Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xiaomi Mi Max otrzymuje Androida 7.0 Nougat

Xiaomi Mi Max otrzymuje Androida 7.0 Nougat

Isand 24 Czerwca 2017 16:27

1 1

mimax

Zeszłoroczny smartfon Xiaomi Mi Max otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat. Uaktualnienie dostępne jest razem z majowymi poprawkami bezpieczeństwa.




Pierwszym modelem Mi Max, który otrzyma aktualizację jest (dostępna na polskim rynku) wersja z 3 GB RAM. Nowa wersja MIUI dla Mi Maxa to 8.5.1.0. Wiemy również (dzięki doniesieniom Techvalue.gr), że inne modele również mogą spodziewać się aktualizacji - najpewniej w lipcu. Aktualizacja jest rozprowadzana drogą OTA i dotyczy wersji oprogramowania Global Stable.

Przypomnijmy: miesiąc temu Mi Max doczekał się następcy. Mi Max 2 (dysponujący m.in. pojemniejszym akumulatorem) pojawi się w Polsce latem tego roku.

Źródło tekstu: gsmarena.com, techvalue.gr, wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | xiaomi mi max

w sumie: 18
  • 0

    1. ~Templariusz  2017-06-24 17:18:41  host: staticline23090.toya.net.pl

    Super :)

  • 0

    2. ~Buki  2017-06-24 17:37:08  host: ejl165.internetdsl.tpnet.pl

    Play wyłącza roaming krajowy w Tmobile i Orange!

  • 0

    3.  2017-06-24 17:56:55

    Na Nougacie , większość użytkowników tego modelu w Polsce siedzi już przynajmniej od kwartału.Chodzi o popularny soft MIUI Polska , który jest spolszczonym odpowiednikiem softu China dev , który jest aktualizowany co tydzień w piątek.W tym artykule chodzi o soft Global dla słabszej wersji hydrogen , która jest sprzedawana(bardzo drogo) w Polsce.

  • 0

    4.  2017-06-24 18:06:02

    Mój Asus ZC553KL też dostał.

  • 0

    5. ~Seweryn  2017-06-24 23:09:18  host: 78.10.209.172

    Fajny news, i nie wiem czy mi umknęło czy nikt nie napisał o aktualizacji dla LG V10 do androida 7.0

  • 0

    6.  2017-06-24 23:28:21

    @3 to MIUI Polska to nie jest chyba żaden oficjalny partner Xiaomi tylko jakieś prywatne forum więc uważałbym ze ściąganiem stamtąd czegokolwiek (chociaż samo Xiaomi też w sumie Chiny). Niemniej wygoglałem stronkę z ciekawości i widziale http://tlp.is/dy9 przy telefonie Mi Max mają datę softu 22 Czerwiec (Android 7.0), więc nie wiem jak ktoś mógł go ściągnąć stamtąd kwartał wcześniej.

  • 1

    7. ~INTseed  2017-06-25 00:16:20  host: 095160140210.rudaslaska.vectranet.pl

    Dzięki miui polska xaiomi trafiło w końcu do polski. Bez nich byś miał syfowe miui.

  • 0

    8.  2017-06-25 09:55:06

    Co ma takiego miui polska czego nie ma oficjalny miui? Siedzę na miui global beta. W czym jest lepszy china dev? Ponoć ma problemy z pełną kompatybilnoscią gapps.

  • 0

    9. ~  2017-06-25 10:02:39  host: user-94-254-178-31.play-internet.pl

    A Xiaomi 4X 3GB RAM wersja europejska z B20 dostanie Nugata?

  • 0

    10. ~  2017-06-25 10:06:31  host: user-94-254-178-31.play-internet.pl

    Ciekawe czy tez blutuf zakloca wifi tak jak to jest w innych modelach xiaomi?

  • 1

    11. ~seb  2017-06-25 10:06:45  host: 89-67-126-177.dynamic.chello.pl

    @6 Wszedłeś, obejrzałeś 30s, wyciągnąłeś błędne wnioski i napisałeś opinię. To tak jakby stwierdzić, że samolot nie będzie latał bo jest ciężki, metalowy i nie macha skrzydłami ;)

  • 0

    12.  2017-06-25 10:19:26

    11). Co umie latać - człowiek, czy samolot..?
    :-D

  • 0

    13. ~seb  2017-06-25 10:28:15  host: 89-67-126-177.dynamic.chello.pl

    @12 Człowiek też umie (np. z dachu wieżowca), tylko dość krótko i ma problemy z lądowaniem ;)

  • 0

    14.  2017-06-25 14:46:37

    A taki budzetowy Redmi 4x (nie note) dostał aktualizację do 7.1.1 :D

  • 0

    15.  2017-06-25 16:55:41

    @11 za to twój argument "bo tak" nie poparty NICZYM jest wyjątkowo treściwy i użyteczny

  • 0

    16. ~  2017-06-25 18:59:41  host: user-94-254-144-85.play-internet.pl

    Xander, xiaomi 4X dostal aktualizacje do andka 7???

  • 0

    17.  2017-06-25 19:08:46

    Https://images81.fotosik.pl/658/6bddda41fffc8a1fmed.png

  • 0

    18. ~seb  2017-06-25 21:31:42  host: 89-67-126-177.dynamic.chello.pl

    @15 Niczym? Wróć na stronę poczytaj, doucz się, a wtedy zrozumiesz co oznaczają np. daty wydań. Potem, mam nadzieję, zrozumiesz, że piszesz o czymś czego nie rozumiesz. Niestety, jak mniemam, w swoim zadufaniu wyciągniesz kolejny błędny wniosek, więc na razie EOT ;)

Dodaj swoją opinię