Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z Heyah taniej do USA, Kanady i Australii

Z Heyah taniej do USA, Kanady i Australii

WitekT 9 Marca 2010 10:17

0 0

Od 8. kwietnia Heyah rozszerzy swoją ofertę najtańszych międzynarodowych połączeń głosowych z komórki o kolejne kraje - tym razem za oceanem.

Cena za minutę rozmowy na komórki i stacjonarne do USA i Kanady wyniesie 0,59 zł, a do Australii - 0,68 zł.




Oferta będzie dostępna dla wszystkich użytkowników Heyah na kartę (taryfa Nowa Heyah i Taryfa Pakietowa) i zostanie wprowadzona automatycznie w dniu jej uruchomienia. Połączenia będą naliczane za każdą rozpoczętą minutę rozmowy.

USA, Kanada i Australia dołączą do listy krajów, do których Heyah oferuje tanie połączenia międzynarodowe z komórki na telefony stacjonarne i komórkowe, czyli:
do krajów Unii Europejskiej - 0,59 zł,
na Białoruś - 0,99 zł,
na Ukrainę - 0,68 zł,
do Wietnamu - 0,29 zł.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 1

    46. ~Longman  2010-03-10 09:20:57  host: adcp6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @45, u mnie wszystko działa dokładnie na takich samych ustawieniach - Play Fresh, lokalizacja Strzeszyn Grecki (zarówno na masztach Play i Plusa). Za godzinę będę w mieście (Ratajczaka, Plac Wolności, Stary Rynek) to tam jeszcze sprawdzę. Mój telefon to SE K530i, numer dostępowy poznański. PS Spróbuj jeszcze wstawić zamiast pojedynczej pauzy podwójną (pp zamiast p na wyświetlaczu - niektóre telefony wybierają pauzę na tyle szybko, że system Tlenofonu ma kłopoty z jej rozpoznaniem - tak było w przypadku mojego smartfoma HTC)

  • -1

    47. ~  2010-03-10 10:19:00  host: smtp2.grupalotos.pl

    Longman, Moj telefon to nokia 9300 lokalizacja Rokietnica i Poznań, wstawiłem pp i po wydzwonieniu sekwencji nie łączy mnie tylko rozłącza połączenie po ok 20sek. Ciekawe, że u Ciebie działa...

  • -1

    48.  2010-03-10 10:30:52

    Numery dostępowe zawsze mogą sprawiać problemy, poza tym jakość rozmów pozostawia wiele do życzenia. W heyah prosto, tanio i bez zbędnych kombinacji.

  • 2

    49. ~:))  2010-03-10 10:40:44  host: 109.243.88.111

    pablo 79 - i tu widać jak na dłoni, że nigdy nie dzwoniłeś przez VOIP - powiem tak... jakość rozmów w polskich sieciach komórkowych niejednokrotnie jest O WIELE GORSZA niż rozmowy VOIP. Do tego chciałbym poinformować cię, ze i tak większość rozmów idzie przez internet, a z całą pewnością także te z HEYAH, a to z powodu naliczania cen - i rozróżnienia miedzy komórkami i stacjonarnymi. Gdy łączono się TYLKO po normalnych kablach, telekomom było obojętne czy jest to do stacjonarnego, czy do komórki, bo rozmowa była i tak międzynarodowa...

  • 1

    50. ~  2010-03-10 12:18:46  host: t14-01.opera-mini.net

    @(47), jestem teraz w Empiku na Placu Wolności i dostęp wdzwaniany działa u mnie bez najmniejszych problemów. /Longman

  • 3

    51.  2010-03-10 12:58:30

    @48 tanio ? W VoIPie masz 0,05 zł. minuta do USA od pewnie 7 lat i to chyba najdroższa stawka. Prosto i bez zbędnych kombinacji to się zgodzę.

  • -3

    52.  2010-03-10 13:55:50

    Kumpel z UK często do mnie dzwoni przez nr dostępowy- za darmo na stacjonarne, jakieś groszowe sprawy na komórki. Co nie zmienia faktu, że echo, pogłosy itp w przypadku takich rozmów są na porządku dziennym.

  • 1

    53.  2010-03-10 21:53:01

    Może Heyah nie jest najtańsza, szczególnie, gdy porównujemy ją do Voipa,ale to dwie zupełnie rożne sprawy. Jeśli o tradycyjnych operatorach mowa- Heyah jest zdecydowanie bezkonkurencyjna.

  • 1

    54. ~:))  2010-03-11 00:02:24  host: 109.243.88.111

    pogłosy i echo może być też w normalnej rozmowie w sieci komórkowej - wszystko zalezy jak się trafi

  • 1

    55.  2010-03-11 18:16:08

    Wiadomo, różnie bywa. Z Heyah jak na razie dzwoniłam tylko do UE i jakość połączeń była idealna.

  • 2

    56. ~  2010-03-12 12:38:02  host: 87-205-236-223.adsl.inetia.pl

    w kurka... niezły czad... wkrótce cały glob będzie za grosze w heyah, a inne sieci nawet w europie nie dają rady. brawa dla czerwonej łapy :)

  • 2

    57. ~  2010-03-12 15:46:02  host: 213-92-154-135.serv-net.pl

    do Heyah: może przyspieszycie szybkość internetu?

  • 3

    58. ~  2010-03-12 15:48:06  host: 213-92-154-135.serv-net.pl

    takie tanie miedzynarodowe to dla garstki, ile osób dzwoni do USA, Kanady i Australii. Nie wiele. No ale szum medialny jest..

  • -2

    59. ~a  2010-03-14 14:34:52  host: heb174.internetdsl.tpnet.pl

    taniej niż play

  • 1

    60.  2010-03-14 22:28:33

    59 Racja, zwłaszcza dla tych wzystkich którzy nie dzwonią za granicę

  • 1

    61. ~  2010-03-16 12:19:24  host: 81-219-86-32.adsl.inetia.pl

    @58 -nie wiem czy tak niewiele. Zobacz ile polonii jest w tych krajach. A nawet jeśli byłoby tych osób niewiele, to jednak jest to jakaś konkretna grupa docelowa. W tym segmencie Heyah nie ma konkurencji więc klientów zdobywają.

  • 1

    62.  2010-03-16 13:37:42

    @58, ludzie nie dzwonili tak często za granicę, bo nie było dotąd tak prostych i bezpośrednio dostępnych ofert. Nie dla każdego Voip itp są do ogarnięcia. Heyah jako pierwsza spełnia wymogi marki globalnej. A jak wiadomo- Polacy są wszędzie ;)

  • 0

    63.  2010-03-29 21:48:03

    Heyah jak widać prowadzi obecnie w peletonie tego typu ofert :-) Nie pierwszy raz jako pierwsi na rynku coś wprowadzają. Pozostaje innym operatorom doścignąć ofertę i również zaoferować tego typu połączenia zagraniczne. Sporo osób ma rodzinę za oceanem jakby nie patrzeć, kontakt telefoniczny wóczwczas bije po kieszeni, na pewno znajdą się zainteresowani.

  • 0

    64. ~hłan  2010-04-08 21:41:47  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    w angli jest lebara tam ceny do polski na stacj 4p a na mobile 9p zaś do usa z angielskiej lebary na stacj i mobile to 4p czyli ok 19 gr 9p to to nie całe 40 gr

  • 0

    65.  2010-06-29 16:37:56

    Cóż, nie jestem w angli i cieszę się, że mam tanie połączenia stąd do znajomych... z normalnego numeru komórkowego. Specjalnie kupiłam starter pod tę ofertę.

Dodaj swoją opinię