Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyświetlacz 3D od Samsunga

Wyświetlacz 3D od Samsunga

WitekT 6 Czerwca 2006 17:48

0 0

samsung 3d mSamsung opracował technologię umożliwiającą wyświetlanie trójwymiarowych obrazów na ekranach telefonów komórkowych oraz innych urządzeń przenośnych. Jak podaje oświadczenie firmy, pozwoli na to nowy rodzaj wyświetlacza, który został nazwany AMOLED (ang. Active Matrix Organic Light-Emitting Diode).

Zdaniem przedstawicieli koreańskiego koncernu, nowy produkt znacznie szybciej wyświetla obrazy 3D niż obecne wyświetlacze ciekłokrystaliczne. Zaprezentowany panel AMOLED o przekątnej 4,3 cala powinien znaleźć zastosowanie przede wszystkim w telefonach komórkowych, chociaż początkowo był projektowany z myślą o notebookach i telewizorach.
Najnowsze badania rynku wykazują, że globalne zapotrzebowanie na ekrany trójwymiarowe zwiększy się przed rokiem 2010 co najmniej dwukrotnie.

Źródło tekstu: CDRinfo, 4Press, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~supe  2006-06-06 22:46:38  host: avd130.internetdsl.tpnet.pl

    super

  • 0

    2.  2006-06-07 07:54:25

    Fajnie - SAMSUNG pnię się w górę:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet