Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xperia Arc gwiazdą Off Plus Camera

Xperia Arc gwiazdą Off Plus Camera

LuiN 11 Marca 2011 13:02

0 0

sonyericsson xperia arc Sony Ericsson i Off Plus Camera podjęły współpracę przy tegorocznym międzynarodowym festiwalu kina niezależnego, który odbędzie się w Krakowie, w dniach od 8. do 17. kwietnia.

W ramach współpracy Piotr Trzaskalski (reżyser filmowy, scenarzysta, autor obrazu Edi) uzbrojony w smartfon Sony Ericsson Xperia Arc udowodni, że każdy kto posiada telefon komórkowy, ma pomysł i wyobraźnię, może nakręcić dzieło.

W pięciu kolejnych odcinkach Filmoffki, Trzaskalski pokaże jak operować zastanym światłem, jak kręcić różne sceny i na co trzeba zwracać uwagę. Odcinki Filmoffki prezentowane będą w weekendowym wydaniu programu Dzień Dobry TVN od 12. marca 2011 oraz na stronie internetowej www.dziendobrytvn.tvn.pl/filmoffka.
Współpraca obejmuje też warsztaty plenerowe dla młodych europejskich filmowców - (27.03-07.04.2011) - organizowane przez Sławomira Idziaka, sławnego operatora filmowego. Zostanie stworzona 10-cio osobowa grupa, która pod czujnym okiem Sławomira Idziaka, zajmie się nakręceniem klipu komórką Sony Ericsson Xperia Arc. Tematem filmiku będzie Kraków w HD. Wielki finał to prezentacja filmów, nakręconych w trakcie plenerów, na specjalnym pokazie podczas festiwalu Off Plus Camera.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony Ericsson     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    2.  2011-03-11 20:16:32

    SE zawsze starało się o wysoką jakość (jak na standardy telefonów) rejestrowanych zdjęć i filmów. Jednak pod względem teoretycznym trudno oczekiwać by ten model pokonał N8 Nokii (choć są ku temu przesłanki). Jeżeli chodzi o możliwości kręcenia filmów, robienia zdjęć i ich jakości, to zależne jest to w ogromnej większości od samego twórcy i tylko w wyjątkowych sytuacjach sprzęt pozwala wprowadzić sztukę filmowania na wyższy poziom "artyzmu". Dziś istnieją już aparaty fotograficzne, które potrafią to zrobić ze zdjęciami. Nie liczę jednak, by ten telefon miał jakoś pomóc operatorom-amatorom, przed profesjonalistami stawia zaś bardzo trudne zadanie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-93-19.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy używasz dodatkowego oprogramowania zabezpieczającego na urządzeniu z Androidem?

Google Play Protect słabo chroni przed złośliwym oprogramowaniem

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet