Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xiaomi Mi 5X: ponad 100 tys. zarejestrowanych w 12 godzin

Xiaomi Mi 5X: ponad 100 tys. zarejestrowanych w 12 godzin

msnet 19 Lipca 2017 08:06

2 3

xiaomi 5x registraion

Mi 5X nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, a już cieszy się ogromną popularnością w Chinach. Premiera za tydzień.

Xiaomi Mi 5X pojawił się na stronie oficjalnego sklepu chińskiej firmy, choć jeszcze bez żadnych szczegółów na swój temat. Smartfon wzbudził za to zainteresowanie Chińczyków - w 12 godzin rejestracji na telefon dokonało 139159 osób.




Jak donoszą dotychczasowe przecieki, Mi 5X będzie urządzeniem ze średniej półki, wyposażonym między innymi w 5,5-calowy wyświetlacz FullHD, procesor Snapdragon 625 oraz 4 GB pamięci RAM. Smartfon ma pracować pod kontrolą Androida z nakładką MIUI 9, która przyniesie kilka nowych dla tej marki rozwiązań: dzielony ekran, funkcję "obraz-w-obrazie" (PIP) oraz nagrywanie zawartości ekranu. Ceny telefonu mogą się zaczynać od 1999 juanów (około 1080 zł).

Premiera Xiaomi Mi 5X spodziewana jest 26 lipca.

Źródło tekstu: playfuldroid.com, wł     

Dodaj do:

Tagi: xiaomi | xiaomi mi 5x

w sumie: 12
  • 0

    1. ~Outlander  2017-07-19 09:58:14  host: 222.105.38.102

    Miui 9 już dostępne?

  • 0

    2.  2017-07-19 10:06:21

    @1, Outlander - jeszcze nie jest dostępny. Ma się pojawić za tydzień, razem z Mi 5X.

  • 0

    3.  2017-07-19 10:07:23

    @1 zbierają ludzi do bety, także poczekaj sobie jeszcze.

  • 2

    4.  2017-07-19 10:26:23

    W Chinach mieszka 1 mld ludzi zapisało sie na niego 0,000139159% czyli 1 na 10,000 Chińczyków. To jest tak jakby w Warszawie zapisało sie na telefon 100 osob. Sukces?

  • 0

    5.  2017-07-19 10:36:06

    @4, Mila89 - uwzględnij w swoich rozważaniach to, w jakich warunkach żyje większość obywateli Państwa Środka.

  • 0

    6. ~Tytanowy Janusz  2017-07-19 10:43:12  host: 31.179.221.61

    @4- Tak dla ścisłości to nie miliard lecz prawie 1,4 miliarda.

  • 3

    7.  2017-07-19 11:20:48

    @5 tzn w jakich? Średnie wynagrodzenie w Chinach jest WYŻSZE niz w Polsce wiadomo czesc osob klepie biede ale i tak wyglada to znacznie lepiej niz u nas... mam wrazenie msnet ze postrzegasz Chiny przez pryzmat jakis filmow o kung fu gdzie jakies slamsy sa pokazane, tamte czasy juz dawno temu sie skonczyly

  • 0

    8. ~  2017-07-19 11:31:04  host: user-94-254-160-49.play-internet.pl

    Podobno w Xiaomi przestaje działać hd voice po jakimś czasie. Ludzie na forum piszą więc uważajcie na ten szajs

  • 0

    9. ~~  2017-07-19 11:34:59  host: ais238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chyba ci

  • 1

    10. ~  2017-07-19 12:10:12  host: 185.182.81.48

    4.

    > czyli 1 na 10,000 Chińczyków.

    Jeden na 10 to sporo!

  • 1

    11. ~  2017-07-19 14:05:29  host: apn-46-215-29-71.dynamic.gprs.plus.pl

    Mam nexusa 5X teraz czas na Mi 5X :-) dwa razy więcej ramu, większy ekran 5.5 cala to mnie kręci :-)

  • 0

    12. ~Miczel  2017-07-19 15:11:59  host: wapgw2.wapgw.era.pl

    Teraz ciekawe czy wsadzą aparat jakiś porzadniejszy niż do tych z serii redmi

Dodaj swoją opinię