Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Yamake - Zrób to sam

Yamake - Zrób to sam

sirmark 14 Lutego 2008 17:32

0 0
Nowa aplikacja dla Nokii N-Gage należy do kategorii określanej jako DIY - Do It Yourself. Yamake umożliwia graczom stworzenie własnych gier z wykorzystaniem szeregu mini-aplikacji, do których należy dodać własne elementy.Yamake to przełomowa gra na platformę N-Gage. Użytkownicy mogą tworzyć różne wersje aplikacji, dodając własne multimedia i podzielić się z innymi wynikami swojej pracy, mówi Dr. Mark Ollila, dyrektor odpowiedzialny w Nokii za publikację gier. Właśnie tak powinna wyglądać przyszłość gier na platformy mobilne - dokładnie takie gry, w jakie chcesz zagrać.

Proste w użyciu narzędzia Yamake sprawiają, że każdą z mini-gier, które składają się na aplikację, można łatwo zmodyfikować za pomocą tekstu, grafiki oraz dźwięków, pochodzących z telefonu lub komputera.

Wymiana gier zachodzić ma za pośrednictwem serwisu N-Gage Arena oraz przez wiadomości multimedialne, przesyłane pomiędzy telefonami kompatybilnymi z N-Gage oraz platformą S60 - wykorzystującą system Symbian.

Źródło tekstu: 4Press, Pocket-lint     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~znawca  2008-02-14 18:12:24  host: atropos.tpi.pl

    Zrób to sam - Adam Słodowy

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-111-36.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet