Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Yakuza bez prepaidów

Yakuza bez prepaidów

WitekT 27 Października 2004 13:25

0 0
Japoński rząd przygotowuje nowy zapis prawny, który zakazywałby sprzedaży telefonów komórkowych działających w systemie pre paid. Powodem wyjęcia spod prawa tego typu aparatów jest fakt, że coraz większa ich liczba wykorzystywana jest przez przestępców.

Liczba telefonów działających w Japonii w tym systemie jest mała, więc nie będzie stanowiło to takiego problemu, jaki przewidywany był w Polsce.


Źródło tekstu: textually.org     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~usper_electric  2004-10-27 21:06:00  host: cache.ilabs.pl

    jak nier bedzie na karte to zrobia mix-y co nieeee??????

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-0-22.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 2000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet