadzieje ze inne sieci tez pojda tym sladem

  • 0

    37.  2008-01-03 12:24:09

    jak zwykle w Polsce kolejne IDIOTYZMY - a już czytając tytuł, myślałem, że nadchodzi normalność - BO NIE JEST normalne, że nie mozna dzwonić choćby pod numery informacyjne 0801... ale co tu gadać - jesteśmy w DŻUNGLI........

  • 0

    38.  2008-01-03 12:24:46

    chodzi mi oczywiście o te IDIOTYCZNE warunki...

  • 0

    39. ~mirekb  2008-01-03 12:32:29  host: hii227.internetdsl.tpnet.pl

    zawsze moglo byc gorzej

  • 0

    40. ~papszmir  2008-01-04 08:05:12  host: bostoaca.love.blondita.radzionkow.net

    orange jest super, mogli zamiast 400 zł, brać kaucję 4000 zł :P

  • 0

    41. ~  2008-01-04 10:21:22  host: dqg54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @37 zadne idiotyzmy jak nie masz teelfonu stacjonanrnego to za chiny nie dodzwonisz sie pod infolinie typu 800 801.pomysl jest dobry kto wie moze przyspozy im wiecej klientow

  • 0

    42. ~Play rzondzi!  2008-01-04 20:18:33  host: ht8.hagioteam.com

    To tylko frajerzy muszą mieć problemy żeby się dodzwonić na numery 0800 z kom órek! Jak się używa najleprzej sieci to ma się do wszystkich tanio (0,49 grosza) i za darmo na te numery!!!

  • 0

    43. ~  2008-01-05 17:06:21  host: ht8.hagioteam.com

    I co zatkało?

  • 0

    44. ~  2008-01-06 14:24:28  host: xdsl-11544.wroclaw.dialog.net.pl

    nieprawda ... niektóre 0800 nie działają

  • 0

    45. ~  2008-01-06 14:51:52  host: ht8.hagioteam.com

    Ty chyba nie piszesz o Play???? Co????

  • 0

    46. ~  2008-01-06 14:58:59  host: ht8.hagioteam.com

    No odezwji się!!!

  • 0

    47. ~ukenamuniu  2008-01-06 16:42:55  host: nat-go2-1.aster.pl

    42#- "najleprzej"? - rzeczywiście, zatkało każdego...

  • 0

    48. ~  2008-01-08 20:37:38  host: ht8.hagioteam.com

    No pewnie że tak, podajjakies arugumenty gdy uwarzasz iż jest inaczej.

  • 0

    49. ~  2008-01-27 00:45:05  host: abhb246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to za bzdury? Na te numery -(080...)- zawsze można było dzwonić, tylko albo były niedostępne albo normalnie płatne. To od firmy dzierżawiącej ionfolinię zależy czy chce dopłacać do połączeń swoich klientów, a 0700 zawsze były dostępne po pierwszych trzech fakturach.

  • 0

    50. ~wacek  2008-10-30 19:02:25  host: aaxl123.neoplus.adsl.tpnet.pl