Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xperia Neo w przedsprzedaży

Xperia Neo w przedsprzedaży

LuiN 9 Marca 2011 16:10

0 0

sonyericsson xperia neo Na niemieckiej witrynie sklepu Amazon rozpoczęła się właśnie przedsprzedaż smartfonu Sony Ericsson Xperia Neo. Jak na urządzenie z aparatem 8 Mpix i filmami HD, cena nie jest wysoka - wynosi 346 euro.

Sony Ericsson XPERIA Neo specyfikacyjnie podobny jest do modelu Xperia Arc zaprezentowanego podczas CES 2011, jest jednak mniejszy - ma 3,7-calowy ekran, wciąż jednak z systemem poprawy jakości obrazu Bravia Mobile.




Neo poradzi sobie z rejestrowaniem zdjęć o rozdzielczości 8 Mpix, jak i filmów o jakości HD przy 30 klatkach na sekundę. Nasze zdjęcia i nagrania będziemy mogli z łatwością odtworzyć na wielkim ekranie dzięki wyjściu HDMI.

Źródło tekstu: Amazon, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~Aniqqua  2011-03-09 16:23:44  host: wyjscie.kckancelaria.pl

    1 euro = 3,98 Cena wynosi 1.377,08 zł. Nie wysoka? Musicie zarabiać kokosy jeżeli uważacie że to nie jest wysoka cena :-/

  • 0

    2.  2011-03-09 16:31:53

    @1 jak na tej klasy sprzet to cena niewygorowana. dla przykladu samsung galaxy s w tym samym amazonie to 422 euro, desire hd to 449 euro, nawet gorsze do tego SE zwykle desire sprzedaja za 378 euro... zwykla x10 - 310 euro.

  • 4

    3. ~none  2011-03-09 16:32:19  host: 212.160.172.70

    cena nie jest wysoka jak na to co ten telefon sobą oferuje, w tym znaczeniu było to napisane, a nie w sensie kogo stać na ten telefon. Najlepiej niech sprzedają takie telefony za 200 zł xD

  • 3

    4. ~Paweł  2011-03-09 16:32:42  host: 89-75-134-146.dynamic.chello.pl

    @1-Nokia E7 kosztuje ok. 2400 zł !!!!!

  • 2

    5.  2011-03-09 16:52:38

    poprawcie "i filami HD" :)

  • 0

    6. ~  2011-03-09 19:04:46  host: z30-12.opera-mini.net

    Do zdjęć jakości ,,prawie jak lustrzanka'' lepsza jest ta Xseria czy n8 ? get

  • 0

    7.  2011-03-09 20:23:10

    Bardzo ciekawy model od SE. Akuratna wielkość ekranu, dobra bateria, klawisze pod ekranem (choć brak zielonej i czerwonej słuchawki), dobra wielkość i waga urządzenia. Hardware też na poziomie więcej niż Desire. Za pół roku cena spadnie poniżej 1000zł i wtedy może być interesującą opcją.

  • 0

    8. ~Savu  2011-03-09 20:33:40  host: 213-92-178-82.serv-net.pl

    n8 na te chwile ma najlepszy aparat na rynku. Ciekawe czy szkiełko tego soniaka to znowu jakaś "utwardzana" rysująca się ściema, pod względem "wnętrzności" nic do SE nie mam ale mogli by zacząć montować gorilla glass było by bardzo miło i wreszcie bez rys przynajmniej przez naprawdę długi czas :)

  • 0

    9. ~  2011-03-09 23:05:15  host: user-188-33-211-217.play-internet.pl

    Jakość zdjęć n8, xperia x10, SE vivaz, SE satio, xperia neo i arc są zbliżone, i nie ma żadnej przewagi nokii (patrz zdjęcia, można ściągnąć te same ujęcia z tych fonów oprócz wymienionych ostatnich 2). Jakkolwiek nowa neo oraz arc zapewne mają mieć systemy Exmor R sensor, co GWARANTUJE lepszą jakość w słabym oświetleniu. I nie podniecałbym się 12mpix, bo to i tak ściema i wyłącznie większe szumy (dlatego vivaz robi lepsze fotki bez lampy od satio!) Ponadto SE daje absolutnie lepszą jakość video. Nawet tani vivaz posiada funkcję "VideoHD continue autofocus"! Więc nie ma rozmazań w trakcie kręcenia video, jak to ma miejsce w innych telefonach, np. nokii. W nowszych SE (od vivaz w górę) ostrość jest dopasowana na bieżąco, w trakcie kręcenia!

  • 0

    10.  2011-03-09 23:54:01

    Tak,cena na wysokości Nokii C7. Czy ten SE ma autofocus?

  • 0

    12. ~  2011-03-10 03:00:49  host: v10-15.opera-mini.net

    @10 to żart? Odpowiedź patrz @9 @11 ależ to smartfon, więc zależy od systemu i użytej aplikacji!

  • 0

    13.  2011-03-10 08:38:48

    @ 12 o jaki zart chodzi? C7 w sklepie nokii to 1399 czyli u nas ten se bedzie drozszy niz nokia...

  • 0