Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xperia neo dostępny w sklepie internetowym producenta

Xperia neo dostępny w sklepie internetowym producenta

LuiN 1 Sierpnia 2011 18:50

0 0

sonyericsson xperia neo Sony Ericsson Xperia neo dostępny jest już na stronie sklepu internetowego Sony Ericssona. Za telefon zapłacić trzeba 1476 zł. Do końca sierpnia sklep pokrywa koszty przesyłki.

Xperia neo to przedstawiciel nowej generacji rodziny Xperia. Oparty jest on na najnowszej platformie Android 2.3 zapewniającej dostęp do Google Mobile Services oraz do ponad 200 tys. aplikacji w Android Market i portali społecznościowych.




Oprócz tej nowinki, sklep proponuje też ciekawy zestaw z Sony Ericssonem Sony Ericsson Xperia arc - za 1847 zł oprócz samego telefonu klienci dostają HDMI, futerał i folię ochronną na ekran.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2011-08-01 19:43:10

    drogo :|

  • 0

    2. ~  2011-08-01 20:17:31  host: z43-05.opera-mini.net

    a za co tyle chca?;P za przestarzaly jak na flagowy model SoC? rozumiem ze maja podpisany kontrakt z qualcommem i musza sie tego pozbyc no ale ich smartfony sa wszystkie takie same.. za 1700zl mozna kupic SGS II to na co komu neo? jak juz cos to nexus s jest tanszy i najlepszy jesli chodzi o jednordzeniowy procesor.. poza tym ma oficialne wsparcie google i fajny design.. niech cos SE ze soba zrobi bo cieniutko ;)

  • 0

    3. ~darek  2011-08-01 21:35:17  host: us201.boltbrowser.com

    No se to jednak klasa, drogo ale za darmo nic dobrego nie ma .

  • 0

    4. ~  2011-08-01 21:40:20  host: host-62-141-252-245.tomaszow.mm.pl

    @3 SE to klasa?! Z której strony? Te tandetne plastkikowe obudowy, powolny software, wysoka awaryjność... Człowieku, litości...

  • 0

    5. ~  2011-08-01 21:46:45  host: host-89-229-129-94.chelm.mm.pl

    Wygląda badziewnie jak wszystkie obecne eriksony, gorzej nawet od obecnych Nokii.

  • 0

    6. ~QWERTY  2011-08-01 22:23:43  host: ajo16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To już lepiej kupujcie Vivaza U5i - podobna funkcjonalność za dwa razy mniej :).

  • 0

    7. ~  2011-08-01 22:42:21  host: z43-06.opera-mini.net

    jezeli chodzi o klase to napewno ma ja htc... samsung ma za to najszybsze topowe modele.. lg ma tanie i tez w miare dobre choc ciezko z oficialnym oprogramowaniem.. a se.. se ma niezly design ale ciezko tu z innymi plusami.. choc dobrze ze jest konkurencja.. ten smartfon spadnie tak do 1000zl pewnie po 2 miesiacach jak nikt nie kupi ;]

  • 0

    9.  2011-08-02 06:26:18

    ad 8. Nie żartuj.

  • 0

    10. ~spoko  2011-08-02 07:30:28  host: nat166.ap-media.pl

    świetny smartphone- cena jak na start bardzo dobra. myślę, że szybko spadnie poniżej 1000 zeta, ale i tak fajny model. Ta cena oznacza, że u operatorów będzie w bardzo rozsądnej cenie. T-Mobile ma go już w cennikach. Wszystko czego potrzebuję jest tak naprawdę w Neo - Bravia, ExmoreR, HDMI - świetna robota :)

  • 0

    11. ~Mruk  2011-08-02 09:03:02  host: 83-238-173-81.ip.netia.com.pl

    "za 1847 zł oprócz samego telefonu klienci dostają HDMI, futerał i folię ochronną na ekran." - dostają HDMI, czyli co? Cały standard HDMI na własność? :)

  • 0

    12. ~Karol  2011-08-02 23:16:38  host: gwx-sub94-21-204.tvgawex.pl

    A ile ma kosztować?? Cena 1476 to cena producenta - SGSII ma cene producenta ponad 2 tyś a to że można go dostac za ok 1700 to juz inna historia. Neo bedzie niebawem kosztowal mniej niz tysiac w necie i powiedz co jest lepsze wtej cenie od tego... nic.

  • 0

    13.  2011-08-16 11:26:44

    mruk, chyba za pośrednictwem złącza HDMI podłączysz do telewizora :P a wie ktoś jaką kartę pamięci dadzą jeszcze w zestawie? Dzięki za odpowiedź! :)

  • 0

    14. ~Radzio  2011-08-18 09:56:36  host: iuz218.internetdsl.tpnet.pl

    W zestawie jest 8 giga - wczoraj odebrałem fona.

  • 0

    15.  2011-08-18 13:07:16

    jak myślicie, czy 8 giga wystarczy do takiego multimedialnego sprzętu? mam jeszcze jedno pytenie: oprócz T-mobil u jakich operatorów jest( czy będzie) on już dostępny? zresztą zdadzam się, że ta cena, ja na start nie jest a tak zła. od arc też jest tańszy na przykład

  • 0

    16.  2011-08-18 14:15:45

    no właśnie!! ja myślę, że przy tak multimedialnym telefonie 8GB wydaje się troszkę małą wartością. czy ktoś wie do ilu GB można rozszerzyć pamięć? skąd mogę wiedzieć jaką kartę mam do niego dokupić?

  • 0

    17.  2011-08-30 11:24:00

    Witam, tak, to prawda, że 8Gb chyba nie będzie wystarczy, ale wyczytałem na necie, że do 32 GB można rozszerzyć a to już musi być wystarczy. W sklepie pewnie ci doradzą jaką kartę dokupić ( ja też nie bym wiedział, które są kompatybilne)

  • 0

    18.  2011-09-07 11:44:04

    dzięki za odpowiedź, wydaje mi się, że napewno będę musiał rozszerzyć pamięci... Kamilek: gdzieś się doczytałem, że karty MicroSD GoodRam są kompatybilne

Dodaj swoją opinię