Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyższe doładowania prepaidów Ery z abonamentu

Wyższe doładowania prepaidów Ery z abonamentu

WitekT 3 Marca 2009 16:20

0 0
Od 5. marca w Erze pojawi się możliwość doładowania TakTaka lub Heyah z abonamentu wyższą kwotą - 100 zł. W wypadku TakTaka, podobnie jak przy doładowaniu kodem, dodawane będą gratisowe minuty - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Dotychczas dostępnymi kwotami było 10 zł, 25 zł oraz - od niedawna - 50 zł. W tej chwili dzienny limit doładowania z danego numeru wynosi 100 zł. Szerzej o usłudze Doładuj z abonamentu pisaliśmy w tej wiadomości.

Doładowania mogą dokonać posiadacze wszystkich taryf oprócz Pakiet Biznes i Nowy Pakiet Biznes. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2009-03-03 16:38:39

    A ile dostanie się tych ekstra minut? 2Xwięcej, niż w przypadku doładowania za 50zł? Czy więcej?

  • 0

    2. ~kz1976  2009-03-03 16:39:32  host: public60335.xdsl.centertel.pl

    a ja wziąłem npb40,aby doładowywać swojego taktaka...Zainteresowanym mogę podesłać ciekawą korespondencję z BOK....

  • 0

    3. ~  2009-03-03 16:54:10  host: 94.246.135.29

    to podeslij te ciekawa informacje z BOK

  • 0

    4. ~hirek  2009-03-03 16:57:00  host: dpo27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe, co napisali, bo przecież nigdzie nie jest warunkiem umowy możliwość doładowywania TT. swoją droga, to chyba najbardziej absurdalny powód jaki słyszałem aby wybrać daną sieć :)

  • 0

    5. ~kz1976  2009-03-03 17:24:16  host: public60335.xdsl.centertel.pl

    Podeślę tutaj wieczorkiem...praca czeka,@hirek jak byś znał dokładnie wcześniejsze warunki,to byś tak nie pisał....

  • 0

    6.  2009-03-03 17:26:27

    hirek: można było dostać zniżkę na abonament, a w NPB WSZYSTKO (w tym doładowania) schodziły z abonamentu...

  • 0

    7. ~dzetex  2009-03-03 18:59:19  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    No to niezle pewnie niektorym przyda sie i taki nominal, takze sa juz wszystkie nominaly banknotowe:)

  • 0

    8. ~  2009-03-03 20:20:17  host: public60335.xdsl.centertel.pl

    Witam,tej korespondencji jest trochę, a może WitekT by to "cóś" obejrzał i zrobił skrót?

  • 0

    9. ~wosq  2009-03-03 21:34:21  host: 77-252-41-196.ip.netia.com.pl

    Przedłużcie lepiej ważność na wychodzące.

  • 0

    10.  2009-03-04 01:41:19

    @9 Kup se Mobilkinga , jak masz problemy z wykorzystaniem dajmy na to 50 zl w 3 miesiace.

  • 0

    11. ~  2009-03-04 15:59:15  host: ppp139124.ostnet.pl

    to moze niech era da najpierw mozliwosc zrobienia tego z pakietów biznesowych!!!

  • 0

    12.  2009-03-08 14:38:55

    Jeśli chodzi o MK- to ja bym nie brał. MVNO siada ;) A doładowanie z abo przedłuża wartość konta w TT.

Dodaj swoją opinię