Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości XPERIA Duo - pierwszy dwurdzeniowiec od Sony Ericssona?

XPERIA Duo - pierwszy dwurdzeniowiec od Sony Ericssona?

Q! 17 Czerwca 2011 15:34

0 0
xperia duo mChiński blog IT168 przedstawił zdjęcie prezentujące najprawdopodobniej pierwszy telefon Sony Ericssona z dwurdzeniowym procesorem, model XPERIA Duo.

Nowy Sony Ericsson prezentuje się bardzo interesująco. Posiada bardzo duży ekran, który zajmuje prawie całą szerokość przedniego panelu. Oznacza to, że jego przekątna może wynosić przynajmniej 4 cale.

Opis klawiszy pod ekranem wskazuje, że telefon pracować będzie najprawdopodobniej pod kontrolą systemu Google Android, jednak nie wiadomo dokładnie w jakiej wersji. Pozostałe parametry urządzenia oraz przewidywana data premiery również pozostają tajemnicą.


Źródło tekstu: PocketNow, IT168     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~Aster22  2011-06-17 15:39:57  host: 89-79-93-182.dynamic.chello.pl

    "Pozostałe parametry urządzenia ani przewidywana data..." zamiast "ani" ma być "oraz".

  • 0

    2.  2011-06-17 15:45:12

    Brzydkie to... nie wiem co się dzieje z SE ale powinni się ogarnąć w końcu.

  • 0

    3.  2011-06-17 15:52:42

    @1 - jest, thx.

  • 0

    4. ~spoko  2011-06-17 16:26:38  host: nat166.ap-media.pl

    Uwielbiam posty jak pod #2. Masakra intelektualna- przecież na tym zdjęciu niewiele widać- przedni panel jak w 99% smartphonów, więc jak można oceniać czy jest ładny czy brzydki. Na przekór mogę powiedzieć: " jest naprawdę bajeczny "

  • 0

    5. ~adamski8  2011-06-17 16:32:56  host: 89-72-243-84.dynamic.chello.pl

    @4 wez kliknij to zjecie...

  • 0

    6. ~:D  2011-06-17 16:36:42  host: 212.160.172.70

    cudoooo :D:D do @2 dziwny jestes naprawde kup sobie nokie 3330

  • 0

    7.  2011-06-17 16:51:06

    Nokia to już w ogóle dno :P Nie okłamując się... ale Design SE przy zaprezentowanych tabletach, i smartphonach i tego powyżej jest po prostu tandetny. Wyglądają jak plastikowe tandetne zabawki... i w dotyku też takie są. Galaxy S też ma takie wrażenie, no ale wypada ciut lepiej w uczuciu, ale w porównaniu do niektorych modeli HTC, Motoroli, czy w sumie zupełnie inny target konsumencki czyli iPhona... to jest po prostu tragedia. Oczywiście to moje odczucia, ja się dziwie, że komuś to się po prostu podoba.

  • -1

    8.  2011-06-17 16:51:42

    Sony Ericsson robi bardzo dobre telefony.Sam posiadam telefon tego producenta (z klawiaturą fizyczną) i jestem bardzo zadowolony.

  • 0

    9. ~  2011-06-17 17:57:06  host: z35-10.opera-mini.net

    Czy istnieją jeszcze jakieś smartfony z dwurdzeniowym procesorem?

  • 0

    10. ~  2011-06-17 17:59:35  host: z35-10.opera-mini.net

    A tak w ogóle to ten panel pogodowy, który jest widoczny w tym Duo na zdjęciu żywcem wzięty z HTC...

  • 0

    11.  2011-06-17 19:46:57

    duzy troche, troche za. ;] Przynajmniej na takiego wygląda.

  • 0

    12. ~Odp  2011-06-17 20:11:10  host: dut15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9 no nie nie istnieją wiesz... Nie masz telewizora? Internetu? Nie oglądałeś żadnej reklamy Samsunga Galaxy S II? SGS 2 ma dual core 1,2 GHz.

  • 0

    13. ~Odp edit  2011-06-17 20:15:24  host: dut15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Albo LG Swift Black (nazywany optimus black), też dual core 1,2 GHz

  • 0

    15.  2011-06-19 17:53:06

    optimus ma 1GHz pojedynczy,Mi akurat podoba sie Xperia neo.Test Neo na gsm-arena.

  • 0

    16. ~  2011-06-20 09:21:42  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    DUO oznacza że w dwóch sieciach będzie pracował???

  • 0

    17. ~  2011-06-20 09:58:53  host: eurofire.europe.ppdi.com

    @10 żywcem wzięty z HTC, bo pewnie znów HTC robi kolejny telefon dla SE...

  • 0

    18. ~  2011-06-20 15:27:22  host: z24-14.opera-mini.net

    17: To znaczy, że chociaż to Sony Ericsson, to jakość wykonania jest dobra, jak i jego wnętrze... To dobrze, bo Sony Ericsson ciągle kojarzy mi się ze starym modelem T68i.

  • 0

    19. ~PatrykOS  2011-07-13 18:52:15  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Mam iPhone, wybrałem go ze względu na design, który to jest dla mnie ważną częścią wszystkiego(niezależnie czy to telefon komórkowy, czy komputer, czy słuchawki, czy telewizor) i szczerze mówiąc do tej pory ŻADEN producent prócz Nokii (X7,E7,N8 oraz przede wszystkim N9) oraz SE (cała najnowsza linia Xperii:Neo, Arc, Pro, Mini, Duo) nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia w aspekcie designu. A Duo i N9 to jest po prostu majstersztyk pod każdym względem. Ich wygląd jest cudowny, dopracowany pod każdym względem, pod każdym kątem. Prócz iPhone nie ma na rynku telefonu ŻADNEJ marki, która dla mnie mogłaby go doścignąć prócz właśnie tych wybranych modeli Nokii i SE (a N9 to nawet dla mnie prześciga design Apple). Uważam, że Nokia i SE zrobiły kawał ogromnej i świetnej roboty tworząc wyżej wymienione telefony i są cudownym przykładem tego, że aby wyprodukować telefon nie trzeba wcale zżynać od innych (tak, mam tutaj na myśli Samsunga i ich plastikowego G2). Pozdrawiam serdecznie tych, dla których design odgrywa ważną rolę w wyborze sprzętu.

  • 0

    20. ~req  2011-07-13 23:34:44  host: user-46-112-57-136.play-internet.pl

    @19 ale jesteś słaby.

Dodaj swoją opinię