Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xiaomi Redmi Note 4 trafia do sprzedaży w Polsce

Xiaomi Redmi Note 4 trafia do sprzedaży w Polsce

Koala 7 Kwietnia 2017 14:19

2 2

redminote4

Firma ABC Data, będąca oficjalnym dystrybutorem i przedstawicielem Xiaomi w Polsce, wprowadza do sprzedaży smartfon Xiaomi Redmi Note 4. Urządzenie wyposażone jest w 5,5-calowy ekran FulHD pokryty zaoblonym na krawędziach (2,5D) szkłem, procesor Qualcomm Sanapdragon 625, 3 GB RAM-u, 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o 128 GB za pomocą karty microSD, akumulator o pojemności 4100 mAh, czytnik linii papilarnych, a także aparat tylny o 13-megapikselowej matrycy i jasności f/2.0 oraz przedni 5-megapikselowy.

Zobacz: Xiaomi spełnia europejskie wymogi bezpieczeństwa




Obudowa Redmi Note 4 wykonana została z aluminium. Samartfon obsługuje pasmo B20, które zapewnia dostęp do Internetu LTE. Dostępny kolor to czarny, a rekomendowana cena wynosi 1299 złotych.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: ABC Data     
Źródło zdjęć: ABC Data

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | xiaomi redmi note 4

w sumie: 28
  • 1

    9. ~Xxx  2017-04-07 15:41:02  host: 178.43.253.89.ipv4.supernova.orange.pl

    Cena mega jak to u PL dystrybutora ..... zapasy na zwrot VAT i odsetek do US każdy dystrybutor robić musi ..... karuzela się nie kręci ale w głowach jeszcze wiruje .....

  • 0

    10. ~  2017-04-07 15:45:36  host: 212.160.172.71

    A kto w dzisiejszych czasach chodzi bez power banku choćby 2200mAh w kieszeni? Więc masz i swój kabelek, więc USB-C nie przeszkadza ;-D

  • 1

    11.  2017-04-07 15:48:20

    @2: skorzystałem z porównywarki zachodniego portalu, różnice między RN3 Pro i RN4 Pro sprowadzają się (pomijając kwestie pasm w poszczególnych wersjach telefonu) do innego cpu, innego układu graficznego oraz długości pracy na naładowaniu akumulatora. W RN3 PRO masz Snap'a 650 i Aderno 510, w RN4 PRO masz Snap'a 625 i Aderno 506. Za to czas pracy na jednym naładowaniu masz odpowiednio "tylko" 93 godziny RN3 PRO i 119 godzin dla RN4 PRO. Sam musisz wybrać czy wolisz lepszą grafikę czy dłużej pracujący (wg deklaracji) telefon.

  • 0

    12. ~~  2017-04-07 15:49:19  host: dfm16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jest agregacja pasm. Koledzy nie potraficie sobie wyszukać w necie?

  • -1

    13. ~~  2017-04-07 15:52:17  host: dfm16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *do 300Mbps

  • 0

    14.  2017-04-07 15:59:05

    @10 eee... No ja? ;) mimo otaczania sie sprzetem jakos jestem w stanie panowac nad ich akumulatorami, nie potrzebuje dodatkowego akumulatora :)

  • 0

    15. ~Marcin  2017-04-07 16:10:15  host: user-94-254-225-163.play-internet.pl

    @ 10 - ja.

  • 0

    16. ~  2017-04-07 16:11:38  host: aegc70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10, yhm... Obstawiam, że znakomita większość populacji.

  • 0

    17.  2017-04-07 16:25:33

    Przy nagminnym używaniu - więcej szkody (dla baterii ) , niż pożytku z tych power banków...
    :-/

  • 0

    18. ~ahd  2017-04-07 16:38:14  host: 89-68-77-4.dynamic.chello.pl

    Samartfon ?

  • 0

    19.  2017-04-07 18:26:35

    @8 Nie dla mnie zaleta. Telefon ma być dla 8 latki. Mój 10 letni syn już w swoim smartphon-ie rozwalił wtyczkę micro USB. USB-C z racji budowy znacznie trudniej zniszczyć mechanicznie podczas niezbyt precyzyjnego wkładania przez kilkulatków. Szczęśliwie syna telefon to Nexus 5, więc wymiana gniazda microUSB 80zł + 120zł 3 zwojowa ładowarka indukcyjna i koniec z ładowaniem przewodowym. Niestety takich telefonów nie robią w tym segmencie cenowym. Chińczyki typu UMI super, Nexus 5X lub Galaxy S6 to minimum cenowe.

  • 0

    20. ~aasa  2017-04-07 18:42:26  host: 185.172.86.39

    Trudno mi sobie wobrazić co trzeba robić zeby uszkodzić wtyk micro USB :D

  • 0

    21.  2017-04-07 18:50:49

    Mnie także trudno wyobrazić sobie co trzeba robić aby uszkodzić wtyk microUSB, natomiast nie muszę wcale wysilać wyobraźni, by przewidzieć zużycie mechaniczne wtyku microUSB po dłuższym czasie eksploatacji. U znajomych spora część telefonów ma z tym problem, są nadal "używalne" mimo sporegi wieku, natomiast gniazda microUSB często ledwo ledwo zipią...

  • 0

    22. ~  2017-04-07 21:25:59  host: public-gprs360926.centertel.pl

    21: wystarczy 70 latek ;-) Ojciec rozwalił gniazdo w ciągu 3 miesięcy, ale jego i tak przebiła babcia 96 lat - rozwalone USB w ciągu pierwszego ładowania - włożyła microUSB odwrotnie [a kto mówił, że się nie da ;-D ]

  • 0

    23.  2017-04-07 21:33:58

    21, 22).
    Nie jest te usb udane, niestety. Zwłaszcza gdy jest ...nowe. Ciężko wsunąć, a jeszcze trudniej wyjąć wtyczkę po naładowaniu.
    Stara, gruba wtyka Nokii z grubiutkim kablem była nie do zajechania
    :-)

  • 0

    24.  2017-04-08 11:34:35

    1299zł? Przykro mi, ale taki Lenovo P2 za 1399zł (na aukcjach nowiutkie sztuki za około 1000zł) zjada to XIAOMI na śniadanie (bateria, ekran, NFC, czysty Android, wsparcie na XDA, przełącznik na Ultra Power Saving Mode, 4GB RAM'u itd., itp.). Przykro mi, ktoś ewidentnie źle skalibrował cenę na polski rynek, a konkurencja jest bezwzględna.

  • 0

    25. ~zdfdna  2017-04-08 19:22:23  host: cpc113606-newc18-2-0-cust178.16-2.cable.virginm.net

    Na Aliexpress za 129 funtow xD

  • 0

    26. ~bee  2017-04-08 20:12:02  host: ip-5-172-255-53.free.aero2.net.pl

    Posiadam Xiaomi Redmi Note 4 od 4 miesięcy 3G pamięci i 64 G wbudowane śmiga świetnie na LTE , mam zainstalowane około 80 aplikacji niektóre do testów i telefon śmiga jak talala

  • 0

    27. ~  2017-04-09 08:45:37  host: 121-133.echostar.pl

    @7 Pragmatyk: Na allegro w tej cenie to chyba tylko jakieś szemrane oferty z MTK.

  • 0

    28. ~925  2017-04-09 22:34:42  host: 188.146.72.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Przepraszam że nie w temacie. Zna ktoś może sposób na ten problem?:
    Dziękujemy za korzystanie z Facebooka do wysyłania wiadomości do znajomych. Z przykrością informujemy, że od dzisiaj (29 marca) wiadomości nie będą obsługiwane w używanej przez Ciebie wersji aplikacji. Aby móc nadal wysyłać i odbierać wiadomości za pomocą Facebooka na telefonie, zainstaluj najnowszą wersję aplikacji Facebook: http://tlp.is/d4x Dziękujemy Zespół aplikacji Messenger
    Microsoft nie aktualizuję Nokii Lumia 925 do Windows 10 a nowy Messenger chodzi tylko pod Windows 10, może się znajdzie taki co we Wrocławiu ogarnia takie rzeczy?

Dodaj swoją opinię