Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xperia X8 w tym roku dostanie Androida 2.1

Xperia X8 w tym roku dostanie Androida 2.1

LuiN 2 Listopada 2010 14:04

0 0

sonyericsson xperia x8 Najnowszy androidowy smartfon Sony Ericssona - Xperia X8, powoli zaczyna zdobywać rynki całego świata. Z krytyką spotkała się stara wersja systemu instalowania w telefonie, jak jednak obiecuje producent, aktualizacja będzie dostępna jeszcze w tym roku.

Xperia X8 to rozrywkowy smartphone, ze spersonalizowanym interfejsem Sony Ericsson opartym na czterech ikonach umieszczonych w rogach ekranu. Właśnie owa personalizacja interfejsu znacząco opóźnia aktualizacje oprogramowania.

Do tej pory żaden smartfon Sony Ericssona nie dostał aktualizacji Androida do wersji 2.1 (Eclair) nie wspominając nawet o 2.2 (Froyo), który od jakiegoś już czasu gości w smartfonach konkurencji. Xperia X8 to już czwarty model Sony Ericssona z Android OS, który gości na polskim rynku. W swoich ofertach jako pierwsze umieściły go sieci Orange i Play.






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: PCWorld, wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~  2010-11-10 17:23:14  host: inz9mld9cz.adsl.datanet.hu

    Ja jestem normalnym użytkownikiem. Na co dzień ten telefon zupełnie odpowiada a tańszy niż X10 i X10mini.

  • 0

    18. ~mates95  2010-11-10 21:02:15  host: 77-253-135-227.adsl.inetia.pl

    telefon zamówiony, będzie prawdopodobnie w poniedziałek... to będzie mój pierwszy tel. z androiddem, i nie wiem na co mam się szykować.... mam nadzieję że będzie super telefon...

  • 0

    19. ~strater  2010-11-11 10:57:51  host: host-89-231-109-56.warszawa.mm.pl

    x10 mini jest świetnym urządzeniem mini wersja multimedialnego kopa nie wiem czemu narzekacie póki co ja się nie skarżę na 1.6 i tak telefonik jakością przesłonił wszystkie poprzednie, a już jak dostanie dopalacz 2.1 fiu fiu księżyc w zasięgu ręki :)

  • 0

    20. ~Aieilah  2010-11-14 16:35:36  host: 83-168-121-98.static.espol.com.pl

    Witam Jestem posiadaczem Xperia X8 w sieci Play. Problem: Telefon widzi domową sieć wifi i jest w stanie się z nią połaczyć.Jednak nie udaje sie nawiązać połączenia z internetem przez tą sieć. Próbbowałem z dwiema innymi niezabezpieczonymi sieciami. Efekt ten sam łączy z siecią ale połączenia z internetem nie ma. Pytanie: Jak poprawnie skonfigurowć połączenia wifi lub telefon aby była możliwość uzyskania dostępu do internetu za pośrednictwem sieci wifi. Uwaga: Dostęp do internetu za pomocą 3G jest Proszę o pomoc

  • 0

    22. ~mates95  2010-11-15 22:31:28  host: 81-219-203-10.adsl.inetia.pl

    niestety, telefon miał być w poniedziałek, może będzie we wtorek. jak dostanę go do ręki to postaram się odzielić pomocy na wszystkie pytania.

  • 0

    23. ~maslo  2010-11-24 21:27:25  host: alnca9.alfanet24.pl

    ja ustawilem telefon na stronie tyle ze w orange i wi-fi chodzi mi jak przecinak nie robilem nic innego

  • 1

    24.  2010-11-25 12:53:28

    Ja mam go już od parę tygodni i wcale jestem w skowronkach. Ekranik jest fajny, kolory żywe, jasne, wyraźne na każdym kącie. Co do jakości audio, myślę, że wszystkich zadowoli. Fajne, czyste tony, jednak wysokie brzmią ciut mocno. Słuchawki i głośnik: spoko. Bateria wytrzymuje przy ciągłym użytku ok. 2 dni, max. 3. Ja dałem mu niby mocny wycisk, więc wiem. WiFi, internet, muza, radio, gry. Do internetu jest bardzo dobry, przeglądarka jest w miarę wygodna ale ma parę wad. Design jest bardzo przyjemny, lecz fantastyczny moim zdaniem, zwłaszcza mi się podoba ten niebiesko-biały tylny panel.

  • 0

    25. ~draxus5  2010-11-29 18:31:03  host: 213-238-74-134.adsl.inetia.pl

    nieoficjalnie już można wgrywać do play i innych polskich operatorów androida 2.1 do xperi x8. co do podmiany plików to takiej nie potrzeba jedynie modyfikacja jednego pliku systemowego i przez SEUS-a dostajemy androida 2.1 multilangue. Pozdrawiam

  • 0

    26.  2010-12-02 11:20:00

    Tak słyszałem że tylko w Playu jest dostępna aktualizacja jeszcze u innych nie ma. Wczoraj akurat wgrałem nowy update i telefon po instalacji po prostu śmiga. Menu jest ładniejsze, dotykowy ekran reaguję o wiele szybciej. Naprawili błąd z Bluotoothem i już bez problemów mogę wysyłać pliki do partnera albo na kompa. Tyle że zmniejszone ikonki są w zegarku, i nie działa instrukcja obsługi..

  • 1

    27.  2010-12-03 12:20:25

    Ja nadal czekam w Orange na update'a, bo ja rootować w ogóle nie mogę. Ale jak już czytałem recenzje i widziałem zdjęcia, jestem przekonany, że warto go zainstalować. :)

  • 0

    28. ~Aieilah  2010-12-03 21:43:30  host: 83-168-121-98.static.espol.com.pl

    dzis odebrałem swoje X8 z naprawy i wifi smiga jak milo:) udało tez mi sie zaktualizowaz bez problemu - zwykla aktualizacja do androida 2.1 :) ale szczerze mowiac 1.6 bardziej mi sie podobal :) brak mi paru widzetow :/ np licznika sciaganych danych

  • 0

    29. ~tomekkk  2010-12-05 17:32:07  host: c93-17.icpnet.pl

    ja w orange dostałem juz update kilka dni temu ;)

  • 0

    30.  2010-12-09 10:38:38

    no, tak, ja też mam już :) wszystko gra miło :)) nooo... licznika nie ma, to słyszałem... ale cóż... chyba będzie do ściągnięcia coś na Android Markecie. :)

  • 0

    31. ~aieilah  2010-12-21 21:42:22  host: 83-168-121-98.static.espol.com.pl

    jaki rysik do X8?

  • 0

    32. ~ali  2011-01-09 15:48:18  host: 83-168-121-98.static.espol.com.pl

    Czy ktos wie gdzie mozna ustawic w tym telefoniku zeby aplikacje zapisywal na sd a nie w pamiei telefonu?

  • 0

    33. ~Jankowski202  2011-01-19 21:49:46  host: public-gprs180585.centertel.pl

    Właśnie mi sie aktualizowal w Orange telefonik no wszystko całkiem miłe

  • 0

    34. ~GOŚĆ  2011-01-21 16:08:54  host: 178-36-107-73.adsl.inetia.pl

    POSIADAŁEM SAMSUNGA GALAXY NA ANDROIDZIE 1,5-PORAŻKA .DWA DNI TEMU ZAINSTALOWAŁEM AND..2,1 JEST SUPER OK

  • 0

    35. ~stylova57  2011-03-06 16:42:44  host: 89.174.227.111.rybnet.pl

    Heej Wam ;] Mam pytanko dla tych, co posiadają Xpeie x8 .. Ma ona wideorozmowy ? Z góry dzięki ; ]

  • 0

    36. ~iza  2011-03-29 20:47:37  host: zlote-b-sko225196223077.c196.msk.pl

    nie ma videorozmów. jezu, po aktualizacji do 2.1 strasznie mi muli internet (korzystam z transferu danych, mam wykupiony pakiet). z marketem łączy mnie jak chce, ściągnięcie jakiejkolwiek aplikacji z marketu trwa kupe czasu :/ przy 1.6 tego nie miałam

  • 0

    37. ~romek991  2011-04-29 15:16:46  host: nat14.intan.pl

    Witam mam telefon se x perie x 10 mini pro. i mam stary android 1,6. możecie mi poweidzieć jak zciągnąć do niego GG?? albo może ma ktos stronke do ściagnięcia androida w wersji 2.1? i to tego gg?. błagam pomóżcie :)

Dodaj swoją opinię