Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xiaomi Mi 6 kupisz w Polsce za 1999 zł

Xiaomi Mi 6 kupisz w Polsce za 1999 zł

msnet 12 Lipca 2017 21:15

3 7
xiaomi mi 6

W sieci RTV EURO AGD rozpoczęła się przedsprzedaż flagowego smartfonu chińskiej firmy Xiaomi w czarnej wersji kolorystycznej.

Dziękii ABC Data, polskiemu oficjalnemu importerowi smartfonów firmy Xiaomi, do Polski trafi także aktualny flagowiec chińskiej marki, Mi 6. W przedsprzedaży w sieci RTV EURO AGD dostępny jest telefon w kolorze czarnym, wyposażony w 6 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Jego cena to 1999 zł. W chwili obecnie trudno wyrokować, czy na polski rynek trafią także inne wersje kolorystyczne.

Dane telefonu Xiaomi Mi 6
Zobacz dane techniczne Xiaomi Mi 6 na TELEPOLIS.PL


Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć: www.euro.com.pl

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | xiaomi mi 6 | rtv euro agd

w sumie: 44
  • 0

    31.  2017-07-13 08:47:03

    W temacie specyfikacji SD835 robi wrażenie, 6GB RAM też, pytanie jednak zasadnicze czy nie lepiej jednak kupić S7? Mam, używam, mocy nie brakuje, aplikacji zainstalowanych tyle że głowa mała (dzieci) i nic nie muli. A jednak producent pewniejszy (pomijając baterie :D).

  • 0

    32.  2017-07-13 08:48:22

    @11
    440$=1630zł? Gdzie masz taki kurs?

  • 1

    33. ~Radek  2017-07-13 08:54:10  host: public-gprs389536.centertel.pl

    Brak LTE 800 mi jednak skutecznie wybił z głowy zakup tego telefonu. Mieszkam około 4-5km od centrum miasta gdzie jest LTE 1800/2600. Niecały 1km ode mnie stoi nowiutki maszt z LTE800. W wypadku używania Mi6 w domu oznacza to tyle że mam brak zasięgu albo 1 kreskę jak stanę przy oknie od strony miasta. Szkoda.

  • 0

    34.  2017-07-13 09:49:22

    32). np. http://tlp.is/e63

    ?

  • 1

    35. ~  2017-07-13 10:08:52  host: hakone.magma-net.pl

    Jakim cudem w ogóle jest to dopuszczone do sprzedaży na rynkach europejskich - brak obsługi pasm używanych w Europie, brak VoLTE i WiFi Calling. Jeszcze ten chiński zabugowany soft...
    Gdyby sprzedawali za 2/3 i z czystym Androidem można byłoby przełknąć. Tak to szrot jakich wiele...

  • 0

    36. ~Hotelarz  2017-07-13 10:08:53  host: ip-37-109-33-196.a2mobile.pl

    Żeby miał LTE 800 MHz to kupiłbym go w ciemno a tak mieszkając na wsi nie ma o tym mowy.

  • 0

    37. ~mwzx  2017-07-13 10:45:50  host: 91.236.32.90

    za 1000zl można w chinach kupić ZUK Z2 PRO od Lenovo który poza starszym prockiem bije ten telefon na głowe

  • 0

    38.  2017-07-13 11:32:48

    Jestem ciekawy czy ten telefon pojawi się w ofercie sklepu Proline i za ile. Np. Xiaomi Redmi 4x 3/32GB w wersji GLOBAL (z LTE B20) kosztuje w tym sklepie 699zł, natomiast u partnerów ABC Data 898 zł!

  • 0

    39.  2017-07-13 11:36:55

    @23, niestety ceny w Polsce są chore. W maju przywiozłem z Abu Dhabi nówkę LG G6 dual sim z gratisami za niepełna 1.800 zł.

  • 0

    40. ~dmc  2017-07-13 12:29:36  host: 213.108.152.81.wlantech.pl

    e to już se lepiej łyknąć iphone 6 32GB z xkom za 1800 zł :-)

  • 0

    41. ~  2017-07-13 12:31:56  host: secured-by.zenmate.com

    39. Tańszy o 100 zł telefon bez gwarancji. Interes życia! :-D

  • 1

    42.  2017-07-13 12:32:58

    cena totalnie z kosmosu, wariat się tylko nabierze

  • 0

    43.  2017-07-13 12:45:00

    @41 myślenie nie boli! Sprawdź jakie były ceny G6 w Polskich sklepach 2 miesiące temu, a potem popisuj się swoją bystrością umysłu. Z ewentualną realizacją gwarancji też nie mam problemu - ktoś z rodziny tam mieszka i pracuje.

  • 0

    44.  2017-07-13 14:40:06

    Ten sklep Euro RTV AGD woła o pomstę do nieba.
    Zamawiałem ostatnio dwie rzeczy elektroniczne jedna za 500zł druga za 600zł, oba produkty były wysłane tylko w foliopak, zero zabezpieczenia folią bombelkową, gazetami czy wypełniaczami woreczkowymi.
    Wszystko wyciągnięte jak psu z gardła.

  • 0

    45. ~j  2017-07-13 14:44:44  host: 89-77-170-247.dynamic.chello.pl

    Ja tak kiedyś dostałem iP - cały rozbity w środku

  • -1

    46.  2017-07-13 14:56:37

    Co jak co ale cena atrakcyjna. U chińczyków jest za ~1500 zł i do tego 23% VAT. A tutaj mamy 2000 zł i gwarancję w Polsce.

  • 0

    47.  2017-07-13 21:20:45

    Ech, kiedy ludzie zrozumieją, że względnie niska cena w tym przypadku nie bierze się znikąd. Tańsze komponenty (niepełny zakres LTE, ekran z czasów Galaxy S5), gorsze wykonanie, nie wiadomo jak z gwarancją - same kompromisy. Na + można rozpatrywać nowości, ale tak po prawdzie np. z takim USB C to więcej problemu niż ze starym dobrym MicroUSB, bo głupiej ładowarki od kolegi nie pożyczysz jak bateria zdechnie.

  • 0

    48.  2017-07-13 21:44:44

    Niepełny zakres LTE nie wynika z tańszych komponentów tylko z widzimisię producenta. Chociażby wsparcie (CDMA2000 1xEV-DO Azja i Oceania, Afryka, Ameryka) LTE 39,40,41 używane w Chinach. Przez to oszczędzają nie tylko na produkcji, ale też i na wsparciu. "Klepią" jedną wersję skierowaną bardziej na Azję z obsługą innych częstotliwości, bo może się przyda.

  • 0

    49.  2017-07-13 22:55:17

    Fakt, może tak być, jednak efekt takiego zachowania jest ten sam - dla producenta mniejszy koszt, dla klienta niepełna funkcjonalność.

  • 0

    50. ~Kluska  2017-07-14 09:31:59  host: host-85-34.48-185.enter.it

    W x-kom jest za 1998 zł http://tlp.is/e6s jestem w szoku to dobra cena

Dodaj swoją opinię