Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xiaomi Mi Mix 2 debiutuje na polskim rynku

Xiaomi Mi Mix 2 debiutuje na polskim rynku

orson_dzi 15 Listopada 2017 10:50

2 2

mi mix2

Xiaomi wprowadza na polski rynek telefon Mi MIX 2. Cena? Jak na flagowca - atrakcyjna.

O Xiaomi Mi Mix można powiedzieć, że rozpoczął modę na "bezramkowe" smartfony. Jego następca, Mi Mix 2, oferuje jeszcze mocniejszą specyfikację i jeszcze cieńsze ramki wokół ekranu. Smartfon został wyposażony m.in. w ekran IPS o przekątnej 5,99 cala i rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli, układ Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej (ten wariant będzie dostępny na polskim rynku), aparat o rozdzielczości 12 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu i hybrydowym autofocusem oraz akumulator o pojemności 3400 mAh.




Dane telefonu Xiaomi Mi Mix 2
Zobacz dane techniczne Xiaomi Mi Mix 2 na TELEPOLIS.PL

Xiaomi Mi Mix 2 na polskim rynku będzie kosztować 2199 zł.

Źródło tekstu: First PR; wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi mi mix 2 | xiaomi

w sumie: 15
  • -2

    1.  2017-11-15 11:30:30

    Chiński szrot się nie sprzeda

  • 1

    2. ~stary_pelikan  2017-11-15 11:43:48  host: 193.188.0.61

    sprzeda się , sprzeda .... nie tak jak ajfon który nie działa na mrozie

  • -2

    3.  2017-11-15 11:51:10

    nie sprzeda, chyba tylko głupiec by dał za chiński nołnejmowy szrot 2k.

  • 0

    4. ~Xente  2017-11-15 11:56:14  host: rev82.gisz.net.pl

    @1 @3 Sprzeda się, oj sprzeda, skoro jeden będzie kosztował 2199 to w cenie jednego iphone 8 (swoją drogą o gorszych parametrach) mamy dwa takie telefony, co za tym idzie nawet gdyby takowy telefon się zepsuł mamy drugi zapasowy :)

  • 0

    5.  2017-11-15 12:18:14

    Droższy od LG G6, pytanie czy lepszy...

  • -2

    6.  2017-11-15 12:21:20

    nie sprzeda się, przecież ten chiński szrot powinien kosztowac max 700 zlotych i powinien być dodawany za złotówke do abonamentów za 50 złotych ...

  • 0

    7. ~Adi-IPX  2017-11-15 12:22:48  host: 84.241.194.203

    Xiaomi ma naprawdę dobre produkty. Sam używam mi band2 i jestem bardzo zadowolony.

  • 0

    8. ~Cattani43  2017-11-15 12:47:24  host: d43148.artnet.gda.pl

    M.pelikan idź lepiej na ryby albo łyknij tranu Moelersa. Niewiele pomoże, ale warto spróbować.

  • 0

    9. ~mat.  2017-11-15 13:21:28  host: apn-46-169-155-157.dynamic.gprs.plus.pl

    każdy wydaje swoją kasę jak chce, ale po co wydawać kasę jak można mieć za dużo mniej conajmniej tą samą jakość lub lepiej . Wszystkim przypominam ,że " chiński złom" to i iPhon, produkowany w ChRL :-)

  • 0

    10. ~HD  2017-11-15 13:32:32  host: 89-69-52-181.dynamic.chello.pl

    Ale! toż to okazja!!!
    - Jakbym 3 lata usłyszał tekst: " kup mi mix2 to chiński telefon w atrakcyjnej cenie" to bym chyba zemdlał ze śmiechu...

  • 0

    11. ~senior_pelikan  2017-11-15 13:35:13  host: a19-07-03.opera-mini.net

    Ajfon xiaomi lg samsung myphone lenovo i inni, każdy z nich to chinol

  • 0

    12. ~Xiaomi RN3P  2017-11-15 14:05:40  host: user-94-254-241-196.play-internet.pl

    Świetna wiadomość trzeba się zmikolajkowac

  • 0

    13. ~wyruchany_pelikan  2017-11-15 14:13:52  host: user-94-254-224-25.play-internet.pl

    Mi ajfon jakoś działa na mrozie:-D

  • 0

    14. ~Gatts  2017-11-15 15:28:40  host: 178.43.195.192.ipv4.supernova.orange.pl

    To co robią Chiny jest pełne podziwu.
    Patrząc na rozwój tego kraju oraz możliwości techniczne niedługo APPLE będzie musiał całkowicie czerpać swoje podzespoły od Koreańczyków z Południa i od Chin.
    Jeszcze trochę i w 100%wszystkich produktów PREMIUM będzie kojarzony z Chinami i Koreą a nie tylko Japonią zaś Polsce trzeba budować pomniki i kościoły by mieć jeszcze wyższy wzrost PKB.

  • 1

    15. ~Mi Max1  2017-11-15 16:54:50  host: 176.116.148.13

    Mam miMax 1 od pół roku i nic złego nie mogę powiedzieć o tym smartfonie. Parametry super a bateria poprostu powala. Jedyny minus nie ma NFC.

Dodaj swoją opinię