Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wznowiono rozmowy w sprawie sprzedaży PTC

Wznowiono rozmowy w sprawie sprzedaży PTC

WitekT 11 Sierpnia 2004 14:37

0 0
Elektrim nie ma obecnie na stole żadnej ważnej oferty cenowej na swoje udziały w PTC – powiedział Zygmunt Solorz-Żak, przewodniczący rady nadzorczej Elektrimu w rozmowie z agencją ISB. Zainteresowany tymi udziałami niemiecki Deutsche Telekom zadeklarował, że czeka na porozumienie stron - powiedział przewodniczący.

Według Solorza, ostatnia ważna oferta DT na PTC opiewała na 1,1 mld euro za 51% udziałów w PTC, operatora sieci Era i Heyah, ale wygasła. Zaś podawana przez międzynarodową prasę informacja o podniesieniu jej wartości przez DT do 1,2 mld euro była nieprawdziwa i została zdementowana przez Elektrim.


Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-85-167.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet