Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xiaomi Redmi 4A otrzymuje Androida 7.1.2 Nougat

Xiaomi Redmi 4A otrzymuje Androida 7.1.2 Nougat

Isand 18 Listopada 2017 19:26

7 1

xiaomi redmi 4a

Marka Xiaomi stała się jedną z najpopularniejszych między Odrą a Bugiem. Najczęściej wybieranym smartfonem tej chińskiej firmy jest natomiast Redmi 4A. Między innymi dzięki jego niskiej cenie. Teraz model otrzymuje aktualizację do Androida 7.1.2 Nougat.




Należy jednak wspomnieć, że aktualizacja póki co znajduje się w becie MIUI 9. Xiaomi udostępnił najnowszą betę wczoraj. Obecnie jest ona przeznaczona głównie dla twórców aplikacji i testerów. Jednak niecierpliwi użytkownicy mogą pobrać betę już teraz. Jest ona dostępna pod tym adresem Uaktualnienie waży 1,3 GB. Pamiętajcie jednak, że robicie wszystko na własną odpowiedzialność.

Najnowsza wersja będzie dostępna dla wszystkich w ciągu kilku tygodni.

Źródło tekstu: xiaomi, wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi redmi 4a

w sumie: 17
  • 1

    1. ~Marcin.503  2017-11-18 19:56:30  host: public-gprs186353.centertel.pl

    Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad smartfonem z androidem może kupie coś z xiaomi.?

  • 0

    2.  2017-11-18 20:01:04

    Ja mam na redmi 2 pro 7.1.2 Lineageos. Tutaj redmi 4a ma podobny procek i ogólnie szybkość. Czyli jest płynnie

  • 0

    3. ~  2017-11-18 20:08:57  host: user-94-254-148-149.play-internet.pl

    jak chinszczyzne to trzeba wywalic tego spyware jakiego daja i wrzucic cos swojego ;)

  • 0

    4. ~~  2017-11-18 20:35:25  host: aeax124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @3 Jakie znowu spyware? miałeś kiedykolwiek tel od xiaomi? chyba nie...

  • 0

    6. ~Big  2017-11-18 21:57:29  host: host70-89-206-41.limes.com.pl

    @3 Skąd pomysł o spyware, znalazłeś sam coś takiego w swoim telefonie, czy to plotki usłyszane po 3 piwie? Masz pewność że w Samsungu albo Iphone nie ma czegoś podejrzanego? Jak nie masz to nie pisz głupot i nie powielaj plotek

  • 0

    7.  2017-11-18 23:13:37

    Gdybym miał kupować androidziaka, to były to xiaomi, reszta to już nuda.

  • 0

    8. ~  2017-11-19 01:22:41  host: a03-03-03.opera-mini.net

    Kupujac chinola, wspierasz chinola. A chinczyk jest komunistą. Pamietaj o tym polaku.

  • -2

    9. ~  2017-11-19 01:51:09  host: user-94-254-148-149.play-internet.pl

    Po co kupowac telefony xiaomi ? :D Uzaleznia jewrope do cna tym swoim szajsem, wiekszosc innych form plajtnie a wtedy bedzie sie dzialo ! Komuszki pokaza Ci jakie ich produkty sa fajne. Kupujesz chinskie gwno , wspierasz czerwonych. Proste ? DLa wsiokow z PL jednak nie proste ;) Nie tylko kasa sie liczy. PS znalazlem w telefonie z chin spywaru w cholere.. ;)

  • 0

    10. ~Punk  2017-11-19 02:09:05  host: apn-46-215-210-101.dynamic.gprs.plus.pl

    Ciekawe kiedy Redmi 3s dostanie nowego Android`a.

  • 0

    11.  2017-11-19 02:47:47

    @8, @9 rece opadaja jak sie was czyta. Redakcjo gdzie jest moderator???

  • 0

    12. ~edek  2017-11-19 04:45:07  host: apn-31-0-37-124.dynamic.gprs.plus.pl

    ten android jest po polsku? ktoś sprawdzał ten link?

  • 0

    13. ~janek  2017-11-19 07:45:22  host: j116-63.dbsinternet.pl

    Będzie po polsku bo jest w wersji global. Na xiaomi psy wieszają ci któzy kupili wypasione telefony po 3 tysia a teraz sie okazuje ze te same parametry ma telefon za 600zł. Polecam im wziac od kogos taki xiaomi pobawic sie i wtedy okaze sie ze beda sprzedawac ten wypasiony poki nie stracil na wartosci a kupowac beda xiaomi. Tak zrobili moi znajomi jak zobaczyli u mnie xiaomi. Najpierw krzywo patrzyli bo mieli samsungi i iphony a ja chinczyka. Teraz mają xiaomi i mówią ze innego nie chca. Ja uzytkuje iphona i xiaomi i róznicy nie widze, zona samsunga s6 i tez nie widze roznicy. Wszystko chodzi płynnie nic sie nie psuje.

  • 0

    14.  2017-11-19 08:06:49

    Fajnie, że jest wsparcie. Aktualnie wstrzymał bym się z Androidem 7.1 do czasu, aż uzyska najwyższy udział w rynku.

  • 0

    15.  2017-11-19 08:37:50

    to się nie doczekasz nigdy bo stare telefony(nie Xiaomi) nigdy nie otrzymają nowszego androida.

  • 0

    16. ~  2017-11-19 09:39:43  host: public-gprs360421.centertel.pl

    A czy w Xiaomi występuje problem z przełączaniem sie na lte i rozmówca nas nie słyszy?

  • 0

    17.  2017-11-19 11:35:36

    Na Bugu to bym się nie zatrzymywał. Xiaomi jest też bardzo popularne(może nawet bardziej, wystarczy spojrzeć na komentarze w chińskich sklepach) u naszych wszystkich wschodnich sąsiadów, tak więc lepiej byłoby napisać miedzi Odrą a Pacyfikiem.

  • 0

    18. ~jojo  2017-11-19 19:07:08  host: 77-253-172-154.adsl.inetia.pl

    Ad . 8. A typowy europejczyk zachodni to ciapaty

Dodaj swoją opinię