Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wzrost przychodów Crowley'a

Wzrost przychodów Crowley'a

sirmark 14 Lipca 2008 17:59

0 0

Crowley Data Poland podsumował wyniki finansowe osiągnięte w pierwszym półroczu bieżącego roku. W stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego firma wygenerowała o 16% więcej przychodów osiągając kwotę 47 mln zł.

Wskaźnik EBITDA wzrósł o kolejne 11% do poziomu 7,4 mln zł. Liczba aktywnych, obsługiwanych przez Crowley klientów biznesowych, na koniec czerwca wynosi blisko 5 tys. Spółka liczy, że na koniec roku przychody sięgną kwoty 100 mln zł.
Na drugą połowę roku firma zaplanowała uruchomienie sprzedaży usług telefonii komórkowej Crowley TeleMobile (MVNO) oraz wejście na nowy rynek. Zgodnie z zapowiedziami głównego inwestora i właściciela Crowley Data Poland Georga D. Crowleya - nie wykluczone są także akwizycje i udział w prywatyzacji sektora telekomunikacyjnego.

Źródło tekstu: Crowley     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet