Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xiaomi Mi Mix 2 na stronie sklepu internetowego

Xiaomi Mi Mix 2 na stronie sklepu internetowego

orson_dzi 20 Kwietnia 2017 08:42

4 1

xiaomi mi mix2

Na stronie sklepu GearBest pojawił się Xiaomi Mi Mix 2. Dzięki temu poznaliśmy specyfikację smartfonu.




Jeśli informacje na stronie sklepu są prawdziwe, to nowy Mi Mix zaoferuje specyfikację z najwyższej półki. Smartfon jest wyposażony w ekran AMOLED o przekątnej 6,4 cala i rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, który zajmuje praktycznie całą powierzchnię przedniego panelu. Smartfon napędza procesor Qualcomm Snapdragon 835 w parze z 4, 6 lub aż 8 GB pamięci RAM, w zależności od wybranej opcji pamięci wbudowanej - 64, 128 lub 256 GB. Główny aparat wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 19 Mpix, a przedni o rozdzielczości 13 Mpix. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 4500 mAh. W specyfikacji możemy znaleźć też informacje o obecności LTE 1800 i 2600 MHz (brak 800 MHz), gniazda Jack 3,5mm oraz obsłudze dwóch kart SIM.

Wygląda na to, że oficjalna prezentacja Xiaomi Mi Mix 2 może odbyć się już niedługo.

Źródło tekstu: GearBest; wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | xiaomi mi mix 2

w sumie: 11
  • 0

    1.  2017-04-20 09:38:19

    Dlaczego taka mała firemka jak np. Bluboo może dać telefon za 500zł z LTE800/1800/2100/2600, a Xiaomi za telefon pewnie w max wersji za ponad 4k zł nie może. Nie wspomnę już, że są tacy co dają też LTE700 do kompletu.

  • 0

    2. ~P  2017-04-20 10:16:29  host: public-gprs360196.centertel.pl

    Bo w Chinach to pasmo jest niepotrzebne, więc telefony na rynek chiński nie obsługują tego pasma.

  • 1

    3.  2017-04-20 10:39:26

    @2: Problem w tym, nigdy nie wiadomo co Xiaomi postanowi zrobić w kwestii obsługi pasm (w tym B20). Z perspektywy mieszkańca Europy Xiaomi zachowuje się chaotycznie. Wprowadziło np. Redmi Note 3 zarówno bez obsługi B20 jak i z B20(te drugie o 2mm większe), nie wprowadziło nigdy mi5 z B20, właśnie wprowadza mi6 (oraz Redmi Note 4) bez B20. W dodatku jeszcze usuwa w Redmi Note 4 (w porównaniu do Redmi Note 3) obsługę WiFi "AC". Telefony są zasadniczo fajne, ale konieczność robienia doktoratu z ich specyfikacji technicznych jest trochę irytująca...

  • 0

    4.  2017-04-20 11:25:19

    @2 A Chińczycy to do Europy nie jeżdżą?

  • 0

    5. ~Oswiecony  2017-04-20 11:44:39  host: user-94-254-146-240.play-internet.pl

    A chinczykowi nie będzie działał telefon jak do Europy przyjedzie?

  • 0

    6. ~Bartek  2017-04-20 11:47:55  host: ip-37-109-33-143.a2mobile.pl

    Kupcie sobie telefon dedykowany na Polski rynek, a skończcie już biadolic, że nie ma lte800. W Chinach jest slabo z Tą częstotliwością, maja inne dobrze rozwinięte. Do tego 2 operatorów daje swoje hotspoty, np w Pekinie jest stala prędkość min 50Mb/s to komu potrzebny jest net od operatora. Ludzie obudzcie się, to noe jest kraj zacofany jak Polska.

  • 0

    7. ~QQQ  2017-04-20 12:01:19  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    Mnie ten smartfon urzeka. Właściwie to jest idealne, że zajmuje praktycznie całą objętość frontu.

  • 0

    8.  2017-04-20 12:45:12

    @Bartek: Widzę że tego nie zrozumiałeś, więc napiszę raz jeszcze: część telefonów (w tym niestety też topowe modele) występuję tylko w "jednej" ogólnoświatowej wersji (upraszczam: bo nadal zdarza się podział na wersje z certyfikatami CE i FCC oraz na wersje na rynek chiński), pozbawionej m.in. obsługi pasma B20 i NIE MA wersji na "europejski rynek". Gdyby była możliwość kupienia wersji "europejskich" obsługujących B20, to by nikt tu nie narzekał.

  • 0

    9.  2017-04-20 13:40:38

    @ 8 To niestety ty nie rozumiesz,jak chcesz telefon z b20 to podpisz z nimi umowę tak jak np abc data czy inni przedstawiciele na europie,to Ci taki dostarczą.Co za problem.

    Mam prywatnie samsunga s7 edge i xiaomi mi mix kupiony w Pekinie (2 karty w tej samej sieci), jeden ma ,a drugi nie ma b20 ,czy odczuwam jakąś różnicę?Nie czy to w Polce czy po Europie.

  • 0

    10. ~  2017-04-20 13:53:42  host: 165.225.84.79

    idealny telefon jeśli byłby z obsługą 800mhz..a tak pozostaje kupić beznamiętnego glx s8+

  • 1