Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xiaomi: rekordowa dystrybucja smartfonów w 2Q2017

Xiaomi: rekordowa dystrybucja smartfonów w 2Q2017

orson_dzi 7 Lipca 2017 21:21

3 3

miui store



W II kwartale 2017 roku do sprzedaży trafiły ponad 23 mln smartfonów Xiaomi. To o 70% więcej niż w I kwartale roku.

Firma przekazała w II kwaratle 2017 roku do dystrybucji 23,16 mln smartfonów. Oczywiście nie oznacza to, że wszystkie z nich zostały sprzedane. Mimo wszystko Xiaomi mówi o rekordowym kwartale pod względem sprzedaży. W Indiach sprzedaż smartfonów firmy wzrosła o 328% w porównaniu z analogicznym okresie 2016 roku




Xiaomi zawsze było posądzane o korzystanie z cudzych rozwiązań. Tym czasem w 2016 roku firma zgłosiła aż 7071 wniosków patentowych, z których zatwierdzonych zostało 2895.

Chiński producent chwali się również sukcesywną zmianą modelu sprzedaży. Do 7 lipca otwarte były 123 salony Mi Home (wszystkie na terenie Chin), a już jutro ma do nich dołączyć 14 kolejnych. Xiaomi zależy na rozwinięciu sprzedaży stacjonarnej, ponieważ do tej pory firma była kojarzona wyłącznie ze sprzedażą internetową.

W 2018 roku Xiaomi chce osiągnąć poziom 100 mln sprzedanych smartfonów.

Źródło tekstu: Xiaomi; wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | 2q2017

w sumie: 20
  • 0

    1. ~Hotelarz  2017-07-07 21:26:05  host: ip-37-109-33-64.a2mobile.pl

    Xiaomi rozmówcy nie słyszą jak się rozmawia problem z czułością programową mikrofonu, zasięg skacze z LTE na 3G i 2G niechętnie trzymając się LTE nie polecam.

  • 0

    2.  2017-07-07 21:31:13

    Zmień sieć.

  • 0

    3. ~Hotelarz  2017-07-07 21:55:00  host: ip-37-109-33-64.a2mobile.pl

    @2, Nie wiem jak inne modele ale zachęcam do tematu http://tlp.is/blh

  • 0

    4. ~~  2017-07-07 22:12:50  host: aebl175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie wiem co Hotelarz tam mówi, ale mam już drugie xiaomi i działa rewelacyjnie. Nie chce innych telefonów. W życiu nie wziąłbym przereklowanego Samsunga.

  • 0

    5. ~~  2017-07-07 22:14:56  host: aebl175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ps. Hotelarz jak coś nie tak, to wgraj LineageOS i nie marudź.

  • 0

    6. ~  2017-07-08 06:22:03  host: user-94-254-164-110.play-internet.pl

    Właśnie używam xiaomi redmi 4x z dystrybucji europejskiej, wersja 3GB RAM i 32GB pamięci wewnętrznej i jestem zadowolony.
    Zacząłem w końcu korzystać z plejowego LTE bo w roamingu 1,5Mb mnie wykańczało. Niedługo zmienię także operatora ale z telefonu jestem zadowolony.

  • 0

    7.  2017-07-08 09:33:11

    "Do 7 lipca otwarte były 123 salony Mi Home (wszystkie na terenie Chin), a już jutro ma do nich dołączyć 14 kolejnych."
    Jakoś w tym salonie Mi Home w Chinach strasznie mało Chińczyków :)
    Chyba, że to zdjęcie zrobione dziś rano na dalekiej północy Europy lub Kanadzie 8. Albo 7 lipca nie odnosi się do tego roku ;)

  • 0

    8. ~INTseed  2017-07-08 10:13:34  host: 095160140210.rudaslaska.vectranet.pl

    Chińczyk zdjęcie zrobił ;)

  • 0

    9. ~Hans  2017-07-08 10:14:40  host: public-gprs353998.centertel.pl

    Mam od kilku dni Redmi Note 4 Globalna Snapdragonie, jestem bardzo zadowolony. Telefon za 730 zł kupiony w PL.

  • 0

    10. ~~~  2017-07-08 12:23:10  host: aebl175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9 wygraj od razu xiaomi.eu, będziesz jeszcze bardziej zadowolony

  • 0

    11. ~  2017-07-08 13:13:20  host: chaos.tpnet.pl

    10. Gra niewarta świeczki, sztuka dla sztuki.

  • 0

    12.  2017-07-08 17:16:12

    przydala by sie dobra oferta na nie od operatorow w `pl

  • 0

    13. ~Xiaomi to syf bez wsparcia.  2017-07-08 17:24:04  host: user-94-254-160-98.play-internet.pl

    Utrzymywanie na siłe zasiegu 2g bez powrotu do 3g i 4g, brak wsparcia i bug fixa przez ponad rok, zwalanie winy na operatora. Xiaomi to tani i bezwartościowy chłam. Odradzam !!!!

  • 0

    14. ~Xxxx  2017-07-08 18:58:14  host: public-gprs362890.centertel.pl

    Przede wszystkim brak wsparcia dla Band 20

  • 0

    15.  2017-07-08 19:05:41

    @ Telefony Xiaomi z procesorem snapdragon posiadają LTE Band 20 (800), http://tlp.is/e4g

  • 0

    16. ~  2017-07-08 19:05:58  host: user-94-254-165-212.play-internet.pl

    Xiaiomi dobry sprzęt z niedziałającym oprogramowaniem

  • 0

    17. ~  2017-07-08 19:08:16  host: user-94-254-144-90.play-internet.pl

    6 zmien od razu skoro Ci tak zle w pleju. Wystarczy pojechac na stacje benzynowa albo jutro do marketu- tam sa wyspy np Orange. Pojutrze masz juz w innej Sieci . Masz abonament ? Masz peszka- uwielbiam takich trolli z abonamentem co jecza , stekaja kwekaja jak to zmienia operatora. Przez pol roku przed koncem umowy. Moze maja nadzieje, ze op ich zidentyfikuje pi IP i bedzie blagal na kolanach albo zdejmowal limit 1.5 :D smieszni sa tacy "ludzie", jecza za kase na forach p.i.e.r.d.o.l.a ze glowa boli. I tak na koniec - *** nas obchodzi co Ty zrobisz :D Mozesz sobie opalic wlosy w kroczu opalarka , naprawde nikogo to tutaj nie interesuje.

  • 0

    18. ~BB  2017-07-09 10:59:51  host: ip-186-251.ists.pl

    @Hotelarz mam ten sam telefon i jakoś od początku nie mam problemu, sprowadziłem ich kilkanaście sztuk i żaden nie ma tego problemu. Z relacji znajomych osoby które zmieniły telefon z np Samsunga na Xiaomi są mega zadowolone.

  • 0

    19. ~mateusz  2017-07-09 11:03:25  host: apk214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i bardzo dobrze, to są telefony warte swojej ceny....

  • 0

    20.  2017-07-09 11:25:18

    Mam xiaomi. Super wsparcie, aktualizacje co tydzień, dobry kontakt z devami, świetnie działa. Tylko muszę aplikację do aparatu zmienić. Zajebiste sensory 16Mpx a zdjęcia gorsze od mojej lumia 1320/640 xd

Dodaj swoją opinię