Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xiaomi nie zrealizuje rocznego planu

Xiaomi nie zrealizuje rocznego planu

LuiN 18 Grudnia 2015 09:37

8 4

Lei Jun, przewodniczący rady nadzorczej Xiaomi przekazał, że tegoroczna sprzedaż smartfonów chińskiej firmy zamknie się na poziomie około 73 mln sztuk.






W marcu tego roku Lei Jun mówił o 80 do 100 mln sztuk smartfonów i niestety wyniku tego w tym roku firmie nie uda się uzyskać. Po 15 mln sztuk w I kwartale i po 18,5 mln sztuk w II i III kwartale, Xiaomi sprzeda w IV kwartale około 21 mln smartfonów.

Pomimo wyniku słabszego niż planowany, IV kwartał i tak będzie najlepszym w historii firmy. Jak potwierdza Xiaomi, nie liczba sprzedanych urządzeń jest głównym priorytetem firmy, lecz wskaźnik satysfakcji klientów.

Źródło tekstu: gizmochina, wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | lei jun

w sumie: 32
  • 2

    13.  2015-12-18 12:33:49

    12, siwy - to samo Xiaomi myśli o Tobie... nawet nie potrafisz czytać po chińsku...

  • 3

    14.  2015-12-18 12:34:32

    @12: Każdy zorientowany w temacie użytkownik pierwsze co robi po rozpakowaniu telefonu Xiaomi to wgrywa oprogramowanie MIUIPolska. Ale po co się wysilać i trochę poczytać, jak można sobie ulżyć nazywając coś chińskim badziewiem.

  • -2

    15. ~DVB-T  2015-12-18 12:50:17  host: user-94-254-193-194.play-internet.pl

    I bardzo dobrze - oby mieli jak najniższą sprzedaż, bo to jeden z największych chińskich złodziei rozwiązań, patentów, a nawet designu. To właśnie Xiaomi "zasłynęło" najbardziej bezczelnymi i oszukańczymi podróbkami markowych sprzętów.

  • 1

    16. ~Fuji  2015-12-18 12:57:50  host: n14-08-04.opera-mini.net

    @14
    Widzisz, a ja myślałem ze kaszy normalny użytkownik telefonu zaczyna go używać, ewentualnie zgra kontakty. Jaki procent został sprzedany w Chinach, jaki na Zachodzie ? Dlaczego tak wspaniała firma nie prowadzi oficjalnej legalnej sprzedaży w UE ? Tylko ktoś mało rozsądny porówna bezpośrednią cenę sprzętu z oficjalnej dystrybucji Sony, LG czy Samsunga do telefonu przeznaczonego na rynek chiński i to z ominięciem podatków. Chcecie porównywać to np. Huawei ;)
    A do tego masa naganiaczy-sprzedawców :D

  • 1

    17.  2015-12-18 13:36:36

    @16: Gwoli ścisłości - nie napisałem "każdy normalny" tylko "każdy zorientowany w temacie", nie chciałem nikomu ubliżyć. Skoro nie jest to telefon przeznaczony na rynek polski, to ściągając tego egzotyka do siebie trzeba się liczyć z tym, że nie ma języka PL, może niektóre funkcje nie działają bo działają tylko w sieciach komórkowych w Chinach, a nie od razu mieszać sprzęt i producenta z błotem. To tak jakbym napisał, że iPhone to amerykański badziew, bo nie mam aktualizacji systemu co tydzień, tak jak z MIUI. Są fora, na których można znaleźć dużo informacji na temat Xiaomi, dla chcącego nic trudnego. A jeśli komuś to nie pasuje, to niech nie kupuje takiego telefonu, proste. Sam kupiłem dla siebie Mi3W, dla żony Redmi2, i póki co zostajemy z tą firmą na dłużej.

  • 0

    18. ~Adam  2015-12-18 14:22:00  host: user-94-254-198-93.play-internet.pl

    Nigdy więcej markowych g*wien. Wczoraj chciałem przesłać pliki na karte SD w galaxy s3 neo i co?
    Nie da sie! Więc chciałem go zrootować kingo rootem i co? Nie da sie! Trzeba pod PC podłączać, ale
    najpierw trzeba go mieć! Od 5 lat nie mam pc. A obojętnie w jakim chińczyku można robić co sie chce
    bez żadnych przeszkód. Dobrze, że Samsung już zabetonował swoje flagowce ( niewymienne baterie i
    brak slotu na micro SD ). Chociaż chińczycy zarobią, a ludzie dostaną lepszy sprzęt w niższej cenie.
    Nigdy więcej pseudo markowych urządzeń!!!!!

  • 0

    19. ~teodor  2015-12-18 15:06:56  host: user-94-254-128-48.play-internet.pl

    dokładnie. przykładem naganiaczki na tą chińszczyzne jest wpis nr 1. w chinskich produktach sprowadzanych z chin nie przestrzega sie p[raw patentowych. kopiuja jak chca.

  • 0

    20. ~m76  2015-12-18 15:58:10  host: public-gprs517415.centertel.pl

    @14 no nie kazdy

    Ja od tygodnia nie moge sie za to zabrac bo sie okazalo ze najpierw jakis chinski musze wgrac, zeby moc polski...
    Jak siedzisz na mobilnym necie to sciaganie romow po 1GB po kilka razy to juz nie jest tak fantastyczna sprawa.

    Ale fakt. Mam Mi4C i z nowych telefonow to uwazam go za genialny sprzet, ale softem z pudelka to nawet stop lizac nie moze *** nakladce Samsunga. Nie mam problemow z angielskim, ale to w wydaniu xiaomi to jakis chingliszoponglisz , pomijam juz aktualizacje softu z powiadomieniami w krzaczkach :D

  • 1

    21. ~  2015-12-18 16:00:30  host: 77-253-136-113.adsl.inetia.pl

    Zawiodłem się na tej firmie. Port microusb w Redmi 1s padł po pół roku użytkowania. Gwarancji brak.

  • 0

    22. ~HI, hi  2015-12-18 16:09:17  host: n12-02-05.opera-mini.net

    Treść wiadomości @13 dzieki Ci LuiN. Bardzo znacznie poprawil mi sie humor i samopoczucie.

  • 0

    23. ~Poważnie  2015-12-19 08:23:12  host: 89-74-10-36.dynamic.chello.pl

    Czy osoba, która nie posiadała smartfona poradzi sobie z obsługą urządzeń Xiaomi i systemem miui PL ?

  • -1

    24. ~xxxxx  2015-12-19 08:42:59  host: nsithb13.blokowe.pl

    Przecież to normalny android oczywiście na miui polska. Jakie patenty ukradli? Napiszcie, bo ciągle słyszę. Jak ktoś zada takie pytanie to cisza. Jakie?

  • -1

    25. ~xxxx  2015-12-19 08:44:31  host: nsithb13.blokowe.pl

    Jeśli wam chodzi o takie patenty jak apple oskarża samsunga o...... szczypniecie to nie mam pytań.

  • 0

    26. ~uPlay  2015-12-19 17:25:57  host: user-94-254-211-153.play-internet.pl

    @24. Przykładowo podam sprawę, gdzie Xiaomi pobiło chyba rekord świata w chamskim kopiowaniu -> Nie dość, że skopiowali design i wymiary urządzenia konkurencji to jeszcze wystylizowali swoją nakładkę na Androida, tak żeby udawała interfejs iOS , a na dodatek pochwalili się tym na oficjalnej konferencji dla mediów, chociaż nie wiem czym tu się chwalić? złodziejstwem?
    Więcej szczegółów można znaleźć tutaj: http://tlp.is/52z

  • 0

    27. ~  2015-12-19 19:36:27  host: user-94-254-147-137.play-internet.pl

    @26 alpple to trole patentowe

  • 0

    28. ~xxxxx  2015-12-19 20:15:03  host: user-94-254-198-37.play-internet.pl

    Bzdury. Patent to rozwiązanie technologiczne a nie wygląd.

  • 0

    29. ~jurek  2015-12-20 17:15:15  host: i123.dbsinternet.pl

    Też mam redmi note 2 i samsunga s4 i powiem jeddno. Nie chce zadnych samsungów więcej, jabłek i innych koszmarnie drogich fonów. Ten im niczym nie ustepuje oprocz ceny.

  • 0

    30. ~popol  2015-12-20 18:06:53  host: 89-69-54-31.dynamic.chello.pl

    Mam Xiaomi mi4i na miuipolska od jakichś 5 miesięcy i tak sprawnie działającego i bezproblemowego smartfona jeszcze nie miałem. Kolejny raczej na pewno też od tego producenta, bo po prostu jestem zadowolony i to mi wystarcza.

  • 0

    31. ~Poważnie  2015-12-21 08:09:52  host: 89-74-10-36.dynamic.chello.pl

    Czy osoba, która nie posiadała smartfona poradzi sobie z obsługą urządzeń Xiaomi i systemem miui PL ?

  • 0

    32. ~  2015-12-21 08:51:59  host: 62.244.130.182

    Obecnie mam mi4c, a wcześnie dwa lata red Rice. Kupiłem w detalu już 3 sztuki dla siebie i znajomych. 4 właśnie leci z Chin. Teraz cena to 215 dolarów za wersję 2 GB RAM. Czyli powiedzmy 850 zł. Za tyle w Polsce nie kupisz tak solidnego telefonu.

Dodaj swoją opinię