Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z easyCALL do Skype

Z easyCALL do Skype

sirmark 25 Maja 2007 15:11

0 0

easyCALL, operator telefonii internetowej, udostępnił swoim klientom możliwość wykonywania połączeń do użytkowników popularnego systemu telefonii internetowej Skype.

Skype, dotychczas dopuszczał połączenia przychodzące z publicznych sieci telekomunikacyjnych realizowane wyłącznie przez użytkowników Skype, który wykupili specjalną usługę. easyCALL umożliwia połączenie do Skype zarówno z telefonu domowego poprzez numer dostępowy, jak i za pomocą urządzeń i oprogramowania.

W naszej usłudze, by móc wykonywać połączenia do użytkowników Skype, należy zdefiniowaćna swoim koncie listę użytkowników tego programu do których zamierzamy dzwonić - stworzyć coś w rodzaju książki adresowej, w której wybranemu użytkownikowi Skype przyporządkowuje się określony numer. Następnie - wykonując połączenie - wybieramy go z telefonu poprzedzając trzema zerami - np. użytkownik "jasio" otrzyma numer "1", wówczas, aby zadzwonić do niego z telefonu należy wybrać "0001" - wyjaśnia działanie usługi Michał Jakubowski.
Połączenia na numery Skype są bezpłatne, natomiast opłata aktywacyjna wynosi 2,44zł za jeden kontakt. Kontakt będzie aktywny przez okres 12-u miesięcy.

Poszerzenie palety świadczonych usług o możliwość wykonywania połączeń do użytkowników systemu Skype jest elementem strategii firmy. Operator usługę wykonywania połączeń do użytkowników Skypea uruchomił jako pierwszy operator w Polsce oraz - prawdopodobnie - jako pierwszy na świecie.

Źródło tekstu: easyCALL, wł     

Dodaj do:
w sumie: 8
 • 0

  1. ~tomek  2007-05-25 16:32:01  host: dhg188.neoplus.adsl.tpnet.pl

  "okres 12-u miesięc" brakuje "y"

 • 0

  2.  2007-05-25 16:33:35

  thx, poprawion

 • 0

  3.  2007-05-25 21:06:19

  placic za polaczenia do skype'a ... paranoja ... ja tu sie zastanawiam jak namowic do rezygnacji tych wszystkich ktorych namowilem do skype'a

 • 0

  4. ~Sebastian  2007-05-25 21:15:20  host: net144.netcontrol.pl

  masz rację, zobacz www.voipdiscount.com - super propozycja. Jest coś może lepszego - czy ktoś wie?

 • 0

  5. ~  2007-05-26 14:22:12  host: p09-12.opera-mini.net

  *3 - połączenia przecież bezpłatne, tylko aktywacja 2,44 PLN/rok. Rzeczywiście zdzierstwo! Wam to wręcz powinno się dopłacać żebyście chcieli skorzystać z usługi. No comment! :-(

 • 0

  6. ~Easycall VoIP  2007-05-29 18:37:35  host: ip-213-17-194-39.netia.com.pl

  To czego Doświadczyłem w EASYCALL przechodzi ludzkie pojęcie. ROZMÓWCA w 90% nie słyszał mojego głosu choć, ja go słyszalem doskonale. Podobno mam za słabe łącze. Hmmm, myślę sobie... skoro 1024/256M bit nie wystarcza do rozmowy... to sprawdzę jakość rozmów z mojego serwera sieciowego na symetrycznym łączu 6/6 z gwarancja pasma TOP NET Z NETII (administruje siecią osiedlową). Efekt ... ten sam. Opisałem mój przypadek konsultantowi. Ten stwierdził, iż nie mogę dysponować takim łączem i na pewno posiadam link o niedostatecznych parametrach! Po wymianie 6 mailii nadal nie mogę się dowiedzieć na jaki adres mam wysłać oficjalną reklamację! Reasumując ludzie nie dajcie sie robić w konia... EASYCALL = ODRADZAM!!! Szkoda czasu i nerwów na 'tanie' rozmowy, których nie da się zrealizować! easycall.pl - Bron Boże!

 • 0

  7. ~tomek@graf-ix.com.pl  2007-06-01 19:56:57  host: 217-153-241-137.zab.nat.hnet.pl

  zdecydowanie nie polecam jest to jedna z firm która zapomina o kliencie po sprzedaży. kupiłem od nich aparat voip - ok.sierpień 2006, który po dwóch tygodniach przestał działać, odesłałem go z pismem że zgodnie z przysługującym mi prawem chcę go wymienić na nowy. firma mnie zignorowała - rozmawiałem z p.Jakubowskim, obiecał szybką reakcję - i tak przez ok.3 miesiące - dodzwaniałem sie i słyszałem o szybkiej reakcji. gdy firma w końcu odesłała aparat okazało się że nie działa dalej - tego samego dnia spakowałem urządzenie i z powrotem na pocztę. od tego momentu nie mam telefonu i przyznam szczerze że nie chce mi się kolejny raz do nich dzwonić. chce skierować sprawę do sądu. podczas rozmów po odesłaniu nienaprawionego telefonu, dowiedziałem się że w komplecie jest "niefirmowy" zasilacz (taki też był dopisek serwisu, który znalazłem na karcie gwarancyjnej) - do dziś nie potrafię zrozumieć jaki mógłbym mieć interes w tym żeby go podmienić, a easycall oczywiście nie przyznaje sie do pomyłki, dodatkowo - nie zareagowali na zgodne z prawem żądanie wymiany telefonu - jesli nie stać ich po prostu na wymianę zasilacza....... bez komentarza. kolejny smaczek - podczas wystawiania fv popełnili bład w nip-ie -poprawa zajęła im prawie 2 m-ce, oczywiście wstrzymywało to bieg mojej reklamacji, odnośnie urządzenia - nawiasem mówiąc podstawą reklamacji jest karta gwarancyjna i dowód zakupu (który mieli przecież u siebie w komputerze). tak stanowi przepis, który easycall ma gdzieś. reasumując: sprzedać, zapomnieć - to ich dewiza

 • 0

  8. ~Anrutek  2007-06-08 16:31:14  host: 217.116.100.232

  Ja nie miałem żadnych problemów z reklamacją. Nie wiem, czemu oczekujesz, że serwis (nie easycall) producenta ma Ci podarować nowy zasilacz, skoro wysłałeś zły (pewnie to było przyczyną uszkozdenia sprzętu). Z nipem też kręcisz bo wypełniasz formularz zamówienia i dokładnie te dane znajdują się na fakturze (są one gotowe do wydrukowania od razu po opłaceniu, więc nikt nie ingeruje w nie ręcznie). Ogólnie - szkoda gadać, najpierw namieszałeś, a teraz masz pretensje.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-77-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważasz zmianę systemu przy najbliższej wymianie głównego telefonu?

Android cieszy się większą lojalnością swoich użytkowników niż iOS

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet