Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xperia mini, a cena...

Xperia mini, a cena...

LuiN 19 Marca 2010 18:51

0 0

Sony Ericsson ujawnił ceny i dokładne terminy premier swoich najnowszym smartfonów z Android OS na pokładzie. Czy cena intrygujących urządzeń z "mini" w nazwie będzie konkurencyjna?

sonyericsson xperia x10 Jako pierwsza na rynek trafi "duża" Xperia X10. Telefon najpierw dostaną mieszkańcy Indii, w cenie zaledwie 485 euro (już 26. marca). Do Europy telefon trafi na początku kwietnia w cenie 599 euro. W Wielkiej Brytanii na białą wersję telefonu wyłączność będzie miał Orange.

sonyericsson xperia x10 mini Za Xperię X10 mini przyjdzie nam zapłacić 289 euro w Holandii lub 300 euro w Belgii (premiera pod koniec maja). Brytyjski Expansys wycenia urządzenie znacznie drożej - bo aż na 300 funtów (dostępność od 24. maja).





sonyericsson xperia x10 mini pro Wyposażona w klawiaturę QWERTY, XPERIA X10 mini pro będzie dostępna w Expansys również od 24. maja w cenie 340 funtów. Warto jednak poczekać do końca czerwca, kiedy to telefon będzie oferowany za 330 euro we Francji i Holandii oraz w cenie 300 euro w Belgii.

Wciąż nie znamy polskich cen w/w urządzeń.

Źródło tekstu: FrAndroid, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 2

    7. ~  2010-03-19 21:46:17  host: afbt251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak ktoś ma pieniądze i na nie pracuje, to nie widze powodu dla ktorego mialby nie kupowac sobie takiego telefonu. Tym bardziej jezeli ktoś lubi takie zabawki. I nic nikomu do tego. Tak gadają tylko zazdrośnicy...

  • 1

    8.  2010-03-19 22:31:42

    @7 A mi się wydaje, że ludzie którzy mają pieniądze nie kupują ( z małymi wyjątkami) telefonów za 2500zł- dlatego ( między innymi)mają pieniądze. Moim zdaniem robią tak Ci co mają 3-4 tysiące na rękę i myślą że są bogaci. Choć mogę się mylić bo jestem bezrobotny:)

  • 0

    9. ~p  2010-03-19 22:32:37  host: apn-95-41-163-90.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie no fakt, jak ktoś pracuje to wydaje na co chce i nic nikomu do tego. Lepiej wydać na coś porządnego i się cieszyć niż kupić tani bubel i się wkurzać. Pamiętam jak dałem 1300 zł za nokię n73. Wtedy to było coś. A teraz 2500 zł trza dać za coś wypasionego.

  • 1

    10. ~sympatyczny  2010-03-20 01:04:12  host: chello089079048202.chello.pl

    a ja sobie upatruje telefony za 2500, ktore mi sie szczegolnie podobaja i kupuje je wtedy gdy mnie na to stac, czyli wtedy gdy glowna grupa docelowa zaczyna je sprzedawac. tez jestem zadowolony.

  • 1

    11. ~sympatyczny  2010-03-20 01:08:09  host: chello089079048202.chello.pl

    co do szpanu to chyba nigdy nie zapomne jak dobrych kilka lat temu bylo paru gosci co pisali, ze oni sa gotowi zaplacic pare setek wiecej za telefon na przyklad dlatego, ze ma podczerwien. ci ktorych mam na mysli nie precyzowali do czego im to dokladnie potrzebne, no ale wiadomo - Podczerwien... ;) tez uwazam ze np. taki Siemens S35i byl fajny, ale niekoniecznie akurat za 1500zl (pierwsza asking price w mojej wiosce). ale moze to ja jestem dziwny :)

  • 1

    12. ~  2010-03-20 05:37:27  host: t10-04.opera-mini.net

    Dobry informatyk ma pensje 8-15kzl to 2000 to fistaszki sa gdy potrzebne narzedzie ale i tak to hadlowcy, prawnicy , designerzy maja czescie iphony czy HD2. Informatycy wola inne zabawki jak G1 czy Touch Pro. Co do ceny X10mini to sie nie sprzeda za cene wyzsza niz 1200zl a taka bedzie

  • 1

    13. ~max  2010-03-20 07:21:55  host: 213-238-78-142.adsl.inetia.pl

    Po pierwsze 300 euro to nie 2tys zł. Dla ludzi zarabiających w euro lub w dolarach to jest śmiech nie pieniądz, a że my jesteśmy szczęśliwi z kursem ok 4zł za euro to potem takie efekty. Zawsze jestem jednak zdania że im więcej ludzi kupuje drogie tel. tym szybciej one tanieją i wtedy stać na nie każdego, o może prawie.

  • 1

    14. ~  2010-03-20 08:16:41  host: public18112.cdma.centertel.pl

    6- masz sporo racji, 7-ty tez :) ale jak dla mnie 2000 czy nawet 1500pln to za dużo. znam parę osób które kupują takie właśnie telefony tylko po to by poszpanować przed innymi a wykorzystują je tylko do dzwonienia. ja np nie kupiłbym telefonu za 2000 którego funkcji i tak bym nie wykorzystał po to tylko żeby się pokazać. a co do informatyków.... to znam kilku, jeden ma k800, drugi nokie 6030 ale jest też taki który ma jakiegoś najnowszego htc na windows mobile. on go wykorzysta w pełni a ja.... nawet nie w połowie

  • -1

    18. ~Dawidof 18  2010-03-20 09:55:11  host: 77-253-67-174.adsl.inetia.pl

    3 cechy wyróżniające te telefony Kipeskie, brzydkie, drogie.

  • -1

    19. ~Dawidof 18  2010-03-20 09:55:53  host: 77-253-67-174.adsl.inetia.pl

    Przepraszam za pomyłkę powinno być kiepskie

  • 1

    20. ~  2010-03-20 12:20:43  host: staticline16967.toya.net.pl

    3 *** w cenach kosmicznych tak jak x2 która na start powinna być za 1000zł. SE upada i to jest ostatni rok tej *** marki skończyła sie na k850.

  • 2

    21.  2010-03-20 12:38:08

    dołączam się do wypowiedzi, że cena powyżej 2000pln to totalna głupota. 1000 to jest już bardzo dużo, zważając na zarobki w polsce. Porównajmy, polak średnio zarabia ok. 10pln/h może więcej, oczywiście na rękę, a europejczyk? to samo tylko w euro. tak więc bądźmy szczerzy, dopóki polska gospodarka się nie poprawi, dalej będziemy ubogimi krewnymi europy. A co do kupowania telefonów z pełna gamą jakichkolwiek funkcji, to bądźmy szczerzy, nawet informatycy nie wykorzystują w pełni urządzeń typu PDA. ja kupiłem nowego touch hd za 850, studiuje ekonomie i trochę programuje i też wykorzystuję tylko część funkcji. tak więc, chcemy czy nie chcemy zawsze będziemy przepłacać za telefony i funkcje których nie używamy

  • 1

    22.  2010-03-20 15:00:55

    Ja się przyznam że jakbym miał np wydać w tej chwili 2000 zł to miałbym na to 100 innych pomysłów niż telefon...

  • 1

    24. ~sympatyczny  2010-03-20 19:47:46  host: chello089079048202.chello.pl

    ja nie wykorzystuje w pelni mozliwosci mojego dlugopisu.

  • 0

    25. ~krzyniu  2010-03-20 23:49:49  host: cpc3-ely14-0-0-cust403.cdif.cable.ntl.com

    w uk na play.com x10 mini 229 funtów,a x10 pro 249 funtów w przedsprzedaży. Pozdr

  • 0

    26. ~mk13  2010-03-21 18:47:34  host: 58-moc-10.acn.waw.pl

    ta wersja mini to porazka z ekranikiem 240x320 w telefonie za tyle kasy!

  • 0

    27.  2010-03-22 08:31:34

    Ceną dużej X10 przesadzili, ale 300 oiro za X10 mini pro, to myślę, że nie najgorzej. Jak będzie fajnie śmigało, to myślę, że się może przyjąć

  • 0

    28. ~s  2010-04-16 15:39:54  host: 80.48.168.96

    Jacie, telefon jest już w Polsce za 2160 zł. To rozsądna cena za smartfona o ogromnych możliwościach, z Androidem, 8 mpx, GPS-em, Wi-Fi, jack 3,5 mm, wielkim 4-calowym ekranem 480 x 854 px, Timescape i Mediascape, HSPA, procesorem 1 GHz... przecież to komunikacyjno-multimedialne monstrum!

  • 0

    29. ~jp  2010-04-22 22:53:33  host: 109.243.60.117

    nie wiem poco wydawać 2 3 tysiące na telefon który za rok bęńdzie kosztować 1000zł np c905 muj ojciec wzioł w abonamęcie jak kosztował wmedia markt 1900zł a w tym roku to już 900zł na allegro

  • 0