Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Yamake - Zrób to sam

Yamake - Zrób to sam

sirmark 14 Lutego 2008 17:32

0 0

Nowa aplikacja dla Nokii N-Gage należy do kategorii określanej jako DIY - Do It Yourself. Yamake umożliwia graczom stworzenie własnych gier z wykorzystaniem szeregu mini-aplikacji, do których należy dodać własne elementy.

Yamake to przełomowa gra na platformę N-Gage. Użytkownicy mogą tworzyć różne wersje aplikacji, dodając własne multimedia i podzielić się z innymi wynikami swojej pracy, mówi Dr. Mark Ollila, dyrektor odpowiedzialny w Nokii za publikację gier. Właśnie tak powinna wyglądać przyszłość gier na platformy mobilne - dokładnie takie gry, w jakie chcesz zagrać.
Proste w użyciu narzędzia Yamake sprawiają, że każdą z mini-gier, które składają się na aplikację, można łatwo zmodyfikować za pomocą tekstu, grafiki oraz dźwięków, pochodzących z telefonu lub komputera.

Wymiana gier zachodzić ma za pośrednictwem serwisu N-Gage Arena oraz przez wiadomości multimedialne, przesyłane pomiędzy telefonami kompatybilnymi z N-Gage oraz platformą S60 - wykorzystującą system Symbian.

Źródło tekstu: 4Press, Pocket-lint     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~znawca  2008-02-14 18:12:24  host: atropos.tpi.pl

    Zrób to sam - Adam Słodowy

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet