Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Wyprzedaż w sklepie internetowym Play

Wyprzedaż w sklepie internetowym Play

LuiN 25 Czerwca 2013 14:09

3 10

Play przygotował ofertę wyprzedażową w eShopie na trzy modele smartofnów. Promocja obowiązuje do końca czerwca.



samsung s8600 wave 3 htc windows phone 8s samsung i9070 galaxy s advance


Objęte promocją telefony to:



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 2

    6. ~loool  2013-06-25 15:22:12  host: ptcnat.t-mobile.pl

    "HTC Windows Phone 8S za 1 zł zamiast 129 zł w Formule M (69 zł)" - hahaha w t-m przy abo za 71.91 jest za 1 zł NOWY ! Co za bzdura...

  • 3

    7.  2013-06-25 15:27:37

    #6 w Orange przy abo 59,90 jest za 49zł ^^ też nowy Z ŁADOWARKĄ GRATIS!!!!!!!!!!!!!!111!1

  • 2

    8. ~znamto  2013-06-25 15:31:21  host: host-94-231-55-243.ip.jarsat.pl

    Play już nie ma takiej oferty co kiedyś gdy za 1PLN i nieduży abo dostałem Nokię C7

  • 4

    9.  2013-06-25 16:41:01

    PLAY to najlepsza sieć w.. niedostępności telefonów. Mają je tylko w ofercie na papierze.. bo próżno szukać w sklepach.

  • -3

    10. ~miro  2013-06-25 16:51:10  host: 178235248218.warszawa.vectranet.pl

    Niby gdzie jest taka informacja, że to są odnawiane smarty? ke? Bo ja nigdzie nie widzę takiej informacji. do @7 tego smarta z simlockiem Orange to sam se kup.

  • 0

    11. ~miro  2013-06-25 16:52:47  host: 178235248218.warszawa.vectranet.pl

    @9. Wejdź sobie na stronę i zamów i nie marudź, zrobisz to bez wychodzenia z domu i bez stania w kolejce, poza tym w treści wiadomości masz napisane, że wyprzedaż w eShopie....

  • 2

    12. ~Nickodem  2013-06-25 17:56:10  host: 28-53-228-91.static.first-root.com

    Kiepska sieć - lipna oferta!

  • 0

    13. ~Kupiłbym  2013-06-25 18:09:33  host: v13-03.opera-mini.net

    Orientuje się ktoś czy są jeszczte te limitowane Huawei'e e3131 + karta POnk 1 GB za 109 złoty ?

  • 1

    14. ~Plejtuch  2013-06-25 18:56:45  host: 114.80.136.112

    Smartfon HTC jeszcze w miarę, ale te samsungi to straszne starocie.

  • 0

    15. ~boss  2013-06-25 19:06:48  host: user-94-254-128-89.play-internet.pl

    13.) są jeszcze.

  • 0

    16. ~patrickes  2013-06-25 21:13:39  host: v30-07.opera-mini.net

    a te huaweie to nie przypadkiem oferta tylko w eshopie? i czy rzeczywiście po 109pln bo też bym zakupił modem

  • 0

    17. ~Punk  2013-06-26 00:56:13  host: 176.100.195.85

    Rewelacji nie ma, ciąg dalszy sprzedaży starych i zleżałych smartfonów. Pewnie szykują miejsce na nowe odgrzewane kotlety w wykonaniu Samsunga i HTC oraz przez Sony.

  • 0

    18. ~  2013-06-26 07:10:27  host: public-gprs408411.centertel.pl

    @10 poszukaj dobrze:) Jest takie info.

  • 0

    19. ~gosc  2013-06-26 08:34:24  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    Wkurzyłem się bo tydzień temu zapłaciłem za S advanca własnie w tej formule L 169 zł (i tak wiem że przepłaciłem) a teraz kosztuje 1 zł, pytałem się pracownika salonu play czy nie lepiej jeszcze poczekać, a ona powiedziała że żadnych promocji w ciągu miesiąca czy dwóch nie bedzie. Troche głupio mi że dałem się wyrolować ale sam sobie jestem winny w końcu poszedłem po telefon do playa :)

  • 0

    20. ~...  2013-06-26 09:17:41  host: 87.204.173.30

    @gosc Przecież pracownicy nie mają o niczym pojęcia.

  • 1

    21.  2013-06-26 09:29:49

    coś się ostatnio bidnie dzieje w play :(

  • 0

    22.  2013-06-26 09:50:58

    #7 nie znasz się to po co piszesz? po odbiorze telefonu kontaktujesz się chociażby pod *100, że zakupiłeś telefon po czym wysyłają Ci darmowy kod odblokowujący simlocka. ps. pisze się SOBIE Pozdrawiam, anty-fail-member

  • 0

    23.  2013-06-26 11:44:01

    aaa i miało być do "pana" z numerem 10

  • 0

    24. ~pw  2013-06-26 16:32:24  host: ans177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #19 To jeszcze nie taka tragedia bo zapłaciłeś jednorazowo. Mnie szlag trafił jak 2 tyg. po podpisaniu umowy na 2 lata weszła nowa i za te same pieniądze było już 200 min więcej do wszystkich.

  • 0

    25. ~xx2  2013-06-26 20:24:15  host: agfn241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @gość pracowałem kiedyś w salonie jednego z operatorów ... skąd ma taki zwykły pracownik wiedzieć co będzie za miesiąc jak się cennik może zmienić z dnia na dzień i dostaniesz taką informację nie miesiąc wcześniej tylko np. dzień przed zmianą ... więc tutaj to już przesadziłeś konkretnie oskarżając kogoś ... zresztą bardzo często było tak np. jak miała być nowa oferta to wiedziałem wcześniej o szczegółach jej z portali typu właśnie Telepolis niż z oficjalnych newsletterów ... :) więc o czym my tu mówimy w ogóle mówimy :) Pozdrawiam

Dodaj swoją opinię