Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z Erą taniej w Reserved

Z Erą taniej w Reserved

WitekT 10 Grudnia 2004 10:19

0 0

Już od 9 grudnia w salonach Reserved czeka niespodzianka dla wszystkich abonentów sieci Era i użytkowników Era Tak Tak.

Każda osoba która kupi zestaw Era Tak Tak z telefonem lub starter 59/59 (59 zł na rozmowy oraz 200 SMS-ów lub 50 minut), bądź podpisze umowę lub aneks do umowy w punktach sprzedaży sieci Era, otrzyma kupon uprawniający do 15% zniżki na świąteczne zakupy w Reserved. Zniżkę można także otrzymać przedstawiając w salonie Reserved wykorzystany kupon Era Tak Tak doładowujący konto o nominałach 20, 50, 100 lub 150 zł.
Kolekcja zimowa Reserved czeka na wszystkich, którzy zdobędą kupony rabatowe. Informacja o akcji znajduje się na stronach www.re-reserved.com oraz www.era.pl, a także w salonach Reserved i punktach sprzedaży sieci Era.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-149-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zakaz handlu w niedzielę to dobry pomysł?

Zakaz handlu w niedzielę? Kupujemy w Internecie!

 

Zobacz wynik | Opinie (22)

Archiwum Ankiet