Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Xbox 360 w Vectrze w pakiecie z Internetem

Xbox 360 w Vectrze w pakiecie z Internetem

WitekT 16 Sierpnia 2011 16:48

0 0

Operator kablowy Vectra wprowadził do oferty możliwość zakupu konsoli Xbox 360 wraz z dostępem do Internetu Flashnet.

Nowa oferta skierowana jest do abonentów Vectry, którzy zakupią Internet Flashnet o prędkości 8Mb/s lub wyższej. Obecnie mogą z niej skorzystać mieszkańcy czterech miast: Warszawy, Starachowic, Olsztyna oraz Ostrołęki. Już od września oferta będzie dostępna we wszystkich lokalizacjach, w których Vectra świadczy usługi.




Wraz z konsolą Xbox 360, w zestawie dostępny jest sensor ruchu Kinect oraz bezpłatna gra. Cena, jak zapewnia Vectra, to od 1 zł - można się domyślać, że przy wysokim abonamencie i długim zobowiązaniu, bo jak dowiaduje się TELEPOLIS.PL, regulaminy mają być dostępne dopiero za około 2 tygodnie.

Źródło tekstu: Vectra, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2011-08-16 18:05:11

    4: a czy Twoje lenistwo nie osiąga czasem apogeum? Tak trudno wklepać www.vectra.pl? :-)

  • 0

    9.  2011-08-16 18:39:51

    Vectra w Siedlcach ma bardzo dobrą jakość usług, korzystam od lat i jestem zadowolony. Cena, choć nie najniższa jeśli chodzi o sam net, to w pakiecie z tv wychodzi dość korzystnie.

  • 0

    10. ~slk  2011-08-16 18:53:13  host: 095160143196.rudaslaska.vectranet.pl

    Ruda Śląska. TV tragedia, jakość obrazu i dźwięku poniżej wszelkich norm (HD). Do tego obługa infolinii żenada. Nie wspomnę, że ostatnio dostałem ciekawe pismo o zapłacie 75zł za jakieś cesje, niedopłaty i inne dziwne dziwy sprzed 3 lat. Oczywiście grożą wyłączeniem i KRD. Porażka. Na odpowiedź w tej sprawie czekam już drugi tydzień i echo. Jak tylko mi się skończy umowa wypie!@#$% z tego cudu techniki Cyfrowej

  • -1

    11.  2011-08-16 19:13:26

    @8 Ale z tego co wiem Vectra chyba niewszędzie stosuje jednakową ofertę.

  • 0

    12.  2011-08-16 21:42:47

    @2 ja też mam UPC i też jestem bardzo zadowolony.

  • 0

    13.  2011-08-16 21:50:56

    Jakiś tydzień temu albo dwa przysłali mi email z tą promocją. Zadzwoniłem, i z tego co pamiętam to trzeba lojalkę na 3 lata podpisać i rachunek zamiast obecnych 150 byłoby koło 200.

  • 0

    14.  2011-08-16 21:56:53

    Ja nic nie dostalem. Wiem, ze Vectra ma tez oferte z netbookiem ale szczegolow nie znam. Pewnie bedzie kampania reklamowa.

  • 0

    15.  2011-08-17 07:39:17

    A u mnie w SSTP internet za 13,50 zł, śmiga po kablu (światłowód) że ho ho.

  • 0

    16. ~jędrek  2011-08-17 08:30:12  host: 178-37-125-219.adsl.inetia.pl

    Wszedłem na stronę vectry z ciekawości i jak to typowo w Polsce najbardziej interesującej rzeczy nie można tam znaleźć. Najbardziej interesującą rzeczą dla mnie jest zawsze cena za usługę. Widzę tam jakiś pakiet złoty ale ceny za cholerę nie znajdę. Wchodząc do działu dokumenty w pdf cennik oczywiście ceny też nie znalazłem. Jakoś UPC umie jasno na stronie podać cenę za pakiet podstawowy i inne bardziej rozbudowane. Jeżeli ktoś cenę ukrywa tzn, że oferta nie jest do końca czysta. Gdy nie mam na dzień dobry podanej ceny to pójdę do innego sprzedającego, który ceny nie ukrywa gdzieś pod stołem. Klasą strony jest dla mnie to gdy cena jest jednym z głównych wyeksponowanych elementów. Ceny kar są, cen za usługę dla uczciwie płacących brak.

  • 0

    17. ~QWERTY  2011-08-17 11:06:15  host: epa118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16: Bo cena za pakiet Złoty/Złoty Cyfrowy jest różna w każdym mieście, np. Żary - 56,99 zł Śląsk - w 2005 roku była taka cena za złoty jaka teraz jest w Żarach A Pakiet Platynowy - to dodajesz 15 zł do ceny Złotego Cyfrowego...

  • 0

    18.  2011-08-17 14:53:37

    @17: cena nawet potrafi być różna w tym samym mieście, w blokach obok siebie. Kwestia czy pod danym adresem jest konkurencja czy jej nie ma. Ot taka polska mentalność :/

  • 0

    19. ~QWERTY  2011-08-17 19:18:34  host: avg57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18: Akurat w Żarach jest taka sama cena w całym mieście... Choć już czytałem o wybrykach monopolistycznych (np. Toya w Łodzi - tam, gdzie jest jako jedyna - wyższe ceny. Tam gdzie jest konkurencja - mniejsze ceny; info forum.satkurier.pl)

  • 0

    20.  2011-08-17 19:32:39

    QWERTY: w całym mieście musi być ta sama cena, nie można jej różnicować - kiedyś, owszem, miało to miejsce, ale potem niektórym do "końca pleców" dobrał się UOKiK i skończyło się. ;-)

  • 0

    21. ~siarak  2011-09-02 11:24:21  host: 178235176080.radom.vectranet.pl

    Wiecie już o co chodzi? Bo ja z ich strony nić nie mogę konkretnego wyczytać.

  • 0

    22. ~  2011-09-03 09:36:15  host: user-109-243-117-80.play-internet.pl

    cennik za tv w jednym miescie jest taki sam. od tej ceny sa rabaty 10, 20, 30 % w zaleznosci od długosci umowy. teraz w nowej ofercie jest ujednolicona cena za tv cyfrową. trzeba doliczyć 10zł za dekoder HD, wszystko jest na stronie. http://www.vectra.pl/telewizja/telewizja_cyfrowa/promocje/ Teraz rabaty dotycza tylko tv analogowj.

  • 0

    23. ~Afro  2011-09-05 00:15:54  host: acyt238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta tragiczna i tyle. Cena internetu w przypadku 8mb 87zl * 36 = 3132 zl 16mb 94zl * 36 = 3384 zl 24mb 102zl * 36 = 3672 zl 64mb 160zl * 36 = 5760 zl Dla porównania oferta bez xboxa 8mb 36 * 50 zl = 1800 zl 16mb 36 * 55 zl = 1980 zl 24mb 36 * 65 zl = 2340 zl 64mb 36 * 125 zl = 4500 zl Roznica w cenie wychodzi srednio 1332zl (wliczając oprocentowanie rat oplaca sie bardziej w markecie kupic, a czasem sa tzn "raty za zero" Oczywiście w tym przypadku jezeli sie juz ktos zdecyduje to najlepsza jest najwyzsza oferta cena xboxa ktora macie rozlozona na raty to jedyne 1260zl Osobiscie uwazam ze taka oferta jest dnem promocyjnym ale coz Kowalski i tak kupi (z przeprosinami dla wszystkich Kowalskich)

  • 0

    24. ~bart  2011-09-07 09:13:00  host: 159.245.16.100

    wow - a sam sie podjaralem tym xboxem ale jak widze te wyliczenia "Afro" to sobie uswiadomilem ze najaralem sie jak zwykly kowalski ... Mam przedluzac umowe i juz prawie zdecydowalem sie na Ntv - ale ten xbox znowu dal mi do myslenia. Ale wyliczenia widze ... i wiem ze ide do Ntv

  • 0

    25. ~Miszcz  2011-11-09 22:55:11  host: 109.179.stk.vectranet.pl

    Mam Vectrę od kilku dobrych lat (tel+tv+net) i naprawdę jestem zadowolony. Polecam wszystkim.

  • 0

    26. ~aaa  2011-12-11 16:50:09  host: 088156057111.ostroda.vectranet.pl

    oferta z xbox do dupy reklamuja sie ze z netem 8mb koszt 87 zl ale zeby to kupic trzeba miec do tego tv pakiet zloty minimum telefon oraz internet mobilny koszt tego pakietu calego z konsola wychodzi 149 zl innej opcji nie ma bo pytalem i niestety to jest najtanszy pakiet. Vectra poprostu wprowadza w blad klijenta piszac ze koszt to 87 zl

  • 0

    27. ~Kokon  2011-12-12 18:00:24  host: 89.191.147.127

    Nie prawda co piszesz , można podpisać umowę na sam internet od 8Mb/s z konsolą!

Dodaj swoją opinię