Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xperia XZ Premium ze wsparciem dla Netflix HDR

Xperia XZ Premium ze wsparciem dla Netflix HDR

msnet 8 Sierpnia 2017 16:52

4 5

netflix hdr xperia xz premium

Flagowiec japońskiego producenta otrzymał, jako jedyny smartfon z Androidem, wsparcie dla Netflix HDR.




Jedną z cech wyróżniających Sony Xperię XZ Premium jest wyświetlacz 4K HDR. Jak jednak pisaliśmy w recenzji tego telefonu, tryb HDR jest dostępny w bardzo ograniczonym zakresie, z uwagi na niewielką ilość oferujących go usług. Do krótkiej listy, na której znajdował się między innymi Amazon Prime, dołączył teraz Netflix. Aby oglądać wideo w jakości HDR w tym serwisie, należy posiadać Xperię XZ Premium z najnowszą wersją oprogramowania oraz mieć wykupioną subskrypcję premium.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Sony Xperia XZ Premium w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Sony Xperia XZ Premium

Źródło tekstu: Netflix, wł     

Dodaj do:

Tagi: sony xperia xz premium | netflix | hdr

w sumie: 13
  • 2

    1.  2017-08-08 17:20:07

    Wreszcie!

  • -1

    2. ~  2017-08-08 17:31:44  host: host-46-151-189-42.interduo.pl

    a co to daje? serio pytam, jak to wplywa na filmy?

  • -3

    3. ~Janek  2017-08-08 17:33:30  host: user-94-254-128-234.play-internet.pl

    Miałem HDR w S7 w filmach i np. Youtube.. ale to jest syf... przynajmniej na chwilę obecną..

  • 1

    4. ~  2017-08-08 17:47:44  host: 207.244.82.133

    Czyli - po polsku - z obsługą Netflix HRD.

  • 3

    5. ~jacek  2017-08-08 18:06:31  host: 85.219.163.130

    s7 nie wspiera hdr

  • 3

    6. ~jacek  2017-08-08 18:18:10  host: 85.219.163.130

    janek@ s7 nie ma hdr.. rownie dobrze mogles to ogladac na nokii 3310

  • 2

    7.  2017-08-08 18:19:32

    @2 wysokiej jakości obraz. HDR odznacza się głównie większą jasnością i kontrastem. Mam XZ Premium i różnica jest naprawdę widoczna.

  • -1

    8.  2017-08-08 19:01:23

    Albo subskrypcja premium albo postpaid w jakiejś sieci, bo niektórzy dają za darmo. Wiecie dokładnie gdzie?

  • -1

    9.  2017-08-08 19:20:58

    W s7 jest HDR i się nazywa 'poprawianie wideo' nie gadajcie że nie ma

  • 0

    10. ~Belciu  2017-08-08 21:42:16  host: a25-05-10.opera-mini.net

    A jak mam ustawic ten hdr w xz premium bo zainstalowalem apke

  • 0

    11.  2017-08-08 22:43:26

    @10 nic nie musisz ustawiać ani ściągać. Wpisz w YouTube "4K HDR" i zobacz pełnię możliwości ekranu.

  • 0

    12. ~Test  2017-08-08 23:05:56  host: 89-77-123-37.dynamic.chello.pl

    Oglądałem filmy na tv sony (co prawda nie mój ale swobodne testy w rodzinie). HDR dla mnie zrobiło większa różnice niż 4k. Ale tv tylko 55 cali.

  • 0

    13. ~Belciu  2017-08-09 12:32:05  host: a24-05-10.opera-mini.net

    @11
    Chodzi mi o ustawienia netflixa
    4k HDR samo sie wlacza podczas odtwarzania gdy tylko ma sie mozliwosci techniczne na obluge takiego formatu?
    Czy trzeba wlaczyc recznie. Druga rzecz czy wszystkie filmy w tym serwisie sa hdr czy tylko niektore

Dodaj swoją opinię