Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Z Coca-Coli do Nokii

Z Coca-Coli do Nokii

WitekT 20 Sierpnia 2004 15:36

0 0

Nokia poinformowała o nowym dyrektorze odpowiedzialnym za wizerunek i zarządzanie marką, któremu powierzona zostanie rola powstrzymania spadku udziału producenta w globalnym rynku telekomunikacyjnym.

Keith Pardy przejdzie do Nokii z Coca-Coli, gdzie był wiceprezesem odpowiedzialnym za globalne marki. Według corocznych rankingów Business Week Coca-Cola była najbardziej wartościową marką w 2003 roku. Nokia ma nadzieję, że Pardy pomoże jej odświeżyć image.
Pomimo, że fiński producent jest ciągle liderem pod względem ilości sprzedanych telefonów, to jego udział w rynku spadł z 38% w 2003 roku do około 30% w drugim kwartale tego roku. Głównej tego przyczyny upatruje się w zbyt wolnej reakcji Nokii na nowe trendy, przede wszystkim braku w ofercie telefonów z klapką typu "clamshell" i średniej klasy terminali z aparatem fotograficznym.

Źródło tekstu: wł, Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-1-73.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważasz zmianę systemu przy najbliższej wymianie głównego telefonu?

Android cieszy się większą lojalnością swoich użytkowników niż iOS

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet