Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z Launcher dla wszystkich

Z Launcher dla wszystkich

orson_dzi 20 Listopada 2014 12:04

4 3

Z Launcher, nakładka na Androida znana ze smartfonów Nokii, jest już dostępna dla wszystkich użytkowników systemu.



Na udostępnienie nakładki Nokii czekało sporo użytkowników systemu Android. Co prawda była ona dostępna na stronie internetowej projektu, ale bądźmy szczerzy, nie każdy użytkownik Androida wie (bo i nie musi) jak zainstalować aplikację z zewnętrznego pliku .apk . Teraz bez problemu można pobrać Z Launcher z Google Play w, póki co, wersji beta.




Z Laucher, to przede wszystkim prostota. Na ekranie głównym wyświetlane są najczęściej używane przez użytkownika aplikacje i kontakty, które automatycznie zmieniają się wraz z częstotliwością ich użytkowania. Nakładka uczy się tego, co najczęściej robimy ze smartfonem i stara się nam to ułatwiać. Dodatkowo z poziomu pulpitu, po narysowaniu na ekranie danej litery alfabetu, smartfon wyświetli nam aplikacje i kontakty zaczynające się na np. na "A".

Mała podpowiedź od redakcji, przed sprawdzeniem nakładki warto zmienić tapetę na jednolitą, a przede wszystkim mało pstrokatą. Inaczej ekran główny może być bardzo nieczytelny ;-) .

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: android | nokia | z launcher

w sumie: 12
  • 1

    1. ~  2014-11-20 12:08:10  host: host-176-221-121-32.dynamic.mm.pl

    "Na ekranie głównym wyświetlane są najczęściej używane przez użytkownika aplikacje i kontakty, które automatycznie zmieniają się wraz z częstotliwością uch użytkowania."
    Nienawidzę programów, które próbują być mądrzejsze ode mnie i mówić mi co mam robić.

  • 0

    2. ~  2014-11-20 12:10:04  host: host-176-221-121-32.dynamic.mm.pl

    Zresztą zajefajna antyreklama. Śmieszna lala z Szajsungiem, która nie wie co ma robić w życiu. Skoro dla takich ludzi jest zilanczer...

  • 0

    3.  2014-11-20 12:33:44

    Słabiutki. Bardzo nieintuicyjny, nawet jak na standardy Androida.

  • -6

    4. ~zaq11  2014-11-20 12:34:01  host: 89-77-106-175.dynamic.chello.pl

    orson_dzi - czy ty jesteś gimbusem żeby na końcu artykułu stawiać uśmiech ? Poza tym ostatnie zdanie jest niegramatyczne.
    http://tlp.is/4lw

  • 4

    5.  2014-11-20 12:37:55

    @4 Zapomniałem, że jesteśmy portalem dla sztywnych emerytów obrażających się o każdy krzywo stojący przecinek, a każdy przejaw jakiegokolwiek "luzu" w tekście jest obierany jako śmiertelna obraza powagi czytającego. Poza tym zwykła literówka, już poprawiona. @3 Kwestia gustu, u mnie wyleciał po 5 minutach, nie lubię mieć za mocno zakrytego pulpitu ;) .

  • -6

    6. ~  2014-11-20 12:41:15  host: aeeg254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5, dziermański, nie przypuszczam, by ktoś się obrażał z powodu czyjejś nieznajomości interpunkcji. Przecinka raczej nie umiesz w tekście postawić "krzywo" - a tylko poprawnie bądź błędnie. Po prostu - nająłeś się za psa, szczekaj jak pies. Udajecie dziennikarzy, to zadbajcie o język. Nie rozumiesz? Nie jestem zdziwiony.

  • 3

    7. ~WJEZDZAGRUBY  2014-11-20 13:00:31  host: d12-58.static.icpnet.pl

    @6 Mogę się założyć, że jesteś kompletnie nikim w życiu, bo widzę, że jedyne Twoje zajęcie tutaj to krytykowanie artykułów Orsona. Zazdrościsz? Boli Cię coś? Nie czytaj. Poza tym jak już się wypowiadasz pod tematem to może w temacie a nie się wymądrzasz i obrażasz bez sensu. Pomijając niespełnionych napinaczy, może mi ktoś powiedzieć czy na słabiutkim smartfonie (512ram/4gb pamięci, dual-core 1.2 gHz) jest sens próbować z Z Launcherem?

  • 0

    8.  2014-11-20 13:12:16

    @7 Wg mnie spokojnie. To nie jest wypasiona nakładka z milionem efektów, 3D i co tam jeszcze tylko chcesz.

  • 1

    9.  2014-11-20 13:51:30

    potestujemy :)

  • 0