Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z Facebooka nie korzysta w Polsce co piąty Internauta

Z Facebooka nie korzysta w Polsce co piąty Internauta

LuiN 4 Lutego 2015 12:28

6 7

Utrzymuje się wzrostowy trend popularności Facebooka wśród polskich Internautów. Według danych Gemiusa z listopada 2014 roku, z serwisu korzystało 78,6% polskich użytkowników sieci.

Jeszcze w w 2007 roku z Facebooka korzystał jedynie co setny polski Internauta (30 tys. użytkowników), a w listopadzie 2014 roku było ich już 16,85 mln. Prawdziwy boom nastąpił w 2010 roku, gdy po wprowadzeniu przycisku lubię to (marzec 2009 roku) liczba użytkowników wzrosła dziesięciokrotnie, przekraczając w sierpniu 8 mln.




Dane pochodzą z ogólnopolskiego badania Internetu Megapanel PBI/Gemius, realizowanego w sposób ciągły od 10 lat.

Źródło tekstu: Gemius     

Dodaj do:

Tagi: facebook | gemius

w sumie: 50
  • 0

    35.  2015-02-04 20:52:55

    26 - sobie jakiś kanał NG albo podobny włącz w telewizorze ;-)

  • -1

    36.  2015-02-04 20:56:36

    mikkel - modne nie palenie? Ja rzuciłem kiedy moja żona zaszła w ciążę. I do tej pory nie palę. Nie było w tamtych czasach tych wszystkich wspomagaczy rzucania... A zrobiłem to z dnia na dzień. Paliłem sporo - min. paczkę dziennie. Dla mnie śmiezne są te wszystkie - nie palę już 3 tygodnie... Fakt, mam kolegę, mieszkaliśmy w pokoju w akademiku... Co miesiąc rzucał na tydzień ;-) Ale nie chciał rzucić . Teraz nie pali. Też rzucił kiedy dziecko zrobił - późno, ale w końcu ;-)

  • 2

    37. ~  2015-02-04 21:34:55  host: host-176-221-121-206.dynamic.mm.pl

    Kolejny fascynujący tytuł LuiNa - NIE KORZYSTA co piąty.
    Wyjdź może w końcu zza tego swojego redaktorskiego komputerka i spójrz co i kto robi na Fecesbooku - większość po tym Twoim... boomie to dzieciarnia publikująca swoje słitfocie albo forwardująca "śmieszności" z sieci do swoich znajomych...

  • 0

    38.  2015-02-04 22:06:46

    #36: późno zrobił, czy późno rzucił ?

  • 0

    39.  2015-02-04 22:59:03

    38 - rzucił kiedy zrobił - obie rzeczy późno ;-)

  • 1

    40. ~  2015-02-04 23:37:53  host: user-109-243-121-218.play-internet.pl

    @39 FB ma wielu użytkowników - jak to się ma do papierosów? Kogo to obchodzi?! A szwagier pali? Jeśli już nie, powiedz nam na telepolis -od kiedy?. A teść? Pali? Od kiedy? Całe telepolis czeka!!! SIEROTO po PRLu to jest na temat?

  • 0

    41.  2015-02-04 23:58:44

    No ja nie korzystam bo nie potrzebuję. Ale sensacja.

  • 0

    42.  2015-02-05 09:02:03

    40 - nijak? Ktoś tu o modzie napisał, podając za przykład nie palenie ;-) Ja nie dla chęci bycia modnym rzuciłem palenie - to tylko chciałem powiedzieć. Także nie chcę być modny i nigdy nie miałem konta w żadnym serwisie społecznościowym. GG - to jedyna rzecz powiązana z tego typu serwisem, z której korzystam od zawsze (nie odkąd poznałem - odkąd jest GG ;-)

  • 0

    43.  2015-02-05 09:03:04

    Bo sądzę, że niedługo jakieś suplementy się pojawią dla tych, którzy chcą być modni i chcą rzucić Facebooka ;-)

  • 0

    44.  2015-02-05 09:03:43

    Oczywiście podparte potężną kampanią reklamową we wszystkich możliwych mediach ;-)

  • 0

    45. ~Calm7  2015-02-05 09:14:56  host: n12-03-01.opera-mini.net

    wlo. Z tego co widzę, to jednym ze skuteczniejszych środków rzucania palenia - jest zajście w ciążę ;-D

  • 0

    46. ~Marcin  2015-02-05 09:19:25  host: 213.158.221.139

    Myślisz wlo, że jest coś takiego jak "syndrom niespokojnego facebookowicza" ? ;-)

  • 0

    47. ~Calm7  2015-02-05 09:31:39  host: n12-03-01.opera-mini.net

    46). A widziałeś takowego spokojnego, gdy fakejs nie działa ..? :-D

  • -1

    48.  2015-02-05 10:02:42

    45 - w moim przypadku był to bardzo mocny imperatyw. Tyle mogę powiedzieć. 46 - pewnie jeszcze nie... Ale już niedługo może być - zależy czy wymyślili już specjalizację od leczenia tej nie wymyślonej jeszcze choroby ;-)

  • -1

    49.  2015-02-05 10:03:27

    Przepraszam... Tobie należą się prawa - już jest choroba przecież ;)

  • 0

    50.  2015-02-06 09:01:58

    Znaczy co? Nie zakręcił nawet?

  • 0

    51.  2015-02-06 09:02:51

    ad 50 - pomyliłem okienka ;-) Nie spojrzałem, które mam na wierzchu ;-)

  • 0

    52. ~Calm7  2015-02-06 09:08:50  host: n15-09-07.opera-mini.net

    wlo. Jak mieszkasz wysoko, to nie pomyl drzwi z oknem ;-D

  • 0

    53.  2015-02-06 09:11:16

    52 - ;-) Nie - zupełnie, ale zupełnie o coś innego chodziło ;-)

  • 0

    54.  2015-02-06 09:13:53

    No popatrz... Muszę jednak skończyć jedna robotę. Bo myślę o jednym a robię co innego ;-)

Dodaj swoją opinię