Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z Muzodajni korzysta ponad 100 tys. osób

Z Muzodajni korzysta ponad 100 tys. osób

WitekT 13 Stycznia 2010 13:17

0 0

Z serwisu Muzodajnia.pl korzysta już ponad 100 tys. użytkowników - podał Plus w komunikacie.



Serwis Muzodajnia.pl oferuje muzykę w modelu miesięcznej subskrypcji. Cena jednego w pełni legalnego utworu zaczyna się od 10 groszy brutto. Utwory dostępne są w formie rocznego abonamentu na 25, 100 lub 250 utworów miesięcznie (w cenie odpowiednio 8, 16 lub 24 zł miesięcznie). Muzyka oferowana jest w kilku formatach (m.in. popularnym mp3), a ściąganie plików oraz opłaty dokonywane są przez Internet.




Rok 2009 był wyjątkowo udany dla serwisu Muzodajnia.pl. Porównując nasze wyniki z podobnymi serwisami muzycznymi na świecie, możemy mówić o pełnym sukcesie. Przy tej okazji pragniemy podziękować artystom oraz wytwórniom muzycznym za otwartość we współpracy i gotowość promowania sprzedaży legalnej muzyki w Internecie i we wspólnych patronatach płyt - powiedział Piotr Turek, szef projektu Muzodajnia.pl.

W 2010 roku pragniemy kontynuować działania wspierające najważniejsze wydarzenia muzyczne w Polsce. Już teraz realizujemy projekty z udziałem radia ESKA oraz telewizji VIVA Polska. Patronujemy premierze płyty i filmu "Dziewięć", przygotowujemy też kolejne patronaty muzyczne, m.in. nowego albumu Cheryl Cole, Diddy i Sugababes - uzupełnia Jacek Klubiński z Polkomtela.

Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~deep  2010-01-13 15:25:06  host: public-gprs76602.centertel.pl

    @7: [wymoderowano]... jeżeli Tobie muzodajnia.pl jest zbędna to Twoja sprawa. ściagaj sobie muzykę kilkadziesiąt razy drożej ze sklepu nokii. dla mnie ten projekt te ewenement na skalę światową - nikt, nigdzie to sprzedaje muzyki w takich cenach! po raz pierwszy powstało 'coś' co jest realną alternatywą dla piractwa. i choćby za to należy pochwalić muzodajnie. ale pewnie tego nie kumasz bo sądzisz że autorzy piosenek nie maja prawa nawet do tych przysłowiowych paru groszy za swoją pracę

  • 0

    14. ~sd  2010-01-13 16:16:27  host: public51315.xdsl.centertel.pl

    Klos: Zgazam sie z Toba- to co niektorzy sprzedawcy wciskaja ludzia jest straszne... Jeszcze sie nie dziwie gdy "to cos" wciskaja osobie młodej,znjace realia dzisijszej ekonomii, ale gdy robia to z osobami starszymi to jest bardzo niemoralne. Niestety taki swiat, ale duzo zalezy od ludzi.

  • 0

    15. ~JJ  2010-01-13 16:44:07  host: eac82.internetdsl.tpnet.pl

    Korzystam i jestem zadowolony ;)

  • 0

    16.  2010-01-13 16:59:30

    zajrzałem z ciekawości na muzodajnie zobaczyć co tam jest i powiem krótko nic ciekawego nie ma a w dziale muzyka z muzyką elektroniczną są same hity dance prosto z remizy strażackiej :)

  • 0

    17.  2010-01-13 17:27:57

    No i cóż z tego, że jeden utwór kosztuje od 10 gr, mogę pobrać do 250 piosenek i zapłacić 8 zł za miesiąc, jak tą całą kwotę muszę pomnożyć razy 12, normalnie mnie nie stać na taki luksus. Jak za dostęp muzodajni.pl będzie można płacić w cyklu miesięcznym to wtedy z niej skorzystam póki co nie, dziękuję bardzo.

  • 0

    18.  2010-01-13 18:01:35

    Ja tam zajrzałem z ciekawości. Nie ma ani jednego utworu mojej ulubionej kapeli, która to obok Nirvany wniosła najwięcej do muzyki lat 90. The Prodigy. Dyletanci.

  • 0

    19. ~Mini  2010-01-13 18:26:12  host: 87-205-87-120.adsl.inetia.pl

    Najwidoczniej Plus tak dorabia sobie. Wg mnie takie serwisy to tylko dodatek pod warunkiem że ma się dobre oferty. A Plus ma bardzo średnie oferty. W dodatku ich strona to jeszcze chyba potop pamięta :)

  • 0

    20.  2010-01-13 20:20:36

    Matko! Przecież Internet jest pełen darmowej muzyki! Nie ma co ściągać za grosze? To po co o tym dyskutować? Jeśli ktoś chce słuchać muzyki i mówi, ze go nie sdtać - też jest to śmieszne. Ja na płyty, których kupuję mało bo tylko to co lubię i to, czego słucham częściej niż puszczają w radiu, wydaję kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Powiesz że głupi jestem pewnie? To jest jedna do trzech płyt co miesiąc... Bo na więcej mnie nie stać ;-)

  • 0

    21. ~nick  2010-01-13 21:24:33  host: heyah20909nc-2.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    14. ~sd - kiedyś do telepunktu przyszedł dziadyga z kończącą się neo 128 i powiedział ze chce umowę na 2 mega żeby wnuczka mogła pooglądać filmy na YT. Po kilkudziesięciu minutach wyszedł z opcją 512kb, liveboxem i videostradą...

  • 0

    22. ~n  2010-01-13 21:27:15  host: heyah20909nc-2.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    20. wlo - to zacznij w końcu pracować, jak przystało na kapitalistę, 6 dni po 12godzin. Najlepiej przy odśnieżaniu bo to teraz pożądane :-)

  • 0

    23. ~alex  2010-01-13 22:12:05  host: pradnik1.gemini.net.pl

    WLO, zadziwiasz mnie! To, że ty 'i tak masz taniej' zdążyłem się przyzwyczaić, ale że nie namawiasz na usługę swojego pracodawcy, tego nie pojmuję :-O

  • 0

    24. ~  2010-01-14 01:34:04  host: v03-02.opera-mini.net

    Oferta tyle dobra, że można kupić muzykę legalnie. Dobrze by były miesięczne abonamenty, a nie roczne. Przynajmniej policja będzie miała mniej do szukania, zawsze parę mp3 legalnych do przodu parę tysięcy złotych mniej kary będzie...

  • 0

    25.  2010-01-14 01:42:38

    @24 w naszym kraju policja nie ściga za mp3 bo ściąganie muzyki bez płacenia jest legalne

  • 0

    26. ~  2010-01-14 09:52:06  host: v10-03.opera-mini.net

    25. Tak oczywiście tak jak filmy i gry, nie opowiadaj głupot, nie wprowadzaj ludzi w błąd.

  • 0

    27.  2010-01-14 11:58:55

    @26 nie opowiadam głupot , tylko ty wyraźnie nie wiesz co jest dozwolone a co nie , o filmach i grach nic nie wspominałem , a muzykę można ściągać do woliale nie udostępniać , także ty nie wprowadzaj ludzi w błąd

  • 0

    28.  2010-01-14 16:09:50

    ~n - a i owszem odśnieżyłem 3 stanowiska na parkingu - jak należy, śniej wyniosłem za żywopłot na trawnik, nie podrzuciłem jak inni sąsiadowi... Wszyscy mają to w dupie, bo drugi raz nie stanąłem na tych stanowiskach ;-) Jak jednemu zwróciłem uwagę - fajnie ktoś odśnieżył miejsce - to co usłyszałem? Jak głupi to niech mi odśnieży pod klatką jeszcze, bo mam stąd 20 metrów ;-)

  • 0

    29.  2010-01-14 16:10:39

    ~alex - sam siebie zatrudniam... nie wiem o jakim pracodawcy mówisz?

  • 0

    30.  2010-01-14 16:14:48

    quzo - no nie masz racji tak całkiem ;-) Co do muzodajni... sam ciągle myślę czy nie zapisać się do klubu ;-) Muzyki jest całkiem sporo - mimo, ze ta nowa zupełnie mnie nie interesuje. Jest całkiem dużo tej, która mnie interesuje. Tyle, że jakoś jestem zwolennikiem słuchania muzyki albo z radzia, albo z płyt... W MP3 owszem mam wszystkie swoje płyty - kilkaset tego będzie - jednak rzadko słucham z komputera. Tylko jak mnie najdzie - kiedy mi nie wychodzi coś czy problem musi poczekać aż pomysł przyjdzie do głowy ;-) Ale wtedy też częściej płytę wsadzam do odtwarzacza.

  • 0

    31. ~  2010-01-16 00:50:33  host: public-gprs132136.centertel.pl

    Brakuje piosenek z lat 90 80 dance oraz najnowsze przeboje

  • 0

    32.  2010-01-17 09:12:28

    A ten news to już zupełnie nie rozumiem co robi w zakładce PLAY

Dodaj swoją opinię