Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wzrasta liczba komórek w Afganistanie

Wzrasta liczba komórek w Afganistanie

sirmark 29 Sierpnia 2007 10:52

0 0
Każdego miesiąca przybywa w Afganistanie ok. 150 tys. nowych użytkowników telefonów komórkowych. Obecnie ok. 12% z 25 mln Afgańczyków posiada komórkę - podał Puls Biznesu.

Mimo wciąż dominującej w Afganistanie biedy, jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin gospodarki jest telefonia komórkowa. Obecnie taryfa za minutę rozmowy wynosi tam ok. 0,10 USD. Najtańsza karta prepaid kosztuje równowartość 1 USD. Zasięgiem operatorów komórkowych są objęte wszystkie 34 prowincje kraju. W branży telekomunikacyjnej i IT zatrudnionych jest ok. 50 tys. ludzi.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2007-08-29 10:59:44

    Bardzo tanie rozmowy tam mają...

  • 0

    2. ~  2007-08-29 11:18:02  host: p03-03.opera-mini.net

    TANIO TAM U NICH

  • 0

    3. ~leonardo  2007-08-29 11:24:51  host: public-gprs4484.centertel.pl

    Taniej w afganistanie niz w polsce!!!!!!!!!!! ludzie to zadupie a maja taniej!!!!!!!!!!

  • 0

    4. ~  2007-08-29 11:26:32  host: 82.160.4.8

    Megazadupie

  • 0

    5. ~djfafa  2007-08-29 11:28:03  host: eht162.internetdsl.tpnet.pl

    Ale pewnie średnia pensja to 10$!!!

  • 0

    6. ~  2007-08-29 11:32:35  host: w3cache1.icm.edu.pl

    6: Już wkrótce, już za KILKA dni ... :) http://i.wp.pl/a/i/wpmobi/txt_zagladaj4.gif

  • 0

    7.  2007-08-29 11:49:28

    Taa zadupie. Może pomyslcie czy to przypadkiem u nas zadupia nie ma. Coraz częściej odnosze takie wrażenie.

  • 0

    8.  2007-08-29 12:02:16

    6- to będzie kicha:/

  • 0

    9.  2007-08-29 12:06:55

    35 gr minuta w WPmobi - podobno poza sieć :] we will see

  • 0

    10. ~  2007-08-29 12:08:54  host: p04-02.opera-mini.net

    35GR TO JA MAM OD DAWNA....... PEWNYM SPOSOBEM

  • 0

    11.  2007-08-29 12:12:36

    http://i.wp.pl/a/i/wpmobi/

  • 0

    12.  2007-08-29 12:12:38

    12: w playkarcie omzna miec za 25 gr dołądowując konto za 21 zl miesiecznie :), w TT podowojne doładowanie, wiele jest sposobow(legalych)

  • 0

    13. ~Bartek  2007-08-29 12:43:10  host: gdn114.internetdsl.tpnet.pl

    A jak wygląda liczba komórek w Dżibuti?

  • 0

    14.  2007-08-29 13:16:38

    Właśnie, te Mobi całe, kiedy to rusza dokładnie?

Dodaj swoją opinię