Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z Exatela do ukraińskiego UMC

Z Exatela do ukraińskiego UMC

WitekT 29 Marca 2006 21:58

0 0

Wojciech Lubczyński został delegowany przez radę nadzorczą operatora telekomunikacyjnego Exatel do pełnienia obowiązków prezesa spółki. Dotychczasowy prezes Exatela Krzysztof Witoń złożył rezygnację.

Lubczyński ma pełnić obowiązki prezesa od 1. kwietnia i nie dłużej niż przez 3 miesiące. Jest on dyrektorem Departamentu Teleinformatyki w Polskich Sieciach Elektroenergetycznych, które są właścicielem 95% akcji Exatela.
Witoń został prezesem spółki w połowie stycznia. Wcześniej był wiceprezesem operatora. Teraz obejmie stanowisko w zarządzie ukraińskiej firmy UMC, operatora telefonii komórkowej.

Dyrektorem generalnym UMC jest także Polak – Adam Wojacki. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet