Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyszukiwarka Google i Blogger w telefonach Sony Ericssona

Wyszukiwarka Google i Blogger w telefonach Sony Ericssona

sirmark 3 Marca 2006 12:17

0 0

SonyEricsson i Google ogłosiły, iż od pewnego czasu prowadzą bliską współpracę nad zintegrowaniem Bloggera i wyszukiwarki Google z telefonami komórkowymi SonyEricsson.

Te dwie firmy są pierwszymi w branży, które zapewniają ściśle zintegrowaną z telefonem komórkowym z aparatem cyfrowym aplikację do blogowania wraz z intuicyjnym automatycznym interfejsem do publikowania bloga dla użytkowników, którzy jeszcze nie posiadają własnego bloga.

Pierwszymi produktami SonyEricssona, które będą oferowały tę nową usługę, będą niedawno wprowadzony telefon UMTS K610i oraz nowe flagowe telefony fotograficzne - K800i i K790i, które trafią do sprzedaży w II kwartale tego roku.
Zintegrowanie Bloggera i wyszukiwarki Google z telefonami SonyEricsson zapewni użytkownikom całkowicie nowe doznania. Ikony prowadzące do wyszukiwarki Google zostały zintegrowane z interfejsem użytkownika telefonu, tak aby zapewnić łatwy dostęp do wszystkich informacji.

Dodatkowo Google zostanie standardową wyszukiwarką we wszystkich telefonach komórkowych SonyEricssona, które umożliwiają połączenie z Internetem. Przeglądarka została ściśle zintegrowana z interfejsem telefonów w kilku intuicyjnych miejscach. Na przykład, użytkownik może przejść do wyszukiwarki Google bezpośrednio z dowolnej przeglądanej strony. Wystarczy jedno kliknięcie, aby szybko i łatwo uzyskać dostęp do potrzebnych informacji.

Źródło tekstu: SonyEricsson     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Igorsky  2006-03-04 11:00:29  host: 89-58.espol.com.pl

    Ja juz dawno mam wyszukiwarke GOOGLE w k300i

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet