Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wysoki błysk Nokii 6750 Mural

Wysoki błysk Nokii 6750 Mural

LuiN 7 Maja 2009 16:40

0 0

FCC zatwierdziła ostatnio nowy telefon Nokii, który najprawdopodobniej w pierwszej kolejności trafi do amerykańskiej sieci AT&T. Nokia 6750 Mural to smukły telefon z klapką, którego całą obudowę wykonano z rzucających się w oczy lustrzanych elementów.

nokia 6750 att nokia 6750 att




Urządzenie najprawdopodobniej ma na celu zastąpienie modelu 6650 pracującego pod kontrolą systemu Symbian S60. Układ klawiszy nowego telefonu bardziej przypomina telefon pracujący w oparciu o platformę S40, jednak Nokia jeszcze nic w tej sprawie oficjalnie nie powiedziała.

W pierwszych informacjach, które dotarły do sieci mowa jest o aparacie fotograficznym o rozdzielczości 2 Mpix, łączności HSDPA, Bluetooth i czytniku kart microSD (do 8 GB). Urządzenie oferuje także zewnętrzne przyciski służące do obsługi odtwarzacza muzycznego.

Źródło tekstu: phonescoop     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~Boj  2009-05-07 16:45:59  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Kto to nadazy czyscic!Miałem E51 po pół roku sprzedałem.

  • 0

    2. ~  2009-05-07 16:53:05  host: chello089074167149.chello.pl

    Podobna jest to Motoroli

  • 0

    3.  2009-05-07 17:13:45

    Podoba mi się już :) Tylko cena! Pewnie będzie powalająca na nogi...

  • 0

    4. ~47  2009-05-07 17:20:36  host: 77-253-133-71.adsl.inetia.pl

    Cena będzie pewnie do zaakceptowania ale specyfikacja już nie...* *jak dla mnie ;]

  • 0

    5. ~r  2009-05-07 17:34:59  host: 188.33.28.225

    a mnie się nie podoba. Te wszystkie lustrzane powierzchnie nie są warte funta kłaków. Przy tych marnych kolorowych wyświetlaczach dodawanie lusterka powoduje, że na słońcu nie da się takiego telefonu używać.

  • 0

    6.  2009-05-07 17:48:26

    Podobna trochę do mojej N76 :)

  • 0

    7.  2009-05-07 18:04:10

    z zewnatrz jeszcze ujdzie, ale te klawisze... jak w tanim lowendzie. pozatym to juz bylo i to w o wiele lepszym wydaniu u motoroli w ichnim K3... jak maja nim zastapic 6650 to cos czuje, ze bedzie to wielki krok w tyl.

  • 0

    8. ~stano0  2009-05-07 18:05:02  host: chello089076061141.chello.pl

    No tak, najpierw w USA, bo świecidełka są dla Indian :)

  • 0

    9.  2009-05-07 19:41:18

    Ciekawe czy za tym lusterkiem kryje się wyświetlacz. Ciekawe jak wytrzymała jest ta farba i czy lubi odciski palców.

  • 0

    10. ~  2009-05-07 20:23:09  host: 188.33.11.24

    Nokia 6650 jest brzydka jak bezgwiezdna noc,a ta nowa,w środku podobna do taniej Motoroli.Widocznie Amerykanie taki mają gust.

  • 0

    11. ~  2009-05-07 20:25:32  host: 188.33.11.24

    Chciałem jeszcze dodać,że lubię Nokie.Ta nowa E52 wręcz mnie urzekła,warto poczekać.

  • 0

    12.  2009-10-06 22:51:06

    Moi drodzy ... Nokia Mural jest dla ludzi z klasa, elegancka i ekslizywna. Nie oceniajcie czegos tylko z fotografii. Od paru dni jestem w posiadaniu owej NOKII i jest warta grzechu. Pozdrawiam Wszystkich

Dodaj swoją opinię