Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyższe ceny brutto w Polkomtelu

Wyższe ceny brutto w Polkomtelu

Ringu 23 Grudnia 2010 16:20

0 0
Polkomtel poinformował o aktualizacjach cenników, które zaczną obowiązywać od 1. stycznia wskutek nowelizacji ustawy o podatku VAT. Cena części usług zostanie podniesiona.

Plus zdecydował się podnieść cenę brutto wszystkich usług o jednostkowej wartości wyższej niż 0,60 zł. Ceny za połączenia krajowe i smsy w większości nowych taryf nie ulegają zmianie (za wyłączeniem połączeń do Play). Wzrastają natomiast opłaty za abonament, pakiety dodatkowe, połączenia międzynarodowe i usługi premium.

Pełna treść cenników jest dostępna na stronie operatora.


Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 1

    33. ~  2010-12-23 20:08:29  host: p07-03.opera-mini.net

    A w 36,6 takie coś wychodzi 26zł. Macie jeszcze jakieś pytania?

  • 0

    37. ~  2010-12-23 20:33:08  host: 77-253-197-226.adsl.inetia.pl

    @32 - toś wymyślił... Pomijam bzdury w obliczeniach, ale widząc że sobie nie radzisz - 7,5zł na 30 dni zapewni darmowe rozmowy w Play - ładujesz za 30 zł - masz 30 dni darmowych rozmów, kupujesz NRx3 - kolejne 90 dni darmowych rozmów. W sumie wydając 30 zł ma się 120 dni darmowych rozmów w Play. Po co ładować i bawić się w te pięciozłotówki - nie rozumiem...

  • 0

    39. ~  2010-12-23 20:41:24  host: p07-03.opera-mini.net

    37 nic źle nie wyliczyłem i nie osmieszaj się że wprowadzam w błąd. W ogóle z tego nie korzystam ale jak ktoś chce minimalnym nakładem to pokaz lepszy wariant. A celowo pisałem o kwocie 50zł na 3miesiące by nikt z w3 nie trąbił że za każde 3zł więcej ma bochenek chleba

  • 0

    40. ~  2010-12-23 20:44:35  host: p07-03.opera-mini.net

    Można załadować od razu za 50zł i wyjdzie trochę drożej czyli niecałe 15gr/dzień ale twój pusty umysł nie nadąży nad tym równaniem

  • 0

    41. ~grószka  2010-12-23 20:53:42  host: cjj83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 37 chod iło oto ze w przy stanach ważności usług i pakietów w play obowiązuje zasada że czas wazności liczony jest od północy tego dnia kiedy właczasz usługe i tak np ładując konto za 5 zł masz rozmowy za darmo przez 5dni ale praktycznie przez 6 dni ,ładując konto za 10 zł masz rozmowy za darmo przez 10dni ale praktycznie przez 11 dni ,ładując konto za 30 zł masz rozmowy za darmo przez 30dni ale praktycznie przez 31 dni

  • 0

    43. ~znawca  2010-12-23 21:03:45  host: chaos.tpnet.pl

    @41. Dzięki za wyjaśnienia. Sam nie zrozumiałem jak wyszło 60 dni z 10 doładowań po 5 złotych :(. W sumie przy doładowaniach cyklicznych (co 6 dni) przez przykładowo mBank to jest nawet fajna opcja maksymalnego wykorzystania bonusów :).

  • 0

    44.  2010-12-23 21:06:15

    RE: 21. papszmir: moja siec (play) pozwala mi gadac za DARMO do wszystkich w sieci! wystarczy doładować za 30zł (w pakiecie Darmowe rozmowy i SMS-y w Play) a sama usługa kosztuje mnie ZERO! obecnie przeniosłem 1 z numerów do longplay1 i przez 6 m-cy mam za 1zł/m-c darmowe rozmowy bez ograniczen w sieci! taniej nigdzie nie ma bo nawet w plus dla firm trzeba placic za pierwsza minute kadzej rozmowy a jak tych rozmów jest kilkanascie dziennie to i oplty nie sa finalnie male. w play jest caly czas w sieci za free :)

  • -1

    45. ~Adaś  2010-12-23 21:27:48  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    @34 masz prawo to iść spać :)

  • 1

    46. ~impassive  2010-12-23 21:54:21  host: ip-94-42-11-201.multimo.pl

    Polkomtel to firma państwowa, więc nie mogła przyjąć na siebie podwyżki podatku. Tusk by tego nie darował.

  • 0

    48.  2010-12-23 23:19:14

    Ja zapłacę o 50 groszy więcej za abonament ;-)

  • 0

    49. ~  2010-12-23 23:32:23  host: p15-04.opera-mini.net

    Wlo 50gr to wiele, mam za to dużą bułkę pszenną

  • -1

    50. ~  2010-12-24 02:44:30  host: z14-03.opera-mini.net

    do 44: w 36i6 masz taniej - 29 gr x 30 dni = 8,7 zl - wiec taniej ponad 3x

  • 0

    51. ~  2010-12-24 08:59:15  host: p16-03.opera-mini.net

    @50 w play wydajesz 3,33zł co już chyba wyliczałem ale ty masz jakąś manie więc wiesz swoje. Śmiejesz się z jarka a zachowujesz się mniej więcej jak on.

  • 0

    52. ~grószka  2010-12-24 09:04:06  host: cji169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 50 w play fresh to samo kosztuje 0zł i to do całej sieci play a nie tak jak w 36,6 do 36,6 ale już nie do simplusa , plusa ,plus mixa i ss

  • 0

    53. ~  2010-12-24 09:15:41  host: p16-03.opera-mini.net

    52 Ale on ci napiszę że w play mieć by darmowki to względem obecnej jego oferty trzeba dopłacić 5bochenków chleba. Może to pracownik plusa albo ma swoje widzi misie i naprawdę jest ograniczony umysłowo jak jarek :D

  • 0

    54. ~Adaś  2010-12-24 09:36:27  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Teraz będzie szukanie i kombinowanie jak to Play jest lepszy bo lepiej obliczył 1% :D i dzięki temu jest korzystniejszy :D Play to taki sam cwaniaczek wszytko obmyślał aby na tym też zarobić. Plus, Play, Era, Orange wszyscy podnoszą ceny o ten 1% który jest mało zauważalny w sumie. Zaś co do samego Plusa, to jest sieć która naprawdę stać na wzięcie Vatu na siebie w takim stopniu jak np. Orange aby podreperować się w oczach klientów, bo ludzie odchodzą i to widać z kwartału na kwartał...

  • 0

    55. ~znawca  2010-12-24 14:12:29  host: chaos.tpnet.pl

    @54. Adaś wytłumacz mi jak laikowi, w jaki sposób Play zarobi na zmianie stawki VAT? Czy zwiększając abonament z 49zł na 49,40zł coś więcej otrzyma od abonenta? Nic. Nothing. Nihil. Zil. Zero. No chyba, że ktoś lubuje się w ułamkach groszy to może wyliczyć, iż "stracą" na tym 0,1332grosza ;) (jeżeli liczą VAT od kwoty brutto), ale za to przy abonamencie 59zł zyskają aż 0,52grosza. Tylko jak uwzględnimy że z tą podwyżką wiąże się również większa ilość minut w abonamencie (najprawdopodobniej proporcjonalna) to już o dodatkowych zyskach dla Play wynikłych po zmianie stawki VAT'u nikt rozsądny nie powinien nawet wspominać.

  • 0

    56. ~Adaś  2010-12-24 18:31:49  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    Źle się wyraziłem, nie w tym kontekście napisałem, moją pomyłka :)

  • 0

    57. ~Damian  2011-01-11 23:56:29  host: 178-36-154-126.adsl.inetia.pl

    Żenujące są te wasze dyskusje o jakiś dyrdymałach. Ja korzystam z profilu internet w PF, minimalnie dzwonię, nie interesuje mnie zatem nic poza ceną 100MB pakietu :)

  • 0

    58. ~Sage  2011-02-16 17:32:27  host: 89-77-54-210.dynamic.chello.pl

    Poczytajcie wpisy Adasia... (we wszystkich tematach związanych z operatorami telefonicznymi)- za darmo ten człowiek nie siedzi tyle na forum.

Dodaj swoją opinię