Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wysoka skuteczność usługi "Find my iPhone"

Wysoka skuteczność usługi "Find my iPhone"

orson_dzi 18 Kwietnia 2017 11:12

3 0

coachella  zlodziej

Dzięki usłudze Find my iPhone policja w Los Angeles znalazła ponad 100 smartfonów skradzionych podczas festiwalu Coachella.




Duże festiwale muzyczne to idealna okazja dla potencjalnego złodzieja. Nie inaczej było podczas odbywającego się w miniony weekend festiwalu Coachella w Kalifornii.

Kilka osób, którym zniknęły smartfony Apple'a miało zainstalowaną aplikację Find my iPhone. Dzięki niej trafili na 36-letniego nowojorczyka Reinaldo de Jesus Henao. Po zaalarmowaniu o tym fakcie policji funkcjonariusze znaleźli w jego plecaku ponad 100 kradzionych smartfonów, zarówno z iOS jak i Androidem. Część urządzeń trafiło od razu do właścicieli, reszta czekała na nich w biurze rzeczy znalezionych.

Źródło tekstu: Appleinsider; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | find my iphone | coachella

w sumie: 18
  • -1

    1.  2017-04-18 11:23:22

    Taaa...

  • 1

    2.  2017-04-18 11:29:05

    Jakoś nie wierzę że sam tyle ukradł. Pewnie miał pomocników. Pamiętacie film "Kapelusz P. Anatola"???

  • 0

    3.  2017-04-18 11:42:26

    Woow telepolis wie lepiej..... Na stronie biura rzeczy znalezionych w Los Angeles ten Pan ze zdjęcia dał informacje,że podczas jakiegoś występu zostały znalezione telefony,do tego cały fb jest tym spamem/ogłoszeniami wysmarowany....

  • 0

    4. ~  2017-04-18 12:03:45  host: bpc164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla mnie to reklama ich produktów, że są super.

  • 0

    5.  2017-04-18 12:16:37

    Jesus jumał smartfony?

  • 1

    6.  2017-04-18 12:23:44

    @5: Z tego gościa taki Jezus jak ze mnie arcybiskup Canterbury.

  • -1

    7. ~Hotelarz  2017-04-18 12:26:36  host: user-46-112-162-253.play-internet.pl

    Nie wiem jak można dać sobie ukraść telefon ludzie naprawdę są debylami.

  • 0

    8.  2017-04-18 12:39:27

    @6 - Napisali że Jesus. Fakt że nie wygląda jak Jesus (chociaż jaka pewność jak wyglądał)

  • 0

    9. ~  2017-04-18 12:57:42  host: 77-254-36-117.adsl.inetia.pl

    Reklama NSA?

  • 0

    10.  2017-04-18 13:26:37

    Jak?:-))) "Fuck my iphone"?:-))))

  • 0

    11. ~Calm7  2017-04-18 13:54:20  host: n09-06-04.opera-mini.net

    Ten na zdjeciu zadziwiajaco podobny do Orsona ?

  • 0

    12.  2017-04-18 14:10:44

    Zgubiłem kiedyś po mega ostrym melanzu swojego iPhone'a i dzięki tej funkcji go znalazłem :D poza tym nie wiem jak trzeba być durnym żeby kraść iPhone'y

  • 1

    13. ~~~~  2017-04-18 14:21:11  host: eik109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Android i Windows Phone mają "znajdz telefon" zaszyte w sofcie. Więc to nie żadna nowość. Ten artykuł to tylko reklama

  • 2

    14. ~piotrmak  2017-04-18 16:19:57  host: static-46-238-249-247.awacom.net

    Szkoda, że podali jego nazwisko. Luin mógłby napisać, że Polacy ukradli. A tak to *** blada z oczerniania rodaków.
    Może następnym razem się uda

  • 1

    15. ~Gnom  2017-04-18 16:40:06  host: apn-46-215-30-86.dynamic.gprs.plus.pl

    @14
    Pewnie i tak dokopie się do jakichś jego polskich przodków. Chcieć to móc.

  • 0

    16.  2017-04-18 19:17:19

    jedna osoba tyle telefonów?

  • 0

    17.  2017-04-18 19:55:48

    akurat opjca find my iphone jest bardzo przydatna

  • 0