Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wytatuował sobie logo T-Mobile w zamian za iPhone'a

Wytatuował sobie logo T-Mobile w zamian za iPhone'a

Isand 14 Października 2017 19:23

6 14

t mobiletatuaz

Ludzie są w stanie wiele zrobić ze swoim ciałem. Jedni chcą sobie wytatuować oczy, inni przeciąć język na pół... a jeszcze inni zrobią sobie tatuaż T-Mobile w zamian za darmowego iPhone'a.




Amerykanin Philip Harrison zaproponował na Twitterze, że jeśli otrzyma darmowego iPhone'a 8... to na ramieniu zrobi sobie tatuaż przedstawiający symbol T-Mobile. Oznaczył też dyrektora generalnego T-Mobile USA czyli Johna Legere'a. Ten drugi - świadomy potencjału marketingowego wydarzenia - przyjął wyzwanie. Po kilku dniach Harrison faktycznie zrobił sobie taki tatuaż. Poza wymarzonym telefonem dostał również koszulkę i kilka innych gadżetów firmy.

Przynajmniej dumny posiadacz tatuażu upiększył/oszpecił (niepotrzebne skreślić) swoje własne ciało, zamiast np. nazwać swojego syna Dovahkiin w zamian za darmowe gry od Bethesdy.

Źródło tekstu: geekwire.com, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple iphone 8 | usa | t-mobile usa | t-mobile

w sumie: 42
  • 0

    24. ~Str  2017-10-15 10:20:18  host: public-gprs358793.centertel.pl

    Przynajmniej zyskał telefon. Wciąż lepsze to niż tatuowac sobie gwiazdki motylki i inne badziewia aby mieć tatuaż.

  • 0

    25. ~asd123  2017-10-15 11:22:39  host: 185.137.18.85

    @24.
    w zasadzie racja :) Ma chociaż smartfon, a T głupio nie wygląda ;) Myślałem że zrobił cały napis T-mobile :D

  • 0

    26.  2017-10-15 11:55:27

    @25 asd123 - nie wszędzie T to T-mobile...

  • 0

    27.  2017-10-15 13:14:00

    jakby sobie zrobił na czole to rozumiem ale na ręce? jeszcze do tego niesymetryczne. jakiś amator robił

  • 0

    29. ~ciekawy  2017-10-15 14:26:25  host: a28-02-07.opera-mini.net

    @28. Co to jest łechtaczka i ile ma RAMU?

  • 0

    30.  2017-10-15 14:41:14

    To teraz czekam, aż klienci Play wytatuują sobie logo tego operatora, w zamian za darmowy abonament :D

  • 0

    31. ~asd123  2017-10-15 15:15:08  host: 162.243.34.135

    @26.
    Tego rodzaju T ze wszystkimi szczegółami w tym tatuażu to t-mobile.

  • 1

    32. ~wygnany  2017-10-15 15:23:34  host: a11-04-03.opera-mini.net

    29 to taki czujnik ruchu który zwiększa sie lub zmniejsza. Zależy od tego ile danych naładujesz

  • 0

    33. ~ciekawy  2017-10-15 15:50:36  host: a24-06-01.opera-mini.net

    @32 b. dzięki za wyjaśnienie. Muszę Ci dodać. że pytałem Rodziców a nawet Babcie i nik nic nie wiedział. Oczywiście wiem już na co zwracać uwage przy aktualizacji sprzętu.

  • 1

    35. ~Piotrek  2017-10-15 19:37:30  host: apn-5-60-255-121.dynamic.gprs.plus.pl

    Określiłbym tego człowieka cytując jednego z bohaterów internetu "tępy chu j"

  • 0

    36. ~xyz  2017-10-15 20:08:11  host: 79.184.214.57.ipv4.supernova.orange.pl

    Co w przypadku rebrandingu?

  • 0

    37. ~Wroc  2017-10-15 22:29:56  host: public-gprs397933.centertel.pl

    To pokazuje poziom intelektualny grupy docelowej iPhone...

  • 0

    38. ~gość  2017-10-15 23:20:35  host: public-gprs170460.centertel.pl

    I ta grupa myśli że jest wyjątkowa, jak im trzeba pisać "do not eat" na plastikowej zakrętce żeby nie zjedli...

  • 0

    39.  2017-10-16 08:15:42

    @38 właśnie dlatego ze sa inteligentni a amerykańskie prawo jest jakie jest, takie napisy sa potrzebne żeby nie skończyło się masowymi wymuszeniami odszkodowań. Za wąsko patrzysz i chyba nie spotkałeś nigdy żadnego amerykana skoro klepiesz dalej te podwórkowe stereotypy że ameryańce sa tepe, w *** byłeś *** widziałeś.

  • 0

    40. ~3  2017-10-16 08:20:16  host: host153.tme.pl

    Inteligentnie - taki tatuaż go kosztował mało kasy, za 2 miesiące zrobi sobie w tym samym miejscu (przykryje ten istniejący) jakiś normalny, fajniejszy... a iphone zostaje z nim

  • 0

    41. ~mac  2017-10-16 10:44:17  host: 188.166.87.80

    Ja sobie wytatuowałem bryłę węgla i dostałem tonę za free na zime.

  • 0

    42. ~Marcin P.  2017-10-16 11:48:24  host: rb70.internetdsl.tpnet.pl

    Ja sobie wytatuowałem sztabkę złota. Teraz mnie ciągają po sejmowych komisjach śledczych, cholera...

  • 0

    43. ~Master Chief  2017-10-16 15:14:41  host: ip-5-172-255-122.free.aero2.net.pl

    To ja już wolę nazwać syna Dovahkiin...

  • 0

    44. ~myPhone  2017-10-16 16:39:04  host: 89-74-62-39.dynamic.chello.pl

    To najlepszy telefon dla mnie jaki mialwm

  • 0

    45. ~myPhone2  2017-10-18 13:08:30  host: 212.109.132.230

    Obecnie są już lepsze ale tez froższe modele w Biedronce. Niestety już kosztuja 299zł

Dodaj swoją opinię