Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyprzedaż zestawów POP

Wyprzedaż zestawów POP

WitekT 12 Września 2005 22:03

1 0

Od 12. września obniżone zostają ceny zestawów POP ze starszymi 37 modelami telefonów.

Są to: Alcatel OT301, Alcatel OT311, Alcatel OT320, Alcatel OT332, Alcatel OT511, Motorola C200, Motorola C205, Motorola T192L, Motorola T191, Motorola T205, Motorola T2288, Motorola V2288, Motorola V51, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 3510i, Nokia 5510, Panasonic GD 35, Panasonic GD 67, Sagem MW 3026, Sagem MyX1, Samsung R200, Samsung R210s, Siemens A35, Siemens A50, Siemens A52, Siemens C35i, Siemens C55, Siemens C60, Siemens S35i, Siemens C45, Sony CMD J5, Sony CD5, Sony Ericsson T10, Sony Ericsson T105, Sony J6+HF, Sony J70.




pop cennik zestawow od 12 09 2005

Natomiast od 14. września obniżone zostaną ceny zestawów POP z telefonami:
Nokia 2600 na 339 zł z VAT - taniej o 60 zł,
Nokia 3100 na 369 zł z VAT - taniej o 30 zł.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 1

    1. ~Tom  2005-09-12 23:29:26  host: def96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żadna rewelacja cenowa!

  • 0

    2. ~Tom  2005-09-12 23:30:46  host: def96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ceny nadal za wysokie! Nokia 3100 uważam, że u operatora powinna max kosztować 299zł

  • 0

    3. ~Tom  2005-09-12 23:32:20  host: def96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do WitekT
    Ciekway jestem czy jak wejdzie ORANGE czy ceny zestawów z telefonamiORANGE GO będą dużo niższe??

  • 0

    4.  2005-09-12 23:35:37

    Tom: szczerze powiedziawszy to nic nie wiem - straszna blokada informacji w Centertelu jest. :)

  • 0

    5. ~Tom  2005-09-12 23:53:25  host: def96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    19 wszystko będzie jasne!

  • 0

    6. ~Tom  2005-09-12 23:55:06  host: def96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do WitekT
    A powiedz mi czy na wyświetlaczu pojawi sie zamiast Ideii ORANGE?? Ale napis miłego dnia pozostanie??

  • 0

    7. ~  2005-09-13 01:04:39  host: dum70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    IDEA nie zmieni sie na ORANGE gdyz to jest zapisane w telefonie - te ktore teraz sa produkowane maja juz to zakodowane ze idea sie zmienia....kiedy wkoncu ta oferta Orange 15 czy 19tego ??

  • 0

    8.  2005-09-13 07:09:19

    to ze na wyswietlaczy pisze idea to raczej jest zapiosane na KARCIE SIM!!!!! A nie w telefonie, bo tel jest neutralny i moze dzialac w kazdej sieci!! Mogli by juz cos zdradzic co do cennika, bo ja mam zamiar nidlugo wziasc telefon i przedluzyc umowe:) ale nie wiem czy to zrobie jak bedzie nie za ciekawa oferta.

  • 0

    9.  2005-09-13 07:35:58

    prezes: z tego co wiem to po wejscu orange logo bedzie umieszczone tez na obudowie to dlatego pozbywaja sie zapasow z magazynu...

  • 0

    10. ~pitus  2005-09-13 10:05:35  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    cenny nie sa tak zle ja sadzicie ludzie wlasnie fajnie ze idea robi taka wyprzedarz telefonow oni tez musza na tym zarobic wiec prosze wiecej nie narzekac bo sami wiecie ze w polsce dopiero bedom tansze telefony na karte jak pojawi sie czwarty operator z prawdziwego zdarzenia wiec glowy do gory narka

  • 0

    11.  2005-09-13 10:12:35

    Tom: zmieni się w momencie, kiedy zmienisz oprogramowanie na nowsze w swoim telefonie. MILEGO DNIA być może zniknie wogóle - tak się stało na firmowych kartach Centertela (nie ma nic).

  • 0

    12.  2005-09-13 10:13:54

    prezes: zapisane w jest w oprogramowaniu telefonu, nie na karcie SIM. A dokładniej jest zapisane, żeby sieci o wyznaczniku 260-03 przypisać taką a taką nazwę (Idea).

  • 0

    13. ~  2005-09-13 10:38:08  host: external.ciech.waw.pl

    A ja musiałem klonować starego POPa żeby się pozbyć MILEGO DNI ;-)

  • 0

    14. ~rapacieju  2005-09-14 15:20:47  host: dqf64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Takie fony powinni za darmo rozdawać lub jeszcze dopłacać. Coś czuje, że idei sporo śmiecia zostanie, powinni potem dać dużo lepsze oferty na te fony

  • 0

    15.  2005-11-06 16:48:26

    mam pytanei gdzie mozna zakupic te stare telefony? chodziłem po salonach i sklepach, ale nigdzie ich nei mieli! mam nadzieje ze i pomozecie! z gory dziekuje!

  • 0

    16. ~sdf  2013-04-16 19:13:28  host: 87-206-219-141.dynamic.chello.pl

    Ja to oglądam w 2013 roku i wspominam jak brałem fona właśnie z tej oferty :)

Dodaj swoją opinię