Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wystartowały konsultacje w sprawie przetargu na GSM 1800

Wystartowały konsultacje w sprawie przetargu na GSM 1800

WitekT 18 Października 2005 11:47

0 0

17. października Prezes URTiP rozpoczął postępowanie konsultacyjne dotyczące warunków przetargu na rezerwację częstotliwości w zakresie GSM 1800.

Jest to uwzględnienie nowej sytuacji jaka zaistniała na rynku po poprzednim przetargu na rezerwację częstotliwości dla telefonii mobilnej UMTS i GSM 1800, który w części dotyczącej GSM 1800 nie przyniósł rozstrzygnięcia. Rynek nie zaakceptował proponowanych w dokumentacji przetargowej warunków. Nowa propozycja zakłada podział dysponowanej liczby 99 kanałów na trzy części, z których każda obejmuje pulę 33 dupleksowych kanałów radiowych. Oferowane zasoby częstotliwościowe, po wprowadzeniu roamingu krajowego, mogą być bazą dla budowy kolejnych sieci telefonii mobilnej. W stosunku do poprzednich warunków przetargowych zmieniono sposób oceny wpływu konkurencyjności i zaoferowanej ceny na punktację składanych ofert w przetargu.

Przedmiotem niniejszego postępowania konsultacyjnego są projekty następujących dokumentów:
obwieszczenia Prezesa URTiP w sprawie ogłoszenia o postępowaniu przetargowym na rezerwację częstotliwości w zakresie 1710-1730 MHz oraz 1805-1825 MHz,
decyzji Prezesa URTiP w sprawie rezerwacji częstotliwości w zakresie 1710-1730 MHz oraz 1805-1825 MHz wraz z uzasadnieniem,
dokumentacji przetargowej do postępowania przetargowego na rezerwację częstotliwości GSM 1800.
Projekty dokumentów stanowiących przedmiot postępowania konsultacyjnego są udostępnione na stronie internetowej URTiP oraz w siedzibie URTiP.

Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektów dokumentów stanowiących przedmiot postępowania konsultacyjnego dotyczącego postępowania przetargowego mogą składać swoje opinie oraz uwagi w przedmiotowej sprawie, w terminie do 16. listopada na adres i w formie wskazanej w obwieszczeniu.

Wyniki niniejszego postępowania konsultacyjnego, a także niezastrzeżone stanowiska jego uczestników, będą ogłoszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu, w Biuletynie URTiP oraz na stronie internetowej URTiP.

Źródło tekstu: URTiP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet