Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xiaomi oszukuje przy promowaniu modelu Mi Mix

Xiaomi oszukuje przy promowaniu modelu Mi Mix

LuiN 27 Października 2016 13:26

8 1

Xiaomi Mi Mix to jeden z najciekawszych tegorocznych smartfonów, który przykuwa uwagę przede wszystkim ekranem niemal pozbawionym ramek - i to właśnie w ramkach tkwi oszustwo Xiaomi.



Xiaomi deklaruje, że ekran Mi Mix zajmuje rekordowe 91,3% przedniego panelu telefonu (iPhone 7 Plus - 67,7%, Galaxy S7 Edge - 76,1%). Gdy jednak porównać oficjalne zdjęcia udostępniane przez Xiaomi z rzeczywistymi zdjęciami działającego telefonu okazuje się, że ramki są znacznie grubsze od tych w materiałach prasowych.




GSMArena zaczęła uparcie wyliczać rzeczywistą powierzchnię ekranu i niezależnie od zastosowanej techniki, magiczne 91,3% wyjść nie chciało. Dokładny wynik poznamy jednak dopiero, gdy telefon trafi do rąk testerów - rekordu nadal należy się spodziewać, ale nie 91,3%. Już teraz natomiast powiększcie sobie poniższe zdjęcie, by ocenić jak bardzo różni się marketing chińskiej firmy od oferowanych przez nią produktów:

xiaomi mi mix marketing vs rzeczywistosc

Zobacz: Xiaomi prezentuje Mi Note 2 oraz Mi MIX

Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | xiaomi mi mix

w sumie: 42
  • 0

    23.  2016-10-27 14:47:31

    16@ Pewno że bym chciałbym mieć lecz nie idzie to w parze z wielkością telefonu. Chciałbym kupić z 4 calowym ekranem i nie mogę bo takie tylko ma aple więc pozostaje mi tylko zakup z drugiej ręki

  • 1

    24.  2016-10-27 14:51:59

    18, 19 - Hotelarz do zbanowania - dobrze, zapisałem.

  • -3

    25. ~Hotelarz  2016-10-27 15:14:09  host: 89-66-131-104.dynamic.chello.pl

    Tylko ja się znam na telefonach i tylko ja mogę się o nich tutaj wypowiadać. Reszta...spadówa !!!

  • -1

    26. ~Hotelarz  2016-10-27 15:17:35  host: apn-46-169-212-182.dynamic.gprs.plus.pl

    LuiN - Szkoda że tacy gimby vel hejterzy chcą zaistnieć posuwając się do podmiany mojego nicku ale im się to nigdy nie uda.

  • 2

    29.  2016-10-27 15:26:02

    @26, Hotelarz - zarejestruj sobie nick, loguj się i nie narzekaj.

  • 0

    30. ~Hotelarz  2016-10-27 15:30:54  host: apn-46-169-212-182.dynamic.gprs.plus.pl

    @29, To zwolnij mi nick, z tego co pamiętam zablokowałeś, za ostry spam o zasięgu.

  • -2

    31. ~Hotelarz  2016-10-27 15:32:30  host: 217.153.136.0

    @29. Zarejestrowane nicki oraz patenty to największe zło na świecie i powinno się je kopiować jak moje słodziutkie xiaomi.

  • 0

    32.  2016-10-27 15:35:02

    @30, Przykro mi, ale musisz sobie wykreować tożsamość od nowa. Inni Czytelnicy raczej się domyślą o kogo chodzi.

  • 0

    33. ~Hotelarz  2016-10-27 15:39:42  host: 217.153.136.0

    @32. Może być nick Hot ela rz?

  • 0

    34.  2016-10-27 15:46:36

    Ja nic nie wiem kto jest kim. Wiem tylko że Koledzy Witek i LuiN to administracja. A innych może kiedyś poznam.

  • 0

    35. ~Hotelarz  2016-10-27 15:48:30  host: apn-46-169-212-182.dynamic.gprs.plus.pl

    LuiN - To już od dziś nie piszę pod tym nickiem reszta to podrabiańce żebyś nie myślał o mnie źle nie skapną się kto pisze :D

  • 0

    39. ~~  2016-10-27 16:04:37  host: user-94-254-161-62.play-internet.pl

    Konkurencja nie próżnuje i wyszukuje różne pierdy.

  • 0

    40. ~Hotelarz  2016-10-27 16:09:42  host: user-94-254-241-19.play-internet.pl

    @39. Konkurencja nie próżnuje i wyszukuje, a najlepsze pierdy i tak ma xioami.

  • 0

    41.  2016-10-27 17:49:08

    Od dawna mówię, że zdjęcia prasowe fonów są przekłamane. To taki obecny "trend". Tylko czemu to ma służyć?

  • 0

    42.  2016-10-27 18:49:39

    @8: I właśnie przez takie myślenie fanatyków jak Ty Apple może wcisnąć każdy kit za grubą kasę.

  • 0

    43. ~  2016-10-27 23:09:14  host: chaos.tpnet.pl

    2. Sprawdź w słowniku znaczenie słowa "daremna".

  • 0

    44. ~rrrr  2016-10-28 10:42:39  host: host-89-230-176-59.dynamic.mm.pl

    @43 głupki nie mają obowiązku znać znaczenia słów które wykorzystują w komentarzach, martwi mnie to że ów komentarz ma +2 co oznacza że większość zarejestrowanych i udzielających się tu osób reprezentują dość specyficzną grupę "inteligentów"

  • 0

    45. ~Darek  2016-10-29 07:12:11  host: 195.116.187.216

    Jest ramka, ale całość i tak robi pozytywne wrażenie .

  • 0

    46. ~  2016-10-30 03:09:49  host: host-176-221-123-35.dynamic.mm.pl

    Magia. Na oficjalnych zdjęciach obrazu jest więcej niż na zdjęciach działającego telefonu...

  • 0

    47. ~***  2016-11-02 18:22:24  host: eai200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma to jak oskarżać o oszustwo przed testami. :D Będą jaja, jak po "testerach" okaże się, że jest rzeczywiście 91.3%, a po prostu na obrazku więcej (np 93). ;)

Dodaj swoją opinię