Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xiaomi Redmi 5 i Mi Box 4K już za tydzień w Biedronce

Xiaomi Redmi 5 i Mi Box 4K już za tydzień w Biedronce

msnet 14 Czerwca 2018 10:14

5 1
mi box 4k redmi 5

21 czerwca w sklepach sieci Biedronka będzie można kupić w atrakcyjnych cenach dwa urządzenia Xiaomi: smartfon Redmi 5 i przystawkę Mi Box 4K.

Za 555 zł dostaniemy smartfon Xiaomi Redmi 5 w wersji z 3 GB RAM-u i 32 GB przestrzeni na dane. W prezencie dostaniemy etui na telefon.

xiaomi w biedronce

Drugim urządzeniem, które trafi do oferty Biedronki będzie przystawka Xiaomi Mi Box 4K, dzięki które "zwykły" telewizor będzie można przerobić na Smart TV, z dostępem do aplikacji i gier na Androida. Cena urządzenia wyniesie 279 zł.

xiaomi w biedronce

Oferta obowiązuje od 21 czerwca do 4 lipca lub do wyczerpania zapasów.



Źródło tekstu: myxiaomi.pl     

w sumie: 37
  • 0

    20. ~Niezgodna Niezadowolona  2018-06-14 11:46:46  host: n08-03-04.opera-mini.net

    Zanim go sobie kupicie, to sprawdzajcie parametry na opakowaniu, zwłaszcza ilosc ram: 2 lub 3, pamièć 16 lub 32.

  • 1

    21. ~rcicho  2018-06-14 11:47:42  host: static-ip-77-89-75-174.promax.media.pl

    Stać mnie żeby kupić sobie nowego iPhona nawet kilka sztuk ale właśnie kupiłem tego Redmi 5 i muszę przyznać, że świetny telefon. Bateria jak skała, bardzo dobry zasięg wi-fi, dobry LTE. Bardzo szybki i płynnie działający. Jakość rozmów (czego się obawiałem) dość dobra. Mimo ze to 5,7 cala to trzyma się i nosi w kieszeni bardzo wygodnie. Ogólnie zaskakująco dobry smartfon.

  • -1

    22.  2018-06-14 12:07:36

    @15: W Biedronce to się za dużo nie namacasz, nawet pudełka nie dostaniesz do ręki dopóki nie zdecydujesz, że chcesz kupić...

  • 1

    23. ~skalarek  2018-06-14 12:15:47  host: static-46-238-237-121.awacom.net

    @Niezgodna Niezadowolona: w Biedronce zawsze dają pomacać przed zakupem, trzeba tylko poprosić, a jak się podoba zanoszą kasjerowi :)

  • 1

    24. ~skalarek  2018-06-14 12:21:02  host: static-46-238-237-121.awacom.net

    @ViNyL nieprawda, da się pomacać, nawet uruchomić można jeśli się wie co i jak.
    Tylko nie zawsze mają czas na zabawy i pilnowanie jak ktoś się bawi telefonem, zwłaszcza że ciągle ich przy kasach brakuje ;) Ja w styczniu/lutym wymacałem dwa Hammery Delta za ~80 złotych i przed zakupem sprawdziłem np czy głośno dzwonią, jakie mają menu itp - czy sobie ojciec poradzi ;)

  • 0

    26. ~litwin  2018-06-14 12:25:18  host: a06-08-06.opera-mini.net

    może gdybym poprosił to bym nie dostał

  • 0

    27. ~Niezgodna Niezadowolona  2018-06-14 12:33:07  host: n30-03-04.opera-mini.net

    24).No to sprzedawca wykazał siè cierpliwoscià i czasem. Chyba, ze juz Ciè znali.
    Ale w Biedronkach personel ma przekichane, nawet w Carrefour majà wiècej luzu...

  • -3

    28. ~litwin  2018-06-14 14:08:03  host: user-94-254-131-98.play-internet.pl

    Wstyd w Biedrące coś kupywać, sklepy dla biedy i plebsu:-D

  • 0

    29.  2018-06-14 14:32:04

    @24: W mało obleganym sklepie, w środku dnia, jak nie ma ruchu, może. Koło mnie obsługa łaskę robi jak ma coś z gabloty wyjąć.

  • 0

    30. ~M  2018-06-14 15:12:48  host: 77-255-66-74.adsl.inetia.pl

    Nie ma się co napalać, nie wiadomo czy będą w każdym sklepie, były x5a note, ale w sklepie który mam najbliżej w ogóle ich nie było.

  • 0

    31.  2018-06-14 15:15:06

    Ile tych sztuk będzie na sklep? 5? Większość zakupią pracownicy i ich rodziny.

  • 0

    32. ~Niezgodna Niezadowolona  2018-06-14 15:38:52  host: n08-02-01.opera-mini.net

    29). Zgadza siè, z łaskà. Poza tym te kàciki multimedialne-w Biedronkach, uwazam, ze sà zaniedbywane, robione na odczep siè byle by były...
    31). no, kto pierwszy, ten lepszy
    ;-)

  • 0

    33.  2018-06-15 01:32:51

    @32: A czasem opłaca się tam zaglądać. Np. kupilem 2 powerbanki Kiano 10Ah po 30zł oraz monitor Acer 24" FullHD (zakrzywiony) za niecałe 200zł - w gablocie była tylko skitrana karteczka z ceną a sam monitor na zapleczu.

  • 0

    34. ~dmc  2018-06-15 11:17:47  host: 204.8.219.178

    tylko ten czarny kolor jest brzydki moja koleżanka zamówiła redmi 5 na best cena za 582 zł biało złoty widziałem go też na żywo i jest super kolorek :P

  • 0

    35. ~  2018-06-16 13:12:41  host: 188.146.1.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    I puszcza jedna szt na sklep? Dziekuje za takie wirtualne promocje.

  • 0

    36.  2018-06-20 10:10:17

    Redmi 5 nie ma USB-C więc odpada, Mi box nie ma portu ETH i stary Andorid 6, czyli też odpada.

  • 0

    37.  2018-06-21 10:07:58

    U mnie w sklepie Redmi 5 były 2 szt.

  • 0

    38. ~tnt16  2018-06-22 11:25:32  host: IP-80-94-28-201.internet.lantech.com.pl

    Ściema, tylko w niektórych biedronkach a i to po jednej sztuce.

  • 0

    39. ~darase  2018-06-22 23:04:11  host: 188.146.98.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    U nas 2 sztuki, na drugi dzien już nie było.

  • 0

    40. ~ola  2018-06-25 13:25:29  host: public-gprs391564.centertel.pl

    serio to NIE ma 800 a 850 LTE? choć na pudełku że wersja global...

Dodaj swoją opinię