Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z France Telecom do rządu

Z France Telecom do rządu

WitekT 25 Lutego 2005 21:35

0 0
Francuski minister gospodarki i finansów Herve Gaymard złożył w piątek rezygnację ze stanowiska w związku z aferą wokół jego mieszkania służbowego. Nowym szefem resortu został dyrektor generalny France Telecom, Thierry Breton.

Breton jest powszechnie podziwiany za wyprowadzenie France Telecom z kryzysu zadłużeniowego w 2002 roku. Breton był uważany za jednego z najpoważniejszych kandydatów na ministra gospodarki w listopadzie, gdy ostatecznie został nim Gaymard.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~:)))))  2005-02-25 21:49:00  host: 195.94.216.178

    Z korzyści wynikających z zysków z Telekomuny i Ideii. I to ma być powszechny podziwy. Nie im się nas podbic to nas wykupią.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet