Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyszukiwarka mobilna firmy NetSprint

Wyszukiwarka mobilna firmy NetSprint

LuiN 27 Listopada 2008 16:33

0 0
NetSprint wdrożył pierwsze w Polsce rozwiązanie wyszukiwawcze w mobilnej wersji sklepu internetowego. Wyszukiwarka NetSprint eCommerce została uruchomiona w mobi.kolporter.pl - lekkiej, przeznaczonej na telefon komórkowy i inne urządzenia mobilne wersji sklepu internetowego należącego do grupy Kolporter.Wyszukiwarka NetSprint przeszukuje ponad 180 tys. produktów oferowanych przez sklep i efektywnie wspiera nawigację w serwisie. Produkt wdrożony w Kolporter to NetSprint eCommerce oparty o autorską technologię NetSprint Advanced Search Platform. Jest to technicznie zaawansowana wyszukiwarka, która umożliwia pełnotekstowe wyszukiwanie z użyciem fleksji języka polskiego oraz stosowanie dowolnych parametrów filtrowania i sortowania wyników.

Jednocześnie wyposażona jest w mechanizm misspellingu, który sugeruje użytkownikowi właściwą formę zapytania w przypadku wprowadzenia go z błędem. Technologia udostępnia zaawansowane i łatwe w użyciu API, które umożliwia zadawanie zapytań i serwowanie wyników poprzez różne kanały dostępowe w tym przypadku poprzez kanał mobilny.

Źródło tekstu: NetSprint     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-240-162.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet